Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zachodniopomorski facet

mam osiemanscie lat pomocy do dziewczyn i facetów

Polecane posty

Gość Zachodniopomorski facet

Witam, mam 18lat nie dawno skończyłem i jestem dalej prawiczkiem chociaż miałem okazje zrobić to nie raz... ale uznałem że nie ma sensu się spieszyć... (ps. nie mam kompleksu penisa bo jest dość duży 17cm i dość gruby.) Sens w tym że jak miałem dziewczyne to mnie okłamywała itd. i rozstaliśmy się po 2 miesiącach... na dyskotece nie raz miałem propozycje uprawiania seksu ale jakoś nie chciałem ... teraz mam dziewczyne i w ostatnim czasie porusza temat o seksie i daje mi ewidentne znaki że chce się kochać ale ja się wstydze bo nigdy tego nie robiłem i nie chcę się ośmieszyć... co mi pozostaje... myślałem o tym aby udać się do nocnego klubu ... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udało ci się stracić prawictwa przed dojściem do pełnoletności? przegrałeś życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachodniopomorski facet
No troche lipa, jakieś porady co i jak? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rob tego w klubie nocnym i z kims co Cie nic z ta osoba nie laczy... ;) pozniej bys tego zalowal.. Sama chcialabym stracic dziewictwo z prawiczkiem ale tak nie bylo :p a Twoja dziewczyna to dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachodniopomorski facet
no wlasnie nie jest dziewica , a powiedziałem jej że nie jestem prawiczkiem bo mi wstyd było się przyznać a teraz jej tego nie powiem bo zrobie z siebie idiote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to ma znaczenie? Powiedz jej, ze jesteś prawiczkiem i już, może Cie czegoś nauczy. A jak Cię wyśmieje, to znaczy, że nie jest poważną osobą i ją olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze lepiej by bylo jakbys sie przyznal do tego ;) kobiety maja to do siebie ze nie nawidza byc oszukiwane, a jak ja bym sie o takim czyms dowiedziala (np ze stracil moj chlopak w klubie, albo ze to ukrywal) to bym mu nie wybaczyla... Bo w zwiazku jest najwazniejsze zaufanie, szczerosc itp.. Nie mysl sobie ze jestem starym prochnem ktore tylko potrafi pitolic ale dziewczyna w twoim wieku ktora tez niedawno stracila cnote ;) najwazniejsze to jest chyba zeby opanowac stres do minimum :) pare wspolnych nocy z dziewczyna swoja i pewnie bedziesz jej nie zastapiony ;) takze uszy do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagata
daj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patryk77x17@o2.pl prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie,ze masz chociaz 18 lat. Ja mam 23 lata i dalej jestem prawiczkiem, mimo ze na brak zainteresowania moja osoba ze strony kobiet nigdy nie narzekalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka8888
a nie mozesz z nią tak szczerze porozmawiać? typu " słuchaj musimy porozmawiac. Bo wiesz, ja jestem prawiczkiem. przepraszam że cie okłamałem, ale bałem sie wyznać ci prawde."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna na pewno zrozumie ;) no nie gadaj ze myslisz ze bedzie lepiej jak to ukryjesz- do c***aaa przeciez jak sie dowie o tym twoja laska to nie bedzie za szczesliwa :p zastanow sie chlopie.. Bo chyba nie jestes zbyt dojzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×