Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Mnie np (jeśli Ci to w czymś pomoże) zaczął boleć dwa dni po owulacji i boli do dziś choć teraz mniej i miałam małe plamienie dzień po terminie @ ijuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi niby fajnie tylko mi prawie całe łóżko zabrał he he he A tak serio to mu współczuję bo poździerane ma kolana i kostkę i poobijany Dobrze że nie jechał szybko A tak normalnie to jak idzie do pracy na 6-tą to do domu przychodzi tak jak Twój bo po pracy a to w garażu coś robi a to na podwórku Taki z niego typ co nie posiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już od tygodnia leże więc mniej ale nadal pobolewa Mi 2 dni po terminie @ test super czuły wyszedł tak że druga kreska była tylko cieniem taka ledwo widoczna Beta tego dnia wynosiła 50 a na drugi dzień gin znalazł pęcherzyk 3mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Dziewczyny , nie załamujcie się. Walczyłam o ciążę 2 lata w tym 8 miesiecy w klinice niepłodności. Miałam 3 inseminacje, drożność jajowodów ok, laparoskopia i histeroskopia ok a ciązy brak. Zakwalifikowałam sie nawet na in vitro refundowane i co jak przestałam(!!!!)myśleć zaszłam w ciążę. Ile razy ryczałam do poduszki to tylko ja wiem, ile razy obwiniałam siebie i wszystkich dookoła. Przeszłam przez małe piekło. W pażdzierniku miałam mieć rezonans wiec tym sie troche zajełam, troche pracą i zaszłam. To jakiś cud. A teraz drżę o każdy dzien bo to dopiero początek. A wiec nie warto sie załamywać, warto uwierzyć. Trzymam za was kciuki tak jak kiedyś trzymali za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2014
Justi ja wiem co to znaczy mąż pracoholik:) mam tak samo:) mucha te póle w podbrzuszu to takie nie fajne.. leż dużo.. ja mam tylko od jajnika lewego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeważnie od prawego ale może to związane jest z tym że to właśnie z prawego miałam owacje i tam lekarz znalazł ciałko żółte Ale lewy też mnie czasem zabili ale bardzo rzadko Najczęściej środek podbrzusza + ten jajnik lub sam jajnik i plecy po jego drugiej stronie ale to chyba od leżenia Jak tam u Was dziś samopoczucie dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej, własnie wróciłam od gina. Wszystko ok. Znalazł zarodek i bijące sreduszko:) jupiiiiii.Niepotrzebnie sie denerwowałam. Powiedział ,ze wszystko dobrze ale żeby jeszcze sie nie cieszyc bo to dopiero 5t3d i wszystko moze sie zdarzyc. Ale licze na cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
Dziewczyny będzie dobrze,musimy tylko myśleć pozytywnie, ja bardzo, ale to bardzo się staram. Jutro mam 6 tydzień i 1 dzień, czyli zaczynam 7 tydzień i idę na usg potwierdzić ciążę, chce być już spokojna i przestać zamartwiać się o to czy może już tej ciąży nie ma :) Mam nadzieję, że jutro zobaczę serduszko, choć wiem, że to może być jeszcze za wcześnie. Bóle głowy i zawroty strasznie mnie ograniczają, przestałam funkcjonować poza pracą, nawet z komputera w domu rzadko korzystam, także mi wybaczcie. Trzymajcie kciuki a ja jutro mam nadzieję, że napiszę wam dobre wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pojawiło się plamienie Tak się boję :( Już trochę płakałam ale postanowiłam się ogarnąć bo to nie jest dobre tyle że nie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc85 to super że już serduszko slyszalas :) A ile mm ma Twoja fasolka i pecherzyk? Czerwcowa o której masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc gratulacje tez bym chciala zobaczyc bijace serdsuszko.mucha jedz do lekarza moj mowil ze jak wystapi plamienie lub krwawienie to do lekarza od razu bo wie jak zalezy mi na ciazy.ja dzis odpoczywalam,ugotowalam barszcz ukrainski bardzo dobry i schabowe z ziemniakami sosem pieczarkowym i buraczkami z papryka,no ale zjadlam troszke schabowego i ziemniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
dziewczyny trzymajcie się dobrych myśli. Mucha, a Ty kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Właśnie nie wiem ile ma pęcherzyk. Powiedziała tylko tyle,ze pęcherzyk jest duży, zarodek jest, serce migało i zółtko się tworzy. Kochana dużo kobiet ma plamienia. Bierzesz cos na nie? np Duphaston czy Luteine? Będzie dobrze, zobaczysz kochana. Bedziemy czerwcowymi mamusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
oczekujaca23 W którym jestes tygodniu? Spokojnie , wszystko zobaczysz. Ja czekam teraz na pomiar tetna ale to pewnie kolo 12 tyg. Boję się poronienia ale probuje odganiac czarne mysli. Mucha jak do jutrA NIE przejda plamienia to jedź do lekarza, tak bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 7tygodniu poczatek w sumie brzuch prawie wogole nieboli piersi bola i w pochwie mamm dziwne uczucie jak by cos kulo mnie ale moze to rozciaganie sie macicy.plamian tez niemam.a jaki wy macie sluz?ja mam taki bialy .czekam do poniedzialku i bedzie wiadomo wszystko jak bog zechce ta bedzie.bardzo pragne tego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam równo za tydzień Narazie się trochę uspokoiła bo ustało Właściwie to były ze 3 krople może ale takie z jasnej krwi ale narazie na wkladce nic nie ma Trochę mnie brzuch ciągnie bo nie wiem jak to inaczej nazwać Sama jestem sobie winna bo miałam leżeć a ja ciągle chodzę i szukam wrażeń A to coś gotuje a to coś ogarnę Niby na raty i trochę leże ale widocznie przesadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Oczekująca23 ty to masz juz super 7 tc to juz cos, mnie sie kazdy dzien wlecze i o kazdy dzien drze. Ja nie mam juz zadnych objawów oprocz braku apetytu co spowodowane jest zapewne trzymajacym mnie juz 9 dni przeziebieniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Mucha lez, wypoczywaj i sie relaksuj. To dobrze wpłynie na twoją dzidzie. Nie sprzataj i nie chodź jak nie musisz a zobaczysz wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama niewiem kiedy czas leci nawet.to tyle trzyma cie przeziebienie?ja mam dzisiaj nos zatkany i boje sie zeby cos mnie nie wzielo.mi wymioty ustaly ale mdlossci sa.wogole jak jem to musze powoli i po troszku i szybko sie najadam bardzo.bede wachac chrzan zeby odetkac nos a jak nieprzejdzie to jutro inhalacje trzeba robic i czosnek zjesc.w poniedzialek jak pojde na usg to mam nadzieje ze zobacze juz dzidzie bo przez usg brzuch niestety tylko widac pecherzyk widac a teraz bedzie dopochwowo wiec widdac bedzie wiecej.mucha a ty lez i odpoczywaj a za 9mieasiecy bedziesz miec to wynagrodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu już nie mogę wytrzymać w łóżku Jak leże to co trochę sprawdzam czy któraś z Was czegoś nie napisała Zaglądam też na 2 inne wątki plus jeden na którym "poznałam" Oczekującą ale tam już się nie udzielam Czasami mam wrażenie że aż za dużo piszę ale to mnie po prostu jakoś trzyma przy zdrowiu psychicznym he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Dziewczyny , musimy sie wspierać . Byle do czerwca :) Musimy dac rade! Ja prawie caly czas leze z przerwa na gotowanie obiadu i ogladam filmy na necie. Musze dobrze wylezec przeziebienie bo mi moze isc na oskrzela. Mam juz wykaz badan które musze zrobić... masakra , duzo tego i do tego platne ale czego sie nie robi dla dzidzi . Juz nie moge sie czerwca doczekac!!!!! A tu dopiero 5 tc. Ale kazda kiedys to przezywala i w koncu tulila swoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Ja mam od męża z pracy pakiet w Lux Med'zie Koszt od osoby to 55zł ale mam wszystkie badania w ramach tego pakietu Prowadzenie ciąży też ale mój doktorek nie ma kontraktu z lux medem więc za gina muszę płacić ale przynajmniej badania będę miała w pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha ja pisalam na tamtym watku dlugo czasami bylo mi przykro jak niektore dziewczyny pisaly.ja tez czesto zagladam jak leze w lozku,na tamtym watku zadko odzywaja sie dziewczyny chociaz jedna pracuje a driuga nie.wiesz dzisiaj maz sie pyta czy wyrwalam pory bo niema w grzadkach a okazalo sie ze tesciowej ktos ukradl je.smiac mi sie z niej chce ugotuje jedzenie czy ciasto zrobie to ona nie je jakby bylo zatrute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nie wytrzymam Teściowa to odmienny gatunek czlowieka Mój tata się ze mnie śmiał jak nie wiem co jak mnie ostatnio odwiedził bo siedzi i sobie rozmawiamy i nagle zapytał mnie gdzie teściowa a ja że na cmentarzu (naprawdę tam pojechała) tylko pojechała rowerem i nie wiem kto go przyprowadzi :D Wstretna jestem co ;) Po co komu warzywo Twojej teściowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mojej ja jestem złą żona bo nie sieje warzywa nie robię słoików i dużo pracuje zamiast być w domu i usługiwac synkowi (i jej) i ciągle za mało zarabiam a zarabiałam ponad 2razy tyle co mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_28
Czytam co piszecie i troszkę się uspokoiłam, bo zaczęłam się bać że ze mną coś nie tak. Jakbym mogła spałabym po 16 godzin. Wracam z pracy gotuje obiad (którego nie jem bo mnie obrzydza) kładę się z laptopem i leżę aż mąż wróci z pracy, koło 20 podgrzewam mu obiad i idę spać :) Rano jestem zmęczona. W nocy wstaję 2-3 razy siku. W badaniach wyszło mi że jestem odwodniona więc wciąż piję. Dziewczyny czy robiłyście już badania krwi i moczu? Mi wyszedł niedobór kwasu foliowego a łykam codziennie i zaczęłam przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×