Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

No ale noc,dzikidzik no wlasnie u nas tez jak wstaje tak nad ranem Stasiek to go biorę juz i śpię obok niego ale wtedy to tak na sztywno śpię,na boku, a ja lubię sie rozwalić na brzuchu i nogi rozkraczone,a ze Stasiem i m nie mam na to miejsca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Czesc dziewczyny, my leżymy w łóżku ponad godzinę nie chce mi się wstawac:) Kuba mi coś opowiada i rozkopuje z siebie kołdrę, w nocy 5 pobudek na cyca. A jak wam minela noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka mój się nie rozbudza ja śpiewak czujnie ze jak się wierci to cyc i śpi dalej nie czekam aż zje zasypiam :). Zanim padnie pytanie czy nie boje się se się udusi zaksztusi czy co odpowiadam nie bo sen jest czujny bardzo nawet nie zaplecze a ja wiem Ze wstał na cycka. Wczoraj ubrałam po kapieli grube skarpety wcześniej wypoczywać nogi w gorącej wodzie ubrałam podkoszulke i dopiero bluzkę od piżamy i sól z wodą do gardła teraz rosół się gotuje nie będzie źle :). Kurde starzeje się kiedyś człowiek się nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, mnie chyba tez cos bierze, gardło boli, psikam. Mamak rosołek jest najlepszy na wszystko! tez dzis gotuje tylko musze skoczyc jeszcze do sklepu bo tesciowa przyjdzie na obiad a w trakcie rozmrazania mieso mi sie zepsuło, za cieplo w domu.Ewinka Stas lepiej ci spi z toba bo cie czuje, mam to samo, dzis wstal o 4 na mleko, a spal juz o 19 bo malo spal w dzien i juz plakal, musialam szybko klasc i potem wzielam go do siebie i spalismy do teraz, do 8.Niestety tez musze uwazac na malego ale mam wielkie lozko to my spimy na jedenj polowie a ksiaze na 2 :D.Ja nie szczepie na zadne rotawirusy tylko podstawowe szczepionki, ewinka a ty szczepiłas te 5w1? czy 6w1 czy normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ilonek mnie sie podoba 1 link i chyba 2 ten dywan z tym hipciem, co do jedzenia kazdy robi jak uwaza, mojemu chyba wystarcza narazie mleko a po 4 miesiacu zaczne po 2,3 lyzeczki na dzien dawac poprobowac, najpierw marchew i dynia, potem owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moja mama była strasznie za karmieniem cyckiem, ma mi za złe ze nie karmie i jakbym jej powiedziała ze teraz chce przystawic albo ze jade do poradni laktacyjnej byłaby zadowolona, mimo wszystko mleko matki jest najlepsze i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Cześć ! ale jestem niewyspana !!! normalnie szok ! mój to chce jechać na 50 lecie dziadków bo dzisiaj msza a ja kompletnie nie chce jechać brać małego i wozić wolę pojechać do mojej mamy bo dawno nie byliśmy na obiedzie :) Czy Wy też macie straszny okres ? normalnie leje się jak z wiadra... dzisiaj musiałam brać aż dwie tabletki normalnie horror :/ wydaje mi się, że wcześniej tak nie miałam i zauwazyłam, że pierwszego dnia mało leci i nic nie boli ale na drugi dzień to z***biście się zaczyna ciekawa jestem ile będzie trwać. Ja też tylko szczepie podstawowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja 5w1. My fajnie sobie dzisiaj sie wyspalismy:-) Wlasnie wcinamy śniadanko. Dzisiaj idziemy na urodziny brata m,ja sie cieszę,zawsze jakas atrakcja:-) Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
Dzien dobry wszystkim. U nas noc taka sobie. Leos czesto sie budzil i poplakiwal. W koncu o 3.15 wzielam go do nas i spal do 7. Zaraz sie zbieramy z chlopcami, jedziemy w tenisa grac. W zyciu nie gralam, bedzie kupa smiechu :) Obiadu nie gotuje, zjemy cos na miescie. Potem pojedziemy kupic kafelki do lazienki, powrot do domciu, odrabianie zadan domowych, kapanie, Masterchef i po niedzieli :-D Wczoraj, tak z glupoty, weszlam na strone Nexta i okazalo sie, ze maja wyprzedaz. Nakupowalam jak glupia, z tym ze dla siebie tylko jedna pare majtek, reszte dla chlopcow. Dla Leosia kupilam nawet pare rzeczy na 2 latka, ale takie byly cudne i tanie, ze nie moglam sie oprzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju boje sie az okresu po waszych opowiadaniach ;-) Mamo3 ja mam nawet ciuszki na 4 latka hehe jak cos widze np na necie takiego pieknego to zal nie wziasc. Dla siebie teraz.to cis od swieta kupuje :-) Mala wstaje trzeba sie ogarnac i na jakis spacer sie wybrac ;-) Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Fionek u nas blizna była i nadal jest po szczepieniu. Też bym się wybrała na zakupy! Z kasa krucho:( miałam zamówić zestaw u znajomej znajomej sama szyje takie modne teraz z minky druga strona bawełna w komplecie kolderka podusia przytulanka podpórka do wózka s,matka sensoryczna ochraniacze,. Ale chyba się wstrzymam. wczoraj była siostra m dostałam reklamowe ciuszków dla chłopców,super, ale zakupy to zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to mozna nie szczepic dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu można. Fionek moja ma ślad ale nic z tym nie robilo tak jak dziewczyny pisały nie pękło ani nic hm to źle? Nomadic ja bym tez chetnie wybrała sue na zakupy ale kasa to raz bo jak na złość dwa auta nam sie zepsuty u oplaty za nie też nam sie kumuluja no a dwa że nawet nie ma kiedy bo z małą to nie zakupy a zostawic jej też nie ma gdzie za bardzo a jak już to i tak się gonie żeby jak najszybciej :/ ehh gdzie te czasy kiedy chodziłam z koleżanka pół dnia po silesi hehe już nie wrócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra będę pisać jak Ewinka dialogiem :). M na rybach ja z maluchami chora odwiedza nas kochana teściowa :)po wstępnej rozmowie co tam jak tam zaczyna się wywiad: T : a może jutro też przyjdę ? Ja : ( przerażona ) chciałabym skoczyć jak odwiedzę Kubę do galerii z małym T: a co będziesz kupować Ja : nie wiem coś dla maluchów dżinsy Kubie:). T: ( nerw ) a w co się Dawid na chrzciny ubierze ? Ja : nie wiem co będzie chciał T: jutro w Lidlu będą dżinsy 39 zł to chyba różnica nie. Ja : ( pokornie ) tak :). T: ulubione forumowe pytanie: a co ty juz małemu dajesz po 4 miesiącu się daje tak? Ja: nie chce my dawać jeszcze po 5 dam chcialabym w listopadzie :). T: w listopadzie dopiero wrzesień jest Ja: no tak mamo ale nie chce jeszcze po co :). T: dobra to pójdę na spacer uśpij go Ja : jeszcze trochę wcześnie T: oj zaśnie Zobacz jakie ma oczka Ja: pokornie dobrze :). Usypiam Michała odkładam do wózka i obudził się raz jeszcze obudził się i kolejny raz mały juz wybity z rytmu mowie to mama z nim idzie może zaśnie no i po 20 minutach słyszę krzyk pod oknem teściowa do mnie " może spróbuj jeszcze raz go uśpić " Ja: nie on już nie zaśnie może zaśnie godzinkę jest zdenerwowany. T: dobra to ja idę Ja: w myślach " to s***************a j " Małego nie mogłam umilić płakał śmiał się w głos i tak na zmianę od 5:40 do teraz spał 30 min ale zasna. W końcu leżę sama z Michałem na łóżku Kubuś z babcia łóżek a m nadal na rybach nie ma jak rodzina w komplecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój miał ogromny ślad po szczepieniu aż taką kulka i długo się goilo jeszcze ma czerwone mi pani dr M odwoła ze d pół roku może się goic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Mamokubusia dobrze ze tesciowe nie odczytuja naszych mysli, czasem mam podobne odpowiedzi hehe:-) Smarujecie kremami dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m też wkurzył myśli, że ja będę z Kubą wszędzie jeździć bo mu chce się pojechac bo piękna pogoda. A ja stanowczo nie -e , śniadanie nawet zrobił ... a ja mówię do Niego tak: J: Nigdzie nie jedziemy, M: Chodź pojedziemy na godzinkę J: Bez sensu jechac na godzinkę, po kościele pewnie do jakiejś knajpy i u Ciebie godzina to 3 i ja muszę pilnować Kuby a Ty hajlajf sobie gadać będziesz M: ale ja nigdy nie byłem na 50 leciu, J: No jak nie no toż byliśmy na przyjęciu w marcu.. M: ale takie z orderami to nie J: jak chcesz to jedź sobie sam , ja nie jadę bo @ mam, brzuch mnie bolał i nie chce aby Kuba się przeziębił On nie ma roku tylko 3,5 miesiąca. M: no weź J: Nie koniec tematu , a po drugie chłodnice trzeba wymienić a Tobie jeździć się zachciało. M: No dobra ... I taka z moim m gadka , nie bierze pod uwagę "NAS" tylko siebie a wieczorem idzie do kolegów a ja znowu z Kubą sami... Ci faceci .. Teraz pojechał na pogotowie bo ząb mu się połamał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do teściowej to moja by wycałowała itp i tylko słysze "cieść" wczoraj chyba z 100 razy z Nim się witała , On sobie ogląda aTV a ta zaczepia jego i na ręce i na ręce a potem ja odzwyczajać cholera ... wczoraj tylko się uśmiechalam a w myśli " babo daj no spokój" a najbardziej mnie wkur... tydzień temu ja karmie a Ona jego zaczepia no niech szlag i m idzie a ja mówie m idź bo chce w spokoju nakarmić Kubę to poszli sobie i teraz wie, że jak karmie to nie podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
moj mial taka krotke czrerwona pozniej to peklo a teraz jest lekka blizna.ja zrobilam schabowe z salatka z pora,marchwi jablka i majonezu.maly spi teraz.kolo14jade do rodzicow bo siostra przywiozla pajacyka dla malego wiec wezme przy okazji.ja dzis wyzbieralam ubrania za male i wyszlo pol wora120l.wasze dzieci tyle jedza a moj to co2-3godz po90wypija i dzis jadl marchewki4lyzeczki.pozniej dam mu soczku jak wstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mamok hahahahahahahahahahahaaaaaa :) Wybacz, tobie ciężko ale to takie śmieszne było. Esmi u mnie też czasami podobnie,ze myśli tylko o sobie. Ostatnio z m jakoś dziwnie mi się gada nie wiem co się dzieje. Brzuchatka no masz, przypomnialas mi ze październik listopad muszę pooplacac samochody. Teraz jeszcze szczepionka dentysta muszę jeszcze wyciulac kasę bo bede w Siedlcach w h&m hehe a u nas nie ma. Wiecie też tak miałam jak urodziłam D kupiłam sobie ekstra jeansy a potem juz prawie wcale nic sobie nie kupowałam,jak poszłam do pracy to coś z czasu, o dużo kosmetyków kupowalam:) no juz o sobie się tak nie myśli ale jak dzieci podrosna będzie więcej czasu. Mój D jak miał 2-3 lata panicznie się bal w sklepach manekinów bez rak bez głów, o matko ale był płacz. Mamo3 masz się często odzywać nie opuszczaj nas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK najbardziej rozamieszyl mnie sam koniec rozmowy z tym Twoim s********j:-) My juz po kościele,wciągnęłam wlasnie łososia z warzywami i zaraz karmie małego. Dodam tylko,ze ropiejąca rana wg ministerstwa zdrowia jest uznawana za NOP:-)zreszta po gruźlicy NOPy mogą wystąpić do roku. U nas na szczęście tylko blizna malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dzien dobry w piękna słoneczną niedzielę. Na obiad kotlety i rosół z wczoraj. Zrobiłam ciasto 3bita. Susza mi się jabłka a ją siedzę na słońcu. Mała w wózku śpi już 3 godz i pewnie już do nocy nie usnie. Ewinka nie bierz Stasia do łóżka bo np moja ciężko tego oduczyc ale faktem jest ze jak chce się wyspać to śpi z nami i wtedy całą noc przespi ale mamy wielkie łóżko 220x240 a ją mam 158 cm a M 170 cm tacy wielcy z nas ludzie;-) M pojechał na montaż więc mam ciszę i spokój. Choć wolę niedzielę razem spędzać no ale kasa potrzebna. A w tym mcu ubezpieczenie auta , akumulator, naprawa auta, węgiel trza zamówić. Masakra. Ją szczepie tylko na rota. Coś miałam pisać i zapomniałam co... Zaraz mała pewnie wstanie to będę znów nosić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem musiałam sprawdzić co pisalyscie. Ja też się boję okresu tym bardziej ze u mnie trwał 4 dni bardzo skromny i żadnych boli nie miałam przez tabl anty. Ją moja smaruje teraz emoliumem, nie wiem jak to odmienić, bo ma bardzo sucha skórę. A normalnie F18. Co do blizny moja miała bardzo dużo ropy. Jak już jej to pękło to bardzo dużo wyszło nawet taka trochę zielona byla ropa ale dr mówiła ze czasem tak jest. Teraz ma lekko czerwoną i tak ciut wyżej niż reszta ręki. Tez mi dr mówiła ze do pół roku będzie się goic. A wy budzicie dzieci w dzien jak długo śpią i dawno nie jadły? Ilonek i który dywan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×