Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Asik nie martw się i nie porównuj z wariujesz np. Kuba miał wielkie aż strach jak płakał to tak pulsowalo miał bardzo długo a Michał ma mniejsze dużo mniejsze bo nie widać tak jutro spr w książeczce ile. Tak Fionek duży jest u dziś mi chciał siadać w tym fotelu nie wiem czy nie za szybko bo Kuba był anty ruchowy i on nie robił nic jak miał 4 Mc tylko tuli się do mnie :). Piszczy przez sen jeżu niech śpi juz. Ja zakładam czaje jak wyjmuje z tego fotela. Dziś koleżanka była ze spacerówka taka od x landera i przymierzam małego nie będzie głupio wyglądał spoko jutro wyciągamy :). Na pewno zobaczycie zobaczycie zdjęcie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic od razu wstyd :) Schudłam do wagi sprzed ciąży a teraz pomału rosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi moja je tak samo,nigdy nie zjadła więcej niż 100ml na raz a przybiera podobno ładnie,urodziła się z wagą 3100teraz ma 14 tyg.waży 6100 to chyba ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Dziewczyny o to chodzi ze ona u mnie zle zmierzyla chyba bo to niemozliwe od kiedy pamietam ona miala duze ciemiaczka na moje oko ok 2x2 watpie ze sie poszerzylo chociaz moze tak byc na poczatku , objawow krzywicy nie ma wiec na bank bylo zle zmierzone ale co tu sie dziwic szmeru tez nie slyszala ta lek i jeszcze mi wpisala ze piersia karmie haha aczkolwiek wspomne szefowej ja chyba za bardzo juz wszystko przezywam i czytam Moja je bebiko chcialam zmienic na hipp bo pisaltacie ze dobrw alw pomyslalam po co nic jej nie dolega kupy robi ladne nigdy nie miala z tym problemu nue musialam nigdy pomagac wiec chyba ok a hipp mniej kcl ma chyba wiec co 2h jeszcze znoqu bym karmic musiala haha ej a sprawdzue ile ma weglow. I bialka ? Agata wyslij polik Ilonek xakladaj czapeczke bo jak przyzwyczajona do czapki tp jak bez to moze przewiac moja nie chodzila w czapie a wyjmuje ja z wozkka jak wieje na dach tez wychodze i jest ok narazie u na cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća asik
Agata skaza jesli chodzi p skorne to podstawa sa suche czerwone luszczace poliki sucha skora brazowe suche plamki i czerwony tylek po kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ostatnio jak byliśmy w szpitalu z akcją wybroczyny to lekarz napisal na karcie,ze ciemiaczko 2x2. Boże to olbrzymie w porównaniu do waszych:/ ono tak pulsuje wlasnie jak mamaK pisze,w ogóle caly czas mu pulsuje.. To nie za duże?ale zawsze lekarze oglądają i nic mi nie mówili na ten temat:-( Ja juz w łóżku dzisiaj,jestem zmęczona:-( Staś Malo je,ogólnie to chwilke zje i potem sie bawi i smieje do cycka-cyrk normalnie.glowa mnie boli,tez.marze o jednej calej przespanej nocy od tego 22 do 11...jak to marzenia sie zmieniają w miare wieku:-) dzisiaj mój Staś ma imieniny,w sobotę przychodzi rodzinka jakies jedzenie muszę przygotować,chyba karkówkę zrobię i pieczarki faszerowane.dzisiaj mialam zamówić zakupy w Tesco ale nie mam sily,trudno moze zamówię i wyślę męża po odbiór. My zakładamy te czapeczki w paski. Ok kochane,ciekawe co tam brzuchatka jadlas na obiad?:-) Zasypiam juz,dobrej nocy życzę wszystkim!paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosza dobrze przybiera nie ma powodow do zmartwien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka moja tez ma ok 2x2 jutro zzmierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
w książeczce ciemiączko przednie 0,5x0,5....a o co chodzi?pediatra zawsze to miejsce uciska, aż mały się rozwył przed szczepieniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewinka najlepsze imieninowe dla Stasia:D Ilonek tobie kilka cm wcale nie zaszkodzi bo świetnie wyglądasz widziałam brzusio:) u mnie największy problem to stres,zajadam go nie umiem przestać Co do ciemiaczek to D miał i to spore u małego nie widzę wcale, pewnie jest malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ja dziewczyny jestem na maxa umeczona.wczoraj kopalismy ziiemniaki u rodzicow i niemieli gdzie pomiescic i dostalam1,5tony ziemniakow ktore sama zrzucilam umeczylo mnie to.wiecie mi mleko zaczelo wyciekac z piersi a przeciez3miesiace niemialam mleka.moj ma male ciemiaczko,pediatra twierdzi ze zarosnie jak bedzie mial7-8miesiecy.Igor jest juz duzy i ciezki.mamok michas na siedzaco w spacerowce juz jezdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma wpisane ciemiączko 1x1 ale mi się wydaje że jest większe,nie wiem jak oni to mierzą.Michalina też ma skazę-podobno i pije bebilon pepti dha,a zaczęło się od wysypki na polikach takich szorstkich i czerwonych,teraz już ładnie wygląda i prawie tego nie widać więc może to faktycznie jest skaza.Oglądam Geslerową bo jest w Tczewie a ja się tam urodziłąm i rodzinę tam mam,nawet na tym osiedlu gdzie ta knajpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
wogole moj ma faze nozki niewie co to jest ale lapie za kolana i palce i gada do nich.wogole teraz tak gaworzy ze hoho iza mna placze aby wyjde z pokoju.zasnal Igorek i ja tez mykam.dalam mu dzis soczku marchwiowo jablkowego lyzeka to pij lepiej niz mleko.oczywiscie dalam mu2lyzeczki zeby zaczynal sie przyzwyczajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik moja starsza córka piłą bebiko i byłam zadowolona,młodszej dawałam hipp bio combiotik i też było ok,kupa i te sprawy ,no ale ta wysypka i koniec teraz się bujam z receptami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jakbyś bliżej mieszkała to bym dzis rosołu i naleśników pojadla mmm ;) mi sie też nieraz wydaje że mamy ppdobne charaktery takie pokopane hahahah ;) Dzięki flavia za wyjaśnienie a już myślałam że nasz temat został w ten sposób wyróżniony bo jesteśmy takie wspaniałe łaaahahhah ;) dobre... ja mam smoka jeszcze tego pierwszego hm Nomadic kurcze przepraszam powinnam sie domyśleć że to Ty ale jakoś mi się uwalilo że jesteś starsza hmm... ;) a nie wiedzialam że po takim czasie może być jeszcze kryzys laktacyjny... ale może to tylko gorszy dzień :) Ja się też bije szczepień ale wydaje mi się ze mniejsze zło to jednak zaszczepić... :( mam nadzieję że dobrze robie Ewinka a rozpisala Ci dietetyk co masz jeść itd? Rozumiem Twój niepokój o te szczepienia i naprawdę nie wiem co bym zrobiła mam nadzieję że znajdziesz kogos obeznanego kto pomoże Ci podjąć słuszną decyzje :* ahaa i sto lat dla Stasia :) aaa na obiad miałam warzywa na patelni z mrożonki :D 33ona ser żółty z dżemem?? A co Ty w ciąży? ;) hehe fajne smaki masz :) moja też uwielbia do lustra patrzeć i sie cieszy będzie narcyz po tatusiu bo ona wszystko ma po tatusiu! :/ a ja lubie disco polo mój ulubiony kanal tv to tv disco! :D Justi wysłała Ci któras mama hasło? Kasia moja robi ciagle mostek już od dłuższego czasu :/ Ksiezniczko fiono dziękuję za przyjęcie mnie do swego grona znajomych ;) już popatrzyłam że jesteś strzelcem jak ja a ur masz dwa dni wcześniej :) Esmi nie łam sie oczyszczanie nie zając nie ucieknie a my Ci bedziemy kibicować :) Ja jak nieraz coś próbuje małej zaśpiewać to sama siebie nie moge słuchać hhehe tak talent mam ;) Mamokubusia jam tam głowa boli dalej? :( czekamy na zdjęcie Michalka w spacerówce :) Agata mam nadzieję że to jednak nie skaza a te wyniki rzeczywiście dziwne chyba tym sie nie należy sugerować w takim razie :/ Ja jutro sprawdze to ciemiaczko ile miało o ile to wpisali w ogóle... asik to chyba serio pomylka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Dzięki za hasło Asik, dostałam wcześniej ale zgubiłam. Ile nowych zdjęć :) jak widać jak rosną nasze dzieciaczki. Niektórym tak ładnie rosną włoski, a mojemu wypadają haha. Jak się ogarnę to wrzucę coś. Na razie muszę Was ponadrabiać, bo czuję, że jestem trochę nie w temacie co ostatnio się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Aaaj, już lubię Twoją rodzinkę :) mamy ze sobą coś wspólnego haha, napiszę na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca w fotelu s samochodu jeździ a dziś do spacerówki wkładam go na leżąco tak na pół leżąco. Brzuchatka juz nie boli głowa w sumie pytałaś jakieś 6 godzin temu już ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK na mnie przeszedł ból.n na mam w domu noworodka,dzisiaj 5 razy sie budzil w godzinach 24-5.50,ciężko... :-( od rana płacze,stęka,my obstawiamy zęby,bo co włoży do buzi to z takim zacięciem,siłą i złością zaciska,ze aż strach sie bać! To nie będzie łatwy dzien:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżymy w łóżku,Stasiek wierci sie jak oszalaly,nagle cisza,bez ruchu,ja patrzę a on w ekran telefonu zapatrzony co tutaj do Was pisze chyba go ciekawi. 33ona ja tez uwielbiam ser żółty z dżemem:-) Dzieki za stasiowe życzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkka jak żeby idą to kup camille jest drogie bo 5 dawek 15 zł. Dla Kuby pomogło i po tym spal 3 h i wstał wypoczęty. Mój to jak poszedł spac 20:30 to wstał o 4:30 i teraz nadal śpi. Ja będę musiala do sklepu iść po mleko bo prawie nie ma :( hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi to są kropelki?daje sie na noc?musze poczytać...naprawde juz trzeci dzień taki..a tak ładnie spal wcześniej:-( dobrze,ze juz weekend za chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, ja w ogole nie mam w ksiązeczce jakie ciemie przy urodzeniu, ten szpotal nim mi nie wpisywał, bo według nich po co? :/ ma takie szorstkie, czerwone, ale na jedym policzku, dzis juz mniej ale ostatnio mial bardzo mocno na obu, no nic pewnie ma jakies uczulenie i mleko zmieni, pojde do lekarza po weekendzie. Samba a jak po tym pepti? wszystko ok? z brzuchem tez? kupy robi normalnie? ktora z mam zagęszcza kleikiem? moja kolezanka teraz daje kleik bo corka miala biegunke i rozcis jej zoladek, zamiast 90-120 pije 150 i na noc daje ale i tak wstaje o normalnej porze na jedzonko, takze czy ten kleik dziala i dzieci dluzej spia? moj na samym mleku lepiej spi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja jestm niezywa mala od 3 w mocy marudzi spac nie chce jeczy gryzie wszystko. Jawygladam jak zombi. EEhh nie mam na nic sil. Maz chcial wolne wziac ale mowie ze nie bo po co ma znow sie szefa proaic mimo ze szef napewno nic by nie powiedzial ale wiecie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka u nas to samo, budzi sie w nocy po 3 razy. jejku dlaczego tak. wczesniej tak dobrze spał ja od poniedziałku chodzę nieprzytomna bo on nie śpi, dziś wnocy chciał się bawic. to Stas przyjmuje gosci? sto lat. Asik- mój jak miał z miesiąc miał suche policzki z krostkami czerwonymi i położna powiedziała ze to trądzik niemowlęcy, ja nic z tym nie robiłam smarowałam kremem i już dobrze, tylko często mu się robią takie białe pryszczyki na policzkach i one same wychodzą. czy to mogła byc skaza wczesniej? mó ma ciemiączko 1x1 tak na oko mówie mamoK daj zdj ja mojego niedługo tez przesadzam jako skonczy 4 mies brzuchatka- amen:D esmi ja się wczoraj oczyszczałam wieczorem, zjadąłm oczyszczające frytki, wafelka toffi i kilka paluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ewinka a kiedys chyba pisałas ze lekarka mowila ze ma rospulchnione dziasełka? czy inna mama? moze zeby skoro zelazo odstawiłaś... mojego po bebiko bolal brzuch, ale to bylo jak mial miesiac, teraz pewnie byloby ok.AAAJ i coebie moze tez jakies zabki ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
flavia to jest tradzik o czym piszesz, moj nie ma krost, to taka wielka czerwona, sucha, szorsta plama, czasem na obu, czasem na jednym policzku, pupy nie ma czerwonej. Moj znowoz noce przesypia, dzis o 4 na mleko wstale ale co z tego, jak widac wszystko sie diametrialnie zmienia z tym spaniem. Co wy robicie na ciemeniuche? moj ma z jednej tstrony taka rybia luske jakby, i wycieraja mu sie wlosy bo wszedzie leza:( nasza czupryna znika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×