Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Pisałam i mi skasowało i nie pamiętam co miałam pisać kurde.... Adaś śliczny hehe i jak mu się balonik podoba mała rzecz a cieszy Mamo3 kurde ja sobie nie wyobrażam jak się z trójką zorganizować jeju naprawdę podziwiam hehe mi z jednym czasami ciężko... Esmi ale palant kurde a tylko ty masz z nim problem czy jeszcze ktoś? Kurde współczuje nerwów heh ;/ Ide top model ogladać pośmieje się chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jestem przybita ... :( dwa piwa wypiłam i nic. :( ehhh kiepski dzień mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
co do spania tak malego dziecka osobno ja nie popieram i nie wyobrazam sobie tego za bardzo ale to kazdy robi po swojemu wiec nie neguje , tylko u mnie by to na bank nie przeszlo , bo raz z dala od dziecka inaczej sie spi chcac nie chcac mocniej i mozna przespac cos i nie uslyszec ;/ , dwa mojej trzeba smoka wkladac , trzy jak klade ja na bok to coraz sie przebudzam z latarka w tel i patrze czy nie lezy na brzuchu , ogolnie slysze kazdy jej ruch przez sen wiec nawet jesli mialabym elektroniczna nianie to sam fakt ze moje dziecko spi z dala ode mnie chyba nie dawalo by mi spokoju i ciagle bym, latala wiec lipa jak dla mnie :) pozniej jescze zęby czyli mozliwosc wstawania co godznie , utykanie raczek nozek w szczebelkach obijanie glowey itp o nie nie poczekam z tym jeszcze sporo czasu heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie no@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
a i przyszla butla MAM fajna jest ma miekki smoczek taki satynowy i podobny jak Fionek mowi do wyssanego sutka :D fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Wiem Asik, wiem i dziękuję. Uważaj bo Marcelka zje Milenke:P no się uśmiałam hehe MamoK tak i mam nadzieje,ze mi paniki nie nasieja, nie wiem czego chcą i to mnie martwi. Hmmm, ja ostatnio dużo słodkiego jem:) Ewinka ufff to dobrze:D bo np twoja imienniczka siostra m jak się o raziła w dniu porodu bo m jej powiedział ze jesteśmy zmęczeni tak do tej pory się nie odezwała. Uwielbiam ciebEwinka i nie porównuje do tej @ tylko mi tak się przypomniało. Wiecie co ja nie mam takiej bliskiej przyjaciolki prawdziwej i cieszę się ze jesteście forumowe dziewczyny i ze mogę tu wszystko napisać. Chociaż i tak mam wrażenie,ze za dużo tu piszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agata mi też brakuje mamy z wózkiem do spacerów i właśnie pisałam,ze fajnie ze chociaż tu są fajne mamusie:D Chociaż z drugiej str mój dziec jest nietowarzyski bo potrafi płakać i płakać w tej gondoli:) Oj ja też zazdroszczę jezior,my jeździmy na wakacje na mazury pod namioty w te wakacje tak bardzo tęskniłam za jeziorem, ale wiadomo że nie bardzo było jak:D Zamówiłam dzisiaj ręcznie szyte zabawki u pewnej mamusi, kostkę grzechotke i metkowca to dla Kuby na dzień chłopka tylko,ze dopiero będą szyte:) starszemu kupie oczywiście gumki do bransoletek powinien być zadowoony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi na mojej obronie promotora nie bylo ale dziekanat o tym wiedzial ale co lepsze nie powiadomil wogole recenzenta ze mamy obrone i kierownik profesor sam, dzownil na oddzial i szukal recenzenta kotry przyszedl po 72h dyzurze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz Nomatic ja mimo że mam jakieś tam koleżanki to z żadną nie jestem mocno związana moja przyjaciółka ze szkoły teraz mieszka we Francji i piszemy do siebie a tak to mam koleżankę jest teraz w ciąży inne mają starsze dzieci przedszkole praca itp. A na macierzyńskim nie mam nikogo. Nowi sąsiedzi mają widok na jezioro ale nie mają dzieci wiec nas nie kumaja może spotkam sąsiadke ma córeczkę z 30 maja to zaproszenie ja na kawę. Teraz ludzie są mniej otwarci nie mają czasu czy co. Nie chce im się nie wiem. Ja tez się ciesze ze jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
kurde to fakt kiedys ludzie mieli czas na wszystko chodzilo sie do znajomych ciagle jakos tak fajnie bylo :) ludzie nie mieli moze pieniedzy ale mieli czas, teraz maja pieniadze a nie maja czasu , lipne czasy jak dla mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi idź rabanu narob na uczelni no co on sobie myśli. Albo moze ktoś wie gdzie on mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi dowiedz sie ! zrobimy mu wjazd na chate hahaha :D a tak na serio to uwazam ze trzeba isc doi dziekana bo nic ztego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Lipne czasy mowicie? A ja ostatnio mówiłam do siostry co to będą zz czasy jak nasze dzieci będą dorosłe? Przecież wszystko juz prawie jest, juz teraz nie ma takich wartości jakie były jak ja byłam mala. Nie ma szacunku dla dorosłych itd. Fionek u mnie wczoraj cala noc była suszarka waczona na telefonie i teraz znów daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dpobrze ze telefony komorkowe nie sa na prad hah :) ale milo sie spi przy suszarce powiem szczerze :D bo tez malej w nocy zarzucilam i dzis rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przeczytalam pobieznie Wasze posty, wybaczcie, ale nie mam sily odpisywac, padam na pysk. W domu burdel na kolkach, ale mam to w doopie, ide spac. Nomadic, trzymam kciuki! Naprawde mam nadzieje I z calego serca Ci zycze, zeby wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Asik miałam podobne obawy, ale po tej nocy wiem, że będzie ok:) Mamy małe mieszkanie, pokój przy pokoju i wszystko fajnie słychać, niania w naszym przypadku okazuje się zbędna. Na razie u Poli będzie stała sofa zawsze mogę tam spać w razie bolesnego ząbkowania. Zresztą jej łóżeczko w każdej chwili można przynieść do nas. Piszę tak wcześnie bo wybieram się dzis do mamy, miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gratulacje super ja tak nie umiem z tym spaniem :(. Mojemu te zeby wychodzą śpi niespokojnie. W ogóle ja dziś jestem jakaś przybita smutna :(, nie lubię musze wyjść gdzieś to minie. Ktoś pytał o cycki mi z Kuba urosły z c do e potem zmalały do d a teraz znowu e nie cierpię cyckow swoich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecie dzis pierwszy raz w swoim życiu przespalo całą noc bez jedzenia. spał od 20 do 5 rano nakarmiłam i jeszcze 1.5godz pociągnelismy. wyspalam się fajnie, za to teraz coś marudzi. mamy skończone 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Moj tez ostatnio dlugo spi od 20 co dzien do 3,4 lub 5 potem do okolo 8. Zdarzaja sie wykatki ale bardzo rzadko... wyniki wyszly ok i tsh i morfologia i posiew moczowy tylko tych jakis kwasochlonnych mam duzo... malutki spi u nas w pokoju ale we wlasnym lozeczku praktycznie do rana ... Mialam robic magisterke ale zajecia od 8do 20.50 plus ponad godzina drogi myslalam ze na 5 roku to juz lzej.... ale mam juz inz to moze teraz pojde na studium farmaceutke to tylko w weekendy to m sie zajmie malym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Wiec to wypadanie wlosow to chyba normalny objaw po ciazy skoro wyniki ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dzień dobry u nas rocka super,choć początek kiepski. Zjadła o 20 o 21 ją ululalam, o 23 chciała jeść dojądła z cyca.i potem o 4 się obudziła no i teraz skończyła jeść,a teraz leży i gada do rąk. Ilonek bardzo ładny dywam piękna zieleń,daj zdjęcia całego pokoju:-) niepewno pierwsze noce będą inne,będziesz się stresowac,ale po tyg będzie ok:-) Sisilka skalpel jest prosty,ale killera chyba już nigdy nie zrobię,ale za tydzień dasz radę całego zrobić zobaczysz:-) ją ćwiczą sobie ale sama układam ćwiczenia. Moja lubi i fotelik i lezaczek bo to nie jest pozycja leżąca. Flavia mojej też powoli ciasno w hoteliku zwłaszcza jak ma bluzę. Ona jeździ jeszcze w tej wkladce dodatkowej chyba ją wyciągne ale wtedy będzie bardziej siedzieć. Boże ale się rozgadala już z 20 minut gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Moja dziś od 19, 30 do 4, 50 i teraz wstalysmy i jemy Magda ile masz kwadochlonnych ja sue z tym bałam pok roku lekarze twierdzili że tak ma być trafiłam aż do hematologia bo balam się że może chloniak itp kwasochlonne są objawem pasożytów ja miałam ok 15% włosy leciały mój org byl tak wykończony że dostałam półpaśca nikt nie widział problemu sama zrobiłam bad na toksokaroze gliste lamblie i kal na pasożyty i nic pasożyty ciężko wykryć więc koleżanka przepisał mi zentel i spadły czyli coś bylo później u zakaźnych tylko powtórzylipowtórzyli zentel oczywiście lekarz rodzinny nie widzial nic złego a mi by organizm tak osłabiły że strach myśleć co by było gdybym do ciąży nie wyleczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chyba potrzebuje psychoatry albo przynajmniej psychologa, czuje sie zamknieta w klatce, macierzynstwo bliskie 40- tki nie jest latwe. Mala grzeczna a ja codziennie budze sie z lekiem, czuje sie osamotniona , mamy starzego synka 10 letniego i zrobil sie podzial , moj M wiecej czasu spedza z synem, odrabiaja lekcje, wieczorami chodza natreningi bo syn ttenuje pilke nozna, jak przychodza to my juz spimy, oczywiscie chlopcy spia razem w innym pokoju. Nie wiem minely 3 m- ce a ja czuje sie wypompowana, w niedIele wyrwalam ssie ze starszym do kosciola a tak to wiecznie z mala, wieczorem juz jestem tak sfrustrowana ze jeszcze sie na nich wydzieram, nie wiem co robic, nie radze sobie sama ze soba./ ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak Ci pomóc? A koleżanki? znajome? rodzina? rodzeństwo? nie możesz sie jakos rozerwac? a co mąż na to? może idźcie czasami gdzies cała rodzinka, jedźcie chociażby do rodziców, nie wiem przyjaciół? Ja wiem co czujesz, tez wiele razy płakałam w poduszke, czułam się taka samotna:-( Jak nic nie pomaga to specjalista zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Trzymam kciuki aby sie polepszyło:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek ja tez miałam w planach wyprowadzic małego, ale niestety aktualnie budzi sie ok. 3 razy w nocy i za każdym razem jest bardzo głodny, więc może i bym mogła go wyprowadzic ale niestety chodzilabym jak zombi, bo już w ogóle mój sen zmniejszyłby sie strasznie. Ale jak Twoja Polka śpi to dlaczego nie? Ja myślę, ze nie jest to taka zła decyzja:-) Nomadic jak wyniki, daj koniecznie znac, jak Kubulek? Lepiej troszeczkę? jejciu jak dzieciątko chore to najgorzej:-( musi sie tak męczyc z katarem:-( My mamy do czoła firmy microlife i jestem bardzo zadowolona, u Staśka pokazuje 36,5 lub 36,6 więc jest dokłądny, a że my mierzymy temp. codziennie to jest bardzo wygodny, kosztował 119zł wiec uważam, ze wcale nie tak dużo. Esmi ja to byłabym taka wściekła, ze od razu jakie,s skargi bym pisała, wrrr, ludzie to w ogóle sie nie licza nikim:/ U nas chyba Asik i Fiona najwieksze szczęściary, bo maja siebie:-) Dzisiaj u nas ponuro i nie chce mi sie na razie wychodzic. Maly zasnął więc ogranełam wniosek o dodatkowy macierzyński i rodzicielski, zaraz sobie dodam dni urlopu i zobacze kiedy będe musiała wrócic do pracy... Ale macie dobrze z tymi śpiącymi maluszkami... Czy któreś dziecko, które jest na cycku tez sie tak nie budzi na jedzenie przez całą noc? Kasia Ty tylko pierś czy dokarmiasz butlą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Asik czyli to wypadanie włosów to od tego? Nie wiem jaki poziom bo tyle mi tesciowa przez telefon powiedziala bo tak jak ty pracuje w przychodni i kazala wziac vermox calej rodzinie. Tym chloniakiem to mnie wystraszylas. Moze tym odchudzaniem przegielam pale? Bo czasem to mi sie w glowie kreci. Ania nie wien co ci doradzić mysle ze powinnas rozmawiać rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać z mezem musi tez sie zajmowac mala i po pierwsze spac razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek Twoja Marcela jest CUUUUDNAAAA!!!!!! Zakochałam się! Tez chce miec córeczkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×