Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość Justi2
Agata, ale dajesz aftin jak już przeszło teraz profilaktycznie też? Ja smarowałam mu nystatyną na receptę, no ale nie przechodziło. Jak odstawiłam to samo przeszło po jakimś czasie i się zastanawiam czy to możliwe że mały sam sobie to wytarł bo zaczął lizać gryzaki i takie tam. Zastanawiam się czy to naprawdę zniknęło czy mi się wydaje i czy dawać coś teraz profilaktycznie. Podobno jak raz się pojawią to później jest tendencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kleiku wytrzymał 4godz 20 min spał i pózniej jeszcze te 2 min wytrzymał. on jak widzi butelkę to się trzęsie wie ze to dla niego, łapie w rączki i ciągnie do buzi. a nius taki że dziś wystawił do mnie rączki jak do niego wyciągnęłam. esmi coś w tym jest bo dla mnie też kubus wygląda troszkę jak dziewczynka. Ja wczoraj swojemu założylam muche z cekinami na gumce i robilam zdj a pózniej tą muche wzięłam jako opaskę ale on nawet z opaską wygląda jak chłopisko:D oby tylko sie nie dowiedział jak będzie starszy u nas pielęgniarki nie było, polożna była 4x ale to na poczatku a pózniej poszła na urlop. ja juz na krótkie rękaw nie ubieram, moj to jest zmarzlak i nawet do spania to musi byc opatulony grubo bo inaczej nie zaśnie agata- ja dzis dałam 170 i w końcu sie najadł, chyba glodziłam dziecko tymi 150ml zaraz wyślę jakie kupiłam buty na jesien i zdj K z muszką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam powiem jaki jest sposób na pleśniawki ale to jest obrzydliwe,moja starsza córka jak była mała i miała pleśniwaki to nic jej nie pomagało,wypróbowaliśmy już chyba wszystkiego i któregoś razu przyjechała do nas taka ciotka stara i powiedziała żeby małej założyć pieluchę tetrową i jak na nią nasika to wysmarować jej tym buźkę w środku,my byliśmy tak zdesperowani że to zrobiliśmy i po dwóch dniach nie było pleśniawek ale mówię to jest feeee nomadic moja też kończy dzisiaj trzy miesiące.Wrociłyśmy od lekarza ale szczepienia nie było bo lekarka miała za dużo chorych pacjentów i nie mogła zejśc do nas ale zważyłą pielęgniarka Miśkę i waży 7200 i ma 69 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja małej zakładam body z krótkim rękawkiem,na to bluzę na nogi leginsy a na głowę opaskę no zawsze mam ze sobą kocyk,u nas położna była tylko raz i bardzo dobrze bo miałam wrażenie że ona napita była albo mi się tak wydawało więc lepiej niech już nie przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale szalejecie z tymi wpisami, pol dnia mnie nie bylo I juz 3 strony do nadrobienia :-D Jesli chodzi o kryzys laktacyjny, to ja miewam srednio raz na tydzien. Dzisiaj tez, od 7 rano udalo mi sie sciagnac raptem 50 ml :-( Leon dostal mm juz 2 razy I pewno przez to jeszcze kupy nie zrobil, bo jak dostaje wiecej ode mnie to nie ma z tym problemu. Spal po raz pierwszy w swoim lozeczku I chyba mu sie spodobalo, bo obudzil sie na jedzenie o 4.30, a potem dopiero o 7 :-D :-D Ciemieniuchy nie ma, wiec nie pomoge w tej kwestii. U nas leje I ogolnie ble. Od samego rana obzeram sie tortem marchewkowym, mamusia upiekla - pycha. Poszlam z Leonem na zakupy I nabylam pierwsze w zyciu szpilki, czarne, na rocznicowa kolacje z mezem :-D Mam nadzieje, ze nie polamie nog :-D Moze potem uda mi sie wyslac zdjecie. Co do gotowania, to jak sie Damian urodzil, przez pierwszy miesiac moj maz jechal na jajecznicy I kielbasie z grilla. Jak Damian mial jakies 3 tygodnie, postanowilam wyparzyc smoczka I butelki, bo wczesniej nie byly uzywane, a chcialam mu sie dac rumianku napic (upaly byly wtedy straszne, a mnie nikt nie powiedzial, ze dziecko na cycku nie musi pic). Zagotowalam wode w nsjwiekszym garze, wrzucilam caly osprzet I gotuje. Maz wchodxi I ucieszony mowi: o, obiad gotujesz, super. Ale mial rozczarowana mine, jak zobaczyl, ze to butelki I smok :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki, U nas wesoło. Bartuś spał dziś prawie całą noc, teraz siedzi z nim m i słyszę pokrzykiwanie. Ale może dlatego że w ciągu dnia nie przespał swoich 3 godzinek tylko 1. Ewinkaa kurcze współczuję ci tego bólu, moja mama po porodach dorobiła się migreny. Mam nadzieję że szybko ci przejdzie. Kruszynka cieszę się że wkońcu jesteście wypoczęci i synuś już nie cierpi :) Jak będziesz w koszalinie, to zajedź do netto jest promocja na pampersy, firmy papmpers 3 za 22 z groszami. Nomadic nie martw się brzuchem :) ja też mam spory i boczki nigdy mnie nie opuszczają ;) Jolka kolka może naszym szkrabom idą zęby :) teściowa mnie ostatnio przeraziła, bo mojemu m podobno zęby wyszły w 4 miesiącu :) Esmi gratulacje, można zayptać jakie autko?? Dziewczyny czy wasze pociechy, zassają dolną wargę do środka? bartek załapał mój m :D śmieje się że wygląda jak stary dziadek ;) Uciekam dziewczyny, jedziemy dziś na urodziny do narzeczonego mojej siostry. Wiecie mam ochotę się napić :/ a tak wkółko robię za kierowcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault Megane - kombiak :) musimy tylko spisać umowę kupno-sprzedaży :D fakt rocznik 1999 ale progi zdrowe widać, że zadbany więc dzisiaj czeka Nas przejażdżka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi, gratuluje zakupu. Moj Peugeot, jest starszy od Twojego, bo 97 rocznik, ale juz dogorywa, bidulek. Teraz chcialam kupic Toyote yaris, ale jak zobaczylam bagaznik to mi przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Samba to fajnie mamy dzieci z jednego dnia. Mamo3 koniecznie wrzuć zdjęcia!!!!! Esmi super,zdaj relacje z przejazdzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak w ratach czytam :) Ewinkaa, to faktycznie musi Cie mocno bolec ta glowa :( Mnie ostatnio wystarczyl paracetamol, a myslalam, ze umieram, czyli Twoja migrena jest mocniejszej proby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agata ja też się wsciekalam jak D ubieralam typowo chłopie o a ludzie: o jaka śliczna dziewczynka:) Sisilka mój nie zagryza. Wyobrażam sobie:) Ja dzisiaj targam Kube na rekach bo coś marudny, krzyczy na mnie:) coś czuje,ze to bedzie manipulant:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
sisilka,możliwe bo mój pierwszy synek też miał 4 miesiące jak przebił mu się ząbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam, ze Leon ma taka mikroskopijna dziurke w skorze, w tej faldce w kaciku oka, strasznie mnie to meczy. Niby p*****la, ale nie wiem skad mu sie to wzielo. Ma niesamowity glos, taki basowy, zupelnie nie pasuje do dziecka. Jak zaczyna sie zloscic i cos tam po swojemu pokrzykuje to moja mama sie smieje: o, maly znowu basuje :) Nomadic, czytanie w ratach dotarlo do Twojego wpisu :) Ja mam takie boczki, ze wygladam, jakby mi w okolicy bioder druga d..a wyrosla, wiec niczym sie nie przejmuj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
mamo3,jak gotowałam butelkę w garnku to pękła.Teraz wlewam do butelki wrzątek i po kilku minutach wylewam.Nie wygotowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do zywych!:-) m przyjechał o 11.30 to nakarmilam Staśka i poszli na spacer a ja spać i spałam do 14stej w ciszy,spokoju,bez stresu i czujności czy dziecko sie rusza.raj:-) wstalam jak nowonarodzona:-) potem odzyskalam sily i nawet wybrałam sie ze staskiem do sklepu w chuście,on od razu w kimę,a w tym czasie m mial ponad godzinę dla siebie. Sisilka nasz zagryza dolna wargę,wydaje przy tym jeszcze taki śmieszny dźwięk.bardzo to śmieszne jest,mój m ma Babcie o imieniu Józia,ktora jak wyjmie szczękę to tak samo ma usta i czasami mówimy na Staśka babcia Józia:-):-);-) Esmi gratulacje nowego autka! Mamo3 no super,mąż chyba będzie zachwycony szpilakmi hehe czekamy na zdjęcie:-) Wszystkie zdjęcia obejrzę wieczorkiem. Ja kleiku nie daje bo nie umiem go wsypać do cycka hehe,ale jak dzisiaj będzie taka sama noc jak wczoraj to jutro chyba dam butlę na noc. Co jeszcze co jeszcze... Musze podlaczyc telefon bo zaraz padnie,ale jeszcze wrócę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy sterylizator aventu,super sprawa,do mikrofali na 6 minut i zrobione:-) Mamo3 a ja tez mam dziurki,tamtędy wypływają łzy,czy nie o to chodzi?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samba u nas oczekująca kiedys pisala o tej metodzie ale asik szybko nas od tego tematu odwiodla uświadamiając ile mocz ma w sobie złych rzeczy.u nas na szczęście nigdy plesniawek nie bylo,języczek jest śliczny rozowiotki,osadu tez nie ma żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sterylizator aventu wrzucam do mikrofali na 6 min i gotowe ,tylko raz zapomniałam wody nalać i stopiłam laktator heheh ale ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 nie oszukuj nas widziałyśmy jaka jesteś szczupła Mój zagryza wargę i mój mąz mówi do niego Stary dziadek bez zębów już kiedys o tym pisałam, śmiesznie wygląda. My się z niego smiejemy a on się cieszy i nie wie o co chodzi bidulek. Teraz spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hahaha Mamo3, ja to u siebie widzę oponę niezla,brzuch boczki i pośladki to faktycznie wygląda jak opona:) ale my sie mamy buuuu:( :P Jolka ja tak samo wrzatkuje:) tylko,ze ja rzadko butelki używam bo większość na cycu Plecy mnie bola jak cholera caly dzień nosze swojego klocunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka chyba mamy ten sam sterylizator,nie przeczytałam wcześniej twojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje zakupu auta. Co do plesniawek nie pomoge bo nie mialam c tym problemu. Na ciemieniuche tez stosuje oliwke i pozniej szczotke. Ja mialam straszny dzien mala noc nie spala ja ledwo sie na nogach trzymam ehhh nawet 5 mocnych kaw nie ppmoglo. A jeszcze czeka mnie prasowanie. I depilacja woskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Esmi,my jak kupilismy samochód 2 miesiace przed porodem to bylismy tacy podekscytowani ze jezdzilismy tego samego dnia nawet na poczte i do sklepu gdzie mamy bardzo blisko aby sie przejechac hehe :-) Sisilko,u nas tez jest netto i wlasnie sie na te pampersy czaje ;-) twój Bartus taki spioszek ze ci zazdroszcze chociaz dzisiaj w nocy pospalam jak nigdy :-) spal od 18 do 23.30 butla potem o 3.00 butla,potem o 6 butla rano do 8 butla i zabawa,placz,teraz spi ale przed chwila zerwal sie z placzem odbil i usnal spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tez mam ten sterylizator z Aventu. Opisywana sytuacja miala miejsce 8 lat temu, jak sie Damiano urodzil :-D Bylam na poczcie. Nomadic, jaka Ty mlodziutka na tych zdjeciach, taka dziewczynka :-D Flavia, Krystian to skora zdarta z Ciebie! Marcela cud irokez :-D Adas ma ekstra fryzure, tyle kudlow, co moj Leon. Moja babcia mowi na niego "czuchrany", do Adasia tez to pasuje :-D Milenka kocha kamere, to widac :-D Moze bedzie kolejna Anja Rubik :-D Dluuuga jest, moze faktycznie bedzie wysoka. Wyslalam zdjecie butow I dziurki Leosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dużo będę pisać:) Ewinko ból głowy to koszmar wiem o tym doskonale dobrze ze przeszło. Twój Staś to ma taki uroczy dziubek na tym zdjęciu z morza cudo. Mamo 3 moja koleżanka miała cc od pępka w dół i mówi że ma d**e z przodu. Ty laska jesteś i musze zobaczyć twoje zdjęcie bo albo ciebie kojarzę albo kogoś podobnego. A od kiedy mieszkasz w Anglii i gdzie mieszkałas w Polsce jeśli mogę pytać. Dobrze ze do nas wróciłas. Esmi gratuluję super samochodzik my też byśmy chcieli nowy może jak wrócę do pracy bo ja jak pracuje to więcej zarabiam niż jak jestem w domu ale i tak siedzę rok z misiem to jest bezcenne :). Asik gdzie ty łazisz z mala ze cisza z twojej strony. Kruszynko dla ciebie po tych kolkach taka nocka to raj co. Samba ile ma twoja córcia starsza? Dziewczyny byłam u fryzjera jaki on jest fajny mmm. .... :). Byłam tez w niesamowitym miejscu trochę magicznym jak weszłam to wow czemu wcześniej tu nie byłam w centrum w takich uliczkach jest księgarnia dla dzieci ale nie taka zwykła nie taka z sercem dusza tam nie ma książek o bajkach z tv czy coś barbie tomek ciuchcia czy jakieś takie tam są przepiękne bajki tam było tak fajnie tak inaczej kupiłam dla Kuby książeczkę bill jest zły o chłopcu co się złości :). Były super książeczki za tydzień w sobotę jadę tam. Pani która tam była była ffrancuską miała taki akcent. Zakochałam się w tym miejscu. Teraz temat mój m nerwica chodząca :). Cały dzień chodzi wściekły jak osa cały dzień się czepia i teraz jest akcja tabletki do zmywarki okazało się ze się skończyły zapomnieliśmy kupić mowie czekaj aa dzwonie do sąsiadki on ze nie ze pójdzie kupi ze jak on wygląda itp. ( może sąsiadka mu się podoba się krępuje) będzie zaginał do sklepu. Spacer w spacerowce zaliczony:).zasna sam. Zajrzę jeszcze wieczorem tylko przeczytam książkę Kubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
justi teraz tylko ta tera i woda lece ale jak widze plamke to od razu aftin.Zrobiłam ta glowke oliwka i wyczesałam zeszło prawie wszystko ale mial tylko troche z jednej strony, jutro powtorze.Ewinka to sie wyspałas, fajnie ze mozesz na męza liczyć. esmi gratuluje zakupu:) co do plesniawek jeszcze czytałam o moczu, na szczescie ten aftin pomogl a kosztuje chyba 1zł.Mamak fajnie, mialas udany dzien, widze ze maly juz przeniesiony do spacerówki:)Prosze tu nie kłamac ze macie po dwie d**y, zdjęcia nie kłamią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×