Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość rainbowrain
Ja niestety odpadam, właśnie dostałam okres :( Wam dziewczyny życzę dużo zdrówka i szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytulanko, owulka, małpka :O jak was czytam, to mam wrazenie, ze pisza tu same 15stki :O tez jestem w ciazy, weszlam poczytac, dowiedziec sie ciekawych rzeczy, a tymczasem mozna tu wyczytac stek bzdurnych ''zdrobnionek'' i w dodatku pisza tu kobiety, ktorym okres spoznia sie zaledwie 1 dzien, a juz robia po 5 testow, leca na bete i wymyslaja sobie dziesiatki objawow ciazy, ktorych tak na prawde nie maja. przestancie sie nakrecac i wyrazajcie sie jak na dorosle kobiety przystalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat kupiłam 2 testy, więc ten drugi muszę wykorzystać. Zrobię jutro rano, jesli wyjdzie negatyw to pójdę przed pracą na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu a prosił Cię ktoś o zdanie??? jak widać pisze tu wiele kobiet którym nie przeszkadza, że robimy testy, betę a Ty masz problem? Myślę, że to nie wątek dla Ciebie. Ciesz się ciążą, a nie pisz bzdury !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa :) ale nikt nie kaze Ci nas czytac wiec jak cos Ci sie nie podoba to poprostu znajdz sobie temat w którym kobiety piszą tak jak bys tego chciala my sie nie zamierzamy zmieniac poznalysmy sie i wszystko nam odpowiada owulka przytulanka itp wiec jak masz problem to mozesz podzielic sie z nim z kims innym bo nas Twoje smuty raczej nie ruszaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
Miałam już taką nadzieje :( a tu masz, przyszła terminowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
Nie drugi. Wczoraj miałam brązowe plamienie, dziś zaczynam delikatnie krwawić, dziwne tylko że ból brzucha jest słaby, zawsze w pierwszy dzień umierałam z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jeszcze nie przesądzone. Podobno nie które mają takie bardzo skąpe krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Jak ja nie znoszę ludzi demonstrujących swoją pogardę i rzekomą wyższość, i współczuję ich bliskim... Nina, jak to nie był poranny mocz to jeszcze jest duża szansa. Objawy masz dokładnie takie same jak ja i żadnego bólu piersi. Trzymam mocno kciuki. Majowoczerwcowa, zdecydowanie za wcześnie ten test, nie załamuj się... Rainbowrain, przykro mi bardzo, trzymam kciuki za kolejny cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
Dzięki Nina za słowa otuchy :) zobacze w najbliższych godzinach czy okres rozkręci się na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi dałaś mi nadzieję. :) Czekam więc :) a jaki Ty test robiłaś? dzień po spodziewnje @ ??? teraz spojrzałam na niego tak z ciekawości - jest druga jasno różowa kreska, no ale po tym czasie test jest nie ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowoczerwcowa Ty masz mieć 18.10 ??? myślę, że to na serio za wcześnie. Kochana musisz cierpliwie czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy glupie jestescie :P miala dzisiaj dostac okres a wkreca sobie ze w ciazy juz jest. a tu masz babo placek OKRES ! glupie baby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Rainbowrain, daj znać jak się sprawy mają, może się nie rozkręci... Nina, ja robiłam zwykły easy view po terminie @, a wcześniej pink i bobo - oba nie wyszły... A Ty jaki dziś robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Gościu, widać, że nie masz pojęcia co to znaczy starać się o dziecko i marzyć o nim, więc się nie wtrącaj tam, gdzie cię nie proszą. Niepojęte ile niektórzy ludzie mają w sobie żółci i niespełnienia życiowego, że czytają tylko po to, aby potem wylać swoją żółć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Nina, dokładnie tak, ignorancja najlepsza na tego typu "insekty"... Może jutro spróbuj z tym testem, ale z samego rana. Jako, że po czasie pojawiła się ta słaba kreska, to daje światło nadziei, ja tak miałam dzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rainbowrain trzymam kciuki za następny cykl a tak poza tym mam cichą nadzieję że u Ciebie to tylko plamienie Trzeba cierpliwości dużo do całego tego zaciążania A mi się wczoraj mąż na motocyklu wywalił i leży ze mną biedny potluczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi mam jeszcze pytanie - brzuch Cię też bolał w dniu spodziewanego okresu i zaraz po nim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
tak, nadal mnie boli, ale da się żyć. Czasami mam taki ostrzejszy ból prawego jajnika i pachwiny pobolewają. Teraz to czasem mam wrażenie bólu jak na @, a czasem troszkę inny ciągnący... Mucha, przynajmniej masz męża obok, a on Ciebie ;), mój pracoholik od dwóch tygodni ma tyle pracy, że wychodzi o 6, a wraca o 21 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×