Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PORADNIK jak rozpoznać prawiczka lub dziewice

Polecane posty

Gość gość

Prawiczek: - całkowity brak pewności siebie bez względu na wygląd i wiek, taki osobnik chodzi zwykle lekko zgarbiony, nie patrzy na innych tylko w ziemie ewentualnie patrzy przestraszonym wzrokiem, kazdy wie o co chodzi, takie specyficzne spojrzenie jak wystraszone zwierze - nieśmiały, spokojny, zamknięty w sobie - ubrany przeciętnie, nie wyroznia sie z tłumu niczym, sylwetka rózna ale wsród kulturystyów, sportowców prawiczka nie znajdziesz. Prawiczek + kaloryfer = to sie wyklucza - zwykle nie ma prawa jazdy co wiecej? Dziewica ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pryszczatym ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- po poglądach politycznych, większosc prawiczków popiera prawice, nacjonalistów, faszystów i inne patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah co za bezsens ... ale rozbawiłeś mnie szczeniaku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko stereotypowo jak zwykle na kafe Prawiczek + kaloryfer = to sie wyklucza - znam nie jednego prawiczka z kaloryferem i nie jednego faceta z dziewczyną nie mającego kaloryfera. Temat głupi jak większość tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po poglądach politycznych, większosc prawiczków popiera prawice, nacjonalistów, faszystów i inne patologie" - widać lewactwo pisało PS. Lewica niszczy Europę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam nie jednego prawiczka z kaloryferem - hahaha chyba kaloryferem w łazience :classic_cool: Cream pokazywal swoje foto łamaga, offerma kurd*pel, szkoda sie rozpisywac nie ma przystojnych prawikow na kafe, w realu znajdzie sie troche fajnych ale 90%..typowi frajerzy. Gdyby byli tacy super to znalezlibyscie dziewczyne predzej czy pozniej. 20paro latek? dobre ;) nawet katolik szukający wierzacej '''moralnej'' taką znajdzie, jesli nie to musi byc z nim cos nie tak, podobnie jak ze starymi dziewicami, wmawiają sobie ze są ladne ale maja trudny charakter. Raczej p******y charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moim ofermowym przykładzie: pierwszy punkt - bzdury całkowite, nawet szkoda komentować drugi i trzeci w miarę OK ale spełnia je również bardzo wielu ludzi którzy nie są prawiczkami czwarty to znowu bzdety. słowem: łatwiej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż za pomocą tych durnych kryteriów ktokolwiek rozpozna we mnie prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" po poglądach politycznych, większosc prawiczków popiera prawice, nacjonalistów, faszystów i inne patologie" x to raczej wynika z czego innego. jak ktoś jest tchórzem, kanalią i idiotą to popiera "lewicę" bo albo liczy na "darmoszkę" albo boi się żyć na własny rachunek i marzy mu się "państwo opiekuńcze" albo sam chce żyć z okradania obywateli urobionych hasełkami o "państwie opiekuńczym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczka po żylakach na fiucie od trzepania, a dziewice, po chcicy w oczach, najlepiej widoczne u spikierek tv Trwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ludzie mowiący ze popierają prawice głosują na PIS a to partia socjalistyczna, chcaca tworzyc jeszcze silniejsze panstwo opiekuncze...tylko ze to partia ''kościelna'' w przeciwienstwie do SLD..wiec jak to jest? Offermo nie wiesz co to prawica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.09.13 gość xxx Co mnie interesuje jakiś Cream czy Oferma? Jest miliony mężczyzn będących prawiczkami nawet 20 +. Jeśli jesteś już tak popieprzona by kilkoma przykładami opisywać milionową populację to mogę określić wszystkie kobiety za puszczalskie bo klika tak robi. Tylko czy to ma się z prawdą ? raczej nie. Tak samo jak prawiczek może być przystojny tak samo ten co prawiczkiem już nie jest może nim nie być. Przede wszystkim to mężczyzna robi pierwszy krok i jeśli jest nieśmiały to niezależnie jaki by nie był będzie sam bo szczególnie w tym kraju pełnych księżniczek żadna nie powie pierwsza "cześć" i woli trwać sama i czekać na ruch faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seksikik? Jestem młodą fajną laseczką, która często sama zostaje w domu - mam na imię Maja tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.seksik-telefon.eu/ jestem na samej górze:) Poznajmy się. Chciałabym posłuchać jak osiągasz orgazm a ja również będę się przy Tobie masturbować przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś chętny na wirtualny seks? tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/monika_sex_telefon.html Lubię być zdominowana. Fetysze w twoim wykonaniu to nie będzie dla mnie żadna nowość. Lubię prawdziwych mężczyzn, którzy biorą sprawy w swoje ręce. Jeśli właśnie taki jesteś to powinniśmy się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×