Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Flavia ja używałam plastry przez ok dwa lata, bardzo ok, zdrowsze od tabletek i wtedy dużo się kochaliśmy pamiętam bo to bylo jak mialam ok 24 lata:-) tylko mnie wkurzalo, ze one sie brudne robimy dookoła ale ja przyklejalam w niewidocznych miejscach wiec nie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia no to niezle z ta babcia :D a co do meza to jak on mowi ze to ostatnie opakowanie to ty mu odpowiedz wiec to ostatni sex :D no kurde to tylko kobnieta ma myslec i brac to na siebie bez przesady ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postała popatrzyła na małego i poszła, nawet się do mnie nie odezwała. Dziwna jest widzę, że je przykro ale ma dziwny charakter taki zawzięty i władczy. Jak moja mama mnie urodziala to strasznie się wtrącała w moje wychowanie, a teraz myślała ze też będzie do K ale ja nie pozwalam. Mamo3 to córeczki już nie bedzie? a twój mąz ile ma lat? nie boi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
no moja juz spi 1,40h pewnie zaraz pobudka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jakie to wnerwiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka a jaki to koszt na meisiac? no widziałam u znajomej ze brudne, a gdzie ty przyklejałas ona na ramieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na górze posladka,na plecach,nigdy na ramieniu bo co będę sie z tym obnosila? Te plastry kosztują ok 50zl,ale ja znalazłam aptekę i kupowałam za 33zl ale to bylo 6lat temu nie wiem jak teraz jest. Dopiero zobaczyłam Leona,jest superowski!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dziewczyny ja siedze placze, znajoma -osobiście jej nie znam, ale to przykre, napisała na fb ze zmarła jej dziewięciomiesięczna córeczka, nowotwór złośliwy. Ależ mi przykro! Widziałam zdj w ciąży i ciągle od porodu, taka ładna dziewczynka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia- pogadaj z mezem ! Moj jak 'przynosil' prace do domu to go za przeproszeniem rypałam strasznie. Praca to praca, a dom to dom. Moj M tez ma stresujaca prace, ponad 500km od naszego domu. Co do abonamentu nie umiem pomoc bo ja place 80zl miesięcznie w pleju, bo mam wszystko bez ograniczeń i wzięte na firme. Odnośnie brzucha to mialam za maly i Jasiu byl 'pognieciony'. Oczekujaca - jak u Ciebie spisują sie słoiczki ? U mnie Jasio je jak szalony, ale zaczne robic mu domowe zupki bo mam warzywa od tescio niepryskane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju normadic aż ja się mało nie popłakałam :( straszne że to spotyka takie niewinne maluszki Magda mi też włosy lecą, przed ciążą też tak było a w trakcie dowiedziałam się że moja tarczyca jest nie do końca ok więc naprawdę warto sobie zrobić badania w tym kierunku. Napisałyście tyle że nie ogarniam Moja coś lepiej na brzuszku sobie radzi i co dziwne śpi w dzień za to w nocy częściej się budzi. Ciekawe na jak długo jej się odmieniło nie miałabym nic przeciwko żeby tak już zostało. Hehe tak czytam o tym żywieniu i fajnie bo wy już obcykane będziecie zanim ja coś wprowadzę będzie się kogo podpytać ;p Ide przebudzić dziecko bo nie jadło od 8 a tu na jakiś spacer trzeba się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Jutro dziewczyny ide na te badanie tsh i ogolne. Dziekuje za zaproszenia na fb :-) Flavia lubie takie dziewczyny jak ty co postawi na swoim i ma charakter z reszta kazda inna i kazda jest super ja to taka malo asertywna jestem i czasami robie cos mimo wlasnej woli eh. Duuuzo wpisow czytam Wszystkie. Od kad mam dzidziusia to nawet nie moge patrzec na zdjecia dzieciaczkow chorych a co dopiera taka wiadomosc o raku... moja mama zmarla na raka straszny bol a jak by mi malenstwo zachorowało to byl sie zalamala na amen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku Magda przykro mi...:(. Nomatic to straszne nie chce sobie tego wyobrazic:(. Ja jestem Michałek obudził się o 6 rano i do teraz spał 45 min w dwóch drzemkach wiec leżę teraz przy nim bo chce też odpocząć. U mnie zimno i wieje poszła bym na spacer ale Kuba 37 po szczepieniu i znów w domu jutro też już nie idzie żeby nie przynieść czegoś na weekend bo idzie z tata do kina :). Flavia ja tam olewam co nic takiego nie pisze co miałabym ukryć ale jak chcecie inne forum to ja będę i tam :), tylko żeby w telefonie działalo bo ja z telefonu korzystam głównie o tez do niedawna miałam taki bez internetu a teraz mam biały dotykowy :), abonament 79 i do woli wszystko. Mamo3 fajnie ze masz mamę u siebie ba długo ??? Moja jutro przyjdzie pewnie po 2 godzinach będzie zmęczona tyło czym nawet nie nosi małego siedzi i z Kuba gada. Moja dieta ma się średnio ale bielizna jem juz ciastek ziemniaków jeszcze nie to co chce ale uważam na jedzenie. Pomału. Ewinka 3,5 kg motywuje mnie gratulacje ale le uważaj nie za szybko. Zaraz może wrzucę jakieś zdjęcia z dziś na pocztę bo robiłam. Dziś posadzilam Michała na chwilkę zdziwiony był :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam słaby telefon normalnie dobija mnie On ... dotykowy mąż mi taki doradził bo nawigacja i dupa ! i płace 69,99 zł. ale jeszcze poczekam do lutego i sobie wezmę jakiś fajny i m już nie będzie się wtrącał. Na święta chyba sobie sprawie tableta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi a co ty w pepco tak namiętnie kupujesz bo ja to uzależniona jestem od dziecięcych ale moje uzależnienie w następnym miesiącu pójdzie precz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma was :( Michał się przebudził i udawała ze śpię opadną ale trzymam go za rękę lepsze to niż bawienie musze poleżeć. Dziewczyny co robią wasze dzieci jak robicie obiad czy coś ja kurde z trudem ziemniaki obieram ciągle trzeba do niego gadać nosić zabawiać, mięsko to zawsze wieczorem juz szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to mamy to samo uzależnienie tylko ja nie mam pepco po drodze :). Ja muszę jechać autem wiec jadę do hm re Kids piechotą mogę iść do coccodrillo ale tam masakra ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Moj sied******arsicie samochodowym jak robie obiad... dzisiaj skrobalam ziemniaki marchew i gadalam do niego bo na stole sobie siedzial az wkoncu usnal... czasami w lozeczku spi. To jak usnie kolo 9 to juz wszystko szykuje zeby tylko kolo 13 wlaczyc albo zupe wstawiam. W lezaczku nie lubi siedzieć, dobrze ze pozyczony przynajmniej pieniedzy nie wydalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a jakie maja body w pepco takie zapinanae przy szyjce bo ja mam duzo takich bez zapiecia i mnie wkurzaja bo cycki prawie na wierzchu./ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna Was znalezc na fb?/ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapinane koło szyi :) ANNA też mam taki sam problem właśnie ma bodział założony a szyje widać. Gotuje jakąś inną kasze do tego zawijasy i pomidor i ogórek :) Zaczynam zdrowiej się odżywiać i jeść co 3 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musze tam skoczyc a co maja jeszcze fajnego?/ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA bardzo dużo fajnych i tanich rzeczy dzisiaj np kupilam 2x spodnie, 2x body, 2x rękawiczki, 2x rajstopki :) i zapłaciłam 55 zł :) już wyprane i się suszą. Pajace na zamek takie ciepłe na chłodniejsze dni to przedział 19,99 - 29,99 , kombinezon 49,99 zł . komplet bluzka + spodnie 14,99 zł :) Dzisiaj znowu zrobiłam porządek w Komodzie Kuby i posortowałam rzeczy z którego wyrósł i te ciuszki co już będą dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kuba jaki rozmiar nosi? Lenka mlodsza od niego 3 tygodnie./ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic to straszne,dlaczego dzieci muszą cierpieć,dlaczego dzieją się taki rzeczy.....Flavia miałam identyczny przypadek,byłam z małą w odwiedzinach w u mnie w pracy i któraś z dziewczyn wzięła ją na ręce i reakcja małej była identyczna jak opisujesz,po pół godzinnym noszeniu zasnęła mi na ramieniu.Ogólnie mała nie lubi jak ktoś obcy bierze ją na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA Kuba ogólnie nosi 68 ale ciut przy duze ale wolę większe niż ciaśniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie. Okres skończyl mi się tydzień temu w piątek. Zblizenie było z niedzieli na poniedziałek. Od środy czuje bóle brzucha owulacyjne. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jak robię obiad leży w leżaczku lub huśtawce i obserwuje co robię ,ewentualnie zawieszam jej na pałąku różne rzeczy typu gryzaczki,grzechotki i jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×