Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
czesto u 6 latkow robia sie te odczyny miejscowe w sumie chyba najczesciej u 6latkow wlasnie :) idz pokaz wyslij jak mozesz na poczte ja sama zobacze sobie jeszcze , za pewnie kazda okladac sodą , lub altacetem i cos p/alergii brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik bardzo podobne składy. Ja w Biedronce za 1000 g kupiłam za 56 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik no coś takiego mówiła pani dr :-) Twoja jest uzależniona od smoczka a ja marzę, żeby chociaż na chwilę moja go pociumkała ona wypluwa i tylko cycka szuka. Mąż już rozważał opcji kupienia sztucznego cycka zamiast smoczka bo mu szkoda, jak tak ciągle z nią leżę i nie mogę się ruszyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamokubusia a jak ty sie czujesz jak sobie przypomne mojaj niedzielna chorobe to Ci wspolczuje :D zdjecia na poczcie superowe Sisilka Bartus wydaje sie miec ladna ksztaltną głowke jak przexczytasz to napisz mi koniecznie o co chodzi z ta glowa bo ja jestem przeczulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik mnie w Bebiko wkurza , że nigdzie nie można kupić 800 g u nas w cerfurze nigdy ale to nigdy nie ma w Auchan tak samo. No nic jak mu będzie smakowało Bebilon to będę mu kupować :) a jak skończy pół roku wrócę do Bebika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik no aż się w glos rozesmialam :D jestem jestem, zaraz mały wraca ze szkoły i pakuje ich i jedziemy na zakupy ale samochodem hehe:D Co do ciuchów to moze i jest sporo chłopięcych ale okres przedszkole/szkola to juz wybór ograniczony,ze szok. Aaaaj wspolczuje:( biedna malutka. Kruszynka dobrze,ze juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to moka smoka polubił :) z gryzakami też lubi sie bawić więc fajnie. Zaraz będę musiała naobierać ziemniaki :) i sobie obiad szykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik a co przypomina ci w Igorku Milenke?wczoraj zalozylam mu opaske to jak dziewczynka wygladal:) niektorzy mysla ze to dziewczynka:))gosciu ja dalam mu4lyzeczki takich dla niemowlaka bo pediatra kazal po troszku czy dziecko niema uczulenia czy biegunki.nic mu sie niedzieje narazie.wlasnie lezy i krzyczy bo nie biore go na rece:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmni haha a ja kupuje w carfourze ;p i w rossmanie jest teraz bylo za 36zl akurat :D a niedawno w carfourze byla promo na bebiko 800g po 29,99 ale nie wiem czy obejmowala 1 :) bo mialam zapas wiec nie jezdzilam no bebilon niestety wychodzi drozej , ja mleka nie chce zmieniac bo mojej nic sie nie dzieje a bebiko najtansze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Oczekujaca ksztalt ust to sie zaciaga tak dolna warge troche nosek . no mam takie zdjecia niktore i jak patrze to naapwde podobne i on wlasnie taki dziewczecy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Oczekujaca a jestescie na nutramigenie? Alice moja to pała wielką miloscią do smoka aventu freeflow bo te nie freeflow to jej nosek lekko przytykaja i odstaja , nuka nie chce lovi dalam sporbowac bo od Fionek dostala ale to od 6mc to tez plunela nim Esmi u mnie naobierane zaraz zupe zjem bo od rana zjadlam tylko monte i pol bezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są jakies większe paczki tego Bebiko? np 1200g. w biedronce jest? ja chyba zmienie po pół roku na bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Dziewczyny moj Natus byl ciagle na piersi. Czy to mozliwe ze z dnia na dzien odrzucil piers i juz nie chce?? Jestem zalamana. Z butelki wczesniej dawalam odciagane mleko z piersi tylko w nocy. W dzien zawsze byl na cycu. Teraz jak go przystawiam to placz i musze odciagac i dawac butle. Czuje ze zawiodlam. Mleka ful a nie chce doic... eh... moj smoczka co chwile wypluwa , jak wypluje to chce doic... i masz tu babo placek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia ja wiekszego niz 800g nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik to masz apetyt taki jak ja wczoraj :pół puszki tuńczyka i 2 kanapki z szynka na cały dzień. Ja mam tak że jak się z kim pokłóce mam zly dzień czy czyms się martwie to nic prawie nie jem, nie mysle nawet o jedzeniu. A jak mam dobry humor to jem i jem dzis mam sredni więc zjadałam 2 kanapki i pół paczki chipsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia ja to ciagle tak jem malo heh a nie chudne nic a nic :D ide ksiezna wstaje idziemy bawic i jesc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, esmi moze to rzeczywiscie mleko? a jak brzuch? kupilas delicol? w pepco sa fajne polary, chyba flavia ma taki,to znaczy Krystianek, ogolnie mozna cos fajnego znalesc mi tylko nie podchodza bodziaki bo naprawde maja krzywe zapiecia i ten material taki jakis. A są terasz jakies kombinezony na jesien?33ona dobrze, ze wszystko w porządku.ewinka Stas wygląda jak pączek w masle, napewno sie najada mlekiem mimo ze nie tryska, mi tryskalo i zalewalo, tez czulam jak mleko naplywa i dupa juz dawno nie karmie.MamaK smialo smecte mozna, ja bralam w ciazy bo mialam taka biegunke ze masakra.Wlosy mi leca, wszedzie sa, az sie rzygac chce. Rehablitantka sie dzis pytala czy mam kota w domu bo na adasiu sa wlosy a ja jej mowie, ze to on sie tak leni, bo sie wycieraja okropnie.Ilonek co dałas dzis ten soczek? z marchewki? niedlugo trzeba wrowadzic pokarmy a ja nie wiem ile on ma tego zjesc, caly sloik?AAAJ kurcze, jak nie kolka to zeby, czlowiek musi byc bardza cierpliwy, biedna mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj uwelbia smoczek, bedzie ciezko oduczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
oczekujaca a co zrobilas z reszta sloika, wyrzucilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćMartyna z butelki chyba łatwiej i szybciej może Twój synek się zchytrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik są dwa zdaje smoczków aventu,jeden zwykły i z niego sika mleko a drugi taki jakby z kolkami z kreseczka to jest wolny i po przechyleniu mleko nie sika:-) pewnie miałaś te zwykłe. Co do bebiko to chyba to droższe jest z mnijsza ilością laktozy?ktos tu kiedys cos na ten temat pisal,nie kruszynka czasem? Aaj u nas podobnie,cale dnie marudzenie,stękanie,płacz,w nocy się budzi po 4 razy,ale trudno,wszystko kiedys w końcu minie... Asik esputikon naprawde pomaga,Stasiek wczoraj zrobil dzieki niemu piękną kupkę a nie robil od niedzieli. Moze za szybko się zrazilam do tego pepco,bo bodziaki mi sie powykrzywiały jak pisze agata,ale piszecie ze są cieplejsze pajace,czy one nadają się do spania?bo taki polarkowy do spania to chyba nie?no ja do snu musze cieplo ibierac Staśka bo w nocy jak wyciągam go na karmienie to jest lodowaty i kark chlodny:-( a ubieram w body krótkie,pajac i kołdrą,a ja śpię odkryta cala w koszulce na ramiączkach:-( chyba zmarzlak po tacie z niego. Wlasnie kupilam książkę BLW,w wolnej chwili zabieg sie do czytania:-) Kruszynka fajnie,ze maly tak przesypia.Alice-dziekuje,ze tutaj odpisalas bo tam Cie musialam sledzic czy cos piszesz na ten temat:-) ja uważam,ze bardzo dobrze,ze lekarz zlecil usg,wszystkie odchyly u takich dzieciaczkow to chyba jednak warto sprawdzać a nie bagatelizować. Ale piszesz ze Alicja *****iwa?:-) a zadowoleni jestescie z tego pediatry? Ja wlasnie wróciłam z 3 godzinnego spaceru,maly tak sie rozpłakał juz tuz przed blokiem ze lży mu kapaly takie wielkie,ja tylko zrzucilam ciuchy,umylam ręce i nago go prawie karmiłam:-) zjadl i chwila spokoju:-) MamaK żyjesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Asik- mój syn dziś skończył 3 miesiące i 1 tydzień równo:) i podejrzewam,że wagowo identyko jak Twoja mała:)pamiętam,że wagę do Twej córci porównywałam, mój ulewa jak szalony nadal i je równie żarłocznie Salsa- ja w szpitalu 12 dni byłam po porodzie, próli go, wnflony w różnych miejscach były, naświetlanie i 2 razy holter, strasznie się wku...ałam tymi kablami:( bo karmię piersią i często przeszkadzały kable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna niestety nie jestem ekspertem od karmienia piersią :) Wydaje mi się, że gość może mieć rację. Kruszynka to wielka ulga, że z Miłoszkiem lepiej. Asik Milenka je za dwóch :) U nas teraz jakieś 700 - 850 ml na dobę. Co do smoczka to tylko przy usypianiu, poza tym nie chce. Agata od poniedziałku codziennie podaję sok z marchewki, zaczynałam od ilości mikroskopijnych. Teraz daję trochę więcej. Ale co z tego jak ona i tak wszystko wypluwa. W niedzielę spróbuję podać jedną łyżeczkę ugotowanej na parze startej marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mleka po 6 miesiącu zostaniemy na HIPP, fajnie się sprawdza, więc nie będziemy zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Ja juz po badaniach zrobilam morfologie z rozmazem , tsh i posiew moczu i wyniki dopiero w pon. To widzę ze nie tylko ja cierpie na wypadanie wlosow ufff tez porobily mi sie rzedsze na zakolach ale teraz jakby jakos mniej lecialo, nie dwie garsci tylko jedna po uczesaniu:-) Ja lubie spotykac sie z ludzmi z roznych regionów mozna posluchac nowych powiedzonek itd.:-) moj je po 130-150 6razy na dobe, 4 skonczy cztery miesiace. Na sloiczku pisze ze przechowywac 48 h w lodowce na poczatku dam 2,3lyzeczki... A propo goscia ciekawe czy "ona" odpisuje wszystkim. Ja jak przeczytam 3 str zaleglosci to pamietam o czym jest mowa ale zapominam co kto sie pyta:-P i tak wypowiadam czesto moje zdanie ale jakbym miala kazdemu z osobna odpisac to w pol godz na forum zrovilo by sie 4 str. I ja jakos nie mam pretensji jak mi ktos nie odp, jak ktps ma podobny problem do mojego to odp mi i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmarika a czemu dawalas w nocy butelkę ze sciagnietym mlekiem?nie latwiej bylo dac piers?:-(kurcze..pewnie dziecku latwiej z butelki i z piersi nie chce mu sie ciągnąć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Ewinkaa sciagalam w nocy poniewaz on jadl tylko to co szybko lecialo. Potem sie zloscil i tak musialam dostawiac butle. A teraz nawet nie pociagnie z piersi bo od razu placz. Moja wina... Nauczyl sie z butli i pewnie macie racje ze tak mu lepiej. Nie wiem czy dam rade na nowo go przyzwyczaic do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam Martyna nie Marika.mysle,ze jakbys troszk sie przemeczyla to by zalapal,ale niestety dużo nerwów potrzeba do tego:-( próbuj,a moze troszkę daj z butelki i jak jz nie będzie takie glodne to przystaw do piersi?albo miedzy karmieniami??moze wtedy się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×