Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
a ja chyba zaczne od dyni bo najmiej slodka mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
znowu patrze na Kubusia a on jest tak do Ciebie podobny ze normlanie jak by sie patrzylo na Ciebie hehe a co to za smok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
chyba odkurze ale boje sie ze ja obudze hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja mam w domu jakies dwa sloiki ale mieszane to później. Adasiowi daje calcium ale on to wypluwa i daje do mleka, takze watpe ze on cos przełknie ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe srafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik- Milenka jest super, ale ja stroisz:-) slodziak z niej:-) Esmi- Kubuś jaki duzy a jakie ma smieszne włoski!:-) Ja tez wysłałam swojego łysola:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde pogoda sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa, ja tez jestem calym sercem za tym, zeby karmic piersia, bo to najzdrowsze, najtansze i najwygodniejsze. Ale jednak mi sie nie podoba, kiedy takie duze dzieci, jak ta dziewczynka w DDTVN, sa tak karmione w obecnosci innych ludzi. Przepraszam, mozecie mnie skrzyczec, ale to jest, wedlug mnie, krepujace dla innych i niesmaczne. Mam znajoma, jej corka ma teraz okolo 20 miesiecy i wlasnie robi podobnie, ze podchodzi do mamy, przy wszystkich, podciaga jej bluzke, wyciaga piers i zaczyna pic, a my nie wiemy, gdzie oczy podziac. Nie przeszkadza mi kompletnie, kiedy ktos przy mnie karmi niemowle, chociaz ja sama zawsze sie chowalam jak karmilam Leona. Jak bylismy w Bieszczadach to maz musial nad nami recznik trzymac, bo sie wstydzilam :) Wiem, glupie, ale tak mam. Ale takie duze dzieci - no nie wiem, mnie to jakos razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Staś sliczny włosy urosną :D ale podejrzwamze Staś tez jest małym strojnisiem jesli lubisz h& m hehe ;D juz widze te blekitne spodnie i koszule na guziki jeju jak ja bede miala synka to tez bedzie taki modnis :D jak bylam w ciazy chcialam juz zakupic koszule z hm jak chodzilam po sklepach :D chyba chlopcy wszyscy nasi so podobni do mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ej Ewinka on juz ma takie ciemne oczy mial wogole jasne po porodzi czy odrazu takie ciemne?? ja vym bardzo chciala zeby moja miala zielone ja i maz mamy a ona narazie ma niebieskie ... co do karmienia przy kims ja nie mam z tym problemu przy mnie moze i 10 mam karmic , ale troche mi smutno wtedy ze ja nie karmie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja mala spi od 14 i chyba juz 4 razy jej smoka wkladalam a teraz wchpodze cud wuplula i spi bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamo odbierz meila na swojej poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam od jablka, pózniej marchewka. teraz poczekam i dam ziemniaka. tzn że mam teraz dac ziemniaka samego tak? a dopiero póziej dodac go do marchewki a banan kiedy bo mam słoiczek jabłko banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Agata moja też wszystkim pluje:) Dzisiaj 5 raz podałam jej sok z marchwi i w końcu przełom. Była tego łyżka stołowa a połknęła ok łyżeczki. Damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Asik ja mam piwne oczy, mąż brazowe. Pola miała granatowe, a teraz widać że się zmieniają na brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia najpierw wsystko osobno jak wszystrko osobno pojdzie bez uczulen bolu brzuszka biegunki itp to wtedy laczysz np ziemniak marchew dynia marchew itp a [pozniej robisz zupke z tego , wlasnie co do banana dla mnie jesat dziwne bo chyba zalrcany jest dopiero od 10mc zycia a w sloiczkach jest po 4mc chyba ze juz sa jakies nowe zalecenia poochwalilam a juz sie kapnela ze smoka nie ma i musialam biec wkladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek daj zdjecie Poli nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ta bluzka jest owszem z h&m-u ale przenosiło ja już dwóch chłopaków mojej siostry, teraz nosi Stasiek:-) a nawet nie wygląda na spraną, co?:-)a pewnie prana była dziesiątki razy. Mamo3 ale mnie zaskoczyłaś!!!:-) serio. przepraszam, ale ja akurat jestem bardzo za jesli chodzi o karmienie dzieci, uważam to za jak najbardziej naturalne i absolutnie nic mnie w tym nie gorszy, bo niby co?kawałek piersi kobiety, a co to? nikt nigdy cycka nie widział? wszystkie ssaki sie tak karmia tylko my ludzie mamy z tym jakis nie wiadomo jaki problem. Jak widac- wszelkie akcje typu - karmiące cyce na ulice, są bardzo potrzebne. Ja karmiąc nigdy nie wystawiam sie na publiczne oczy, ale jak Stasiek zaczynał płakac w restauracji to brałam i karmiłam, nie wydawało mi się, że powinnam uciekac do wc i chowac sie przed wszystkimi. Jak znajomi przychodza do nas to zazwyczaj wychodze do sypialni, ale w końcu bez przesady, teraz nauczylam sie tak, ze stasiek jest na poduszce i nawet oni nie widza czy karmie czy go przytulam. Po prostu uważam to za bardzo naturalne i normalne zjawisko. I niestety to nie mamy karmiące ale osoby mające problem z takim widokiem maja większy problem. Ale każdy ma swoje zdaie- moje jest zupełnie rózne od Twojego i ja akurat mama i Janką byłam zachwycona! Cieszę sie, ze takie coś pokazują w tv, zauwazyłam że teraz coraz więcej osób traktuje to jako cos zwyczajnego... Sama, jak mi sie uda, zamierzam karmic długo. MamaK karmiła dwa lata i tez tak bym chciała... Oczywiście Mamo3 to tylko moje zdanie i absolutnie nie chodzi mi o sprzeczanie, chociaz przekonac bym do tego troche Cię chciała, ale wiem jak jest. Ja sama kiedys myślałam podobnie, dopóki nie zaczęłam zgłębiac tematu i czytac bardzo duzo na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kumam czyli niebardzo zrobiłam że dalam marchew z jabłkiem wtedy mogłam dac najpierw samą. jabłko dawałam najpierw samo a marchewki nie. to teraz dam marchewkę samą, a pózniej samego ziemniaka. jak będzie ok to połączę fajne zdjecia maluchów:) mój K spi bo już marudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, najbardziej podoba mi sie zdjecie z butla. Czolo marszczy jakby mowila: czego? ja tu jem! :-D Fajne ma te opaski :) Esmi, Kubus taki sniady i kudlaty, ze smialo by uszedl za moje dziecko :-D Ewinkaa, ale slodziak ten Twoj Stasio :) Wscieka sie jak prawdziwy chlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik Stasie miał na poczatku granatowe a teraz zrobiły mu sie ciemno brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik a wiesz, że ja dzisiaj pomyslałam tak samo jak oglądałam Twoja Milenkę? "Jak będe miała dziewczynkę to tez będe ją tak striła:-)" hahah znając zycie ja będe miała drugiego chłopaka a Ty druga dziewczynke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa mi też nie przeszkadzają karmiące mamy, ale sama pewnie bym się zakryła po sam nos i karmiła w wc. Taki dzikus ze mnie :) Asik zaraz zobaczę co tam mam nowego i wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie karmienie niemowlat w miejscach publicznych nie przeszkadza! Ja jakos nie umialam tak karmic i owszem, chowalam sie, no taka glupia jestem :) Natomiast absolutnie mnie nie razi, kiedy ktos inny karmi. Dziecko glodne, to wyciagam cyca i karmie, normalna sprawa. Ale przyznaje bez bicia, ze w przypadku tak duzych dzieci mnie to krepuje. Nie chodzi o to, ze ktos tak duze dziecko karmi piersia, bo to sie akurat chwali, prosze karmic jak najdluzej :) Mnie jakos razi to, ze dziecko podchodzi do matki, kiedy wokol siedzi kilka osob i samo sobie tak wyciaga piers i zaczyna ssac i jedna reka przytrzymuje, a w drugiej trzyma ciastko :) No mnie to jakos tak, no nie wiem, razi wlasnie, z braku innego slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka jak zobaczylam to 2 zdj stasia to mi sie przypomniał mój K on też jak zaczyna plakac to sciska tak oczy i ja wtedy moge cuda robic i pokazywac, a on i tak nie patrzy. muszę wziąc na ręce wtedy mnie to mama karmiła 3 lata, masakra podobno też tak robiłam że podchodzilam wkładałam głowę pod bluzkę i ssalam haha. moim zdaniem za dlugo mnie karmiła taka duża byłam i cyc, ale nie pamiętam tego i nie pamiętam że właziłam pod tą bluzkę pamiętam tylko ze mama mi zawsze siare robiła jak byłam mała mówila ze 3 lata doiłam cyca a inni się ze mnie śmieli cycol cycol a ja się wstydziłam:P No tak było. Mi jest szkoda bardzo że karmiłam tylko 2 mies ale 2-3 lata też bym nie chciała. miałam zamiar do roku, ale wyszło inaczej. i powiem szczerze,że wstydzilam sie karmic przy kims,a raczej tego że K takie cuda przy cycku odprawiał i się stresowalam czy jest mleko. dobrze ze wysyłacie zdjecia to mi sie przypomniało że przez ostatnie dni nie zrobiłam K zdjec, muszę się naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do mam karmiacych wylacznie mm - ile wody, badz rumianku, pija Wasze dzieci?? Leon do tej pory nie dostawal zbyt wiele, ale teraz juz musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mnie moja mama karmila ok 3mc a brata nawet nie wiem ale krotko bo mial skaze jak sie okazalo nie wiadomo skad bo nikt alergikiem nie byl i do teraz ma alergie na pylki , nie moze jesc jablek , nawet jak robilam mu zastrzyk to mial na srodek dezyfekcyjnt czyli alkohol izopropylowy moja juz wstala i sie bawi na macie , ja od 16stej nie pozwalam jej spac od 18 robi sie juz nie znosna ale poznie ladnie zasypia odrazuy po jedzeniu wyjme butle zbuzi a onajuz spi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×