Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anonimusssss

Brak sensu a jego wplyw na zdrowie

Polecane posty

Gość anonimusssss

Hej, Wydaje mi sie, ze mam maly problem natury "psycholignicznej". Mam 25 lat i jestem atrakcyjna, mloda kobieta. Nigdy nie mialam problemu z mezczyznami i nigdy tez nie brakowalo mi "adoratorow". Prawie rok temu poznalam jednego mezczyzne w ktorym sie zakochalam jak glupia i ktory po 3 miesiacach, z dnia na dzien, po porostu mnie zostawil. Bez zadnego konkretnego powodu. Na poczatku bylam zalamana ale po jakis 3 miesiacach wrocilam do "siebie"...z tym, ze odkrylam, ze mam teraz maly problem. Odrzucam wszytskich mezczyzn, ktorzy probuja sie do mnie zbilzyc. Od 9 miesiecy nikt komplenie mi sie nie podoba, nie daje sie dotknac ani tym badziej pocalowac, nie odczuwam tez popedu seksualnego (i to mnie troche przeraza). Nie masturbuje sie, nic kompletnie, zero. Czuje sie tak jakby zniknela moja sfera seksualna, a wczesniej lubilam seks.. i to bardzo. Nie zmienalam co prawda czesto partnerow bo preferuje stale zwiazki, ale jak juz z kims bylam to moglabym "to" robic codziennie i nigdy nie "bolala mnie glowa". Az tu nagle cos takiego. Psychicznie czuje sie dobrze, nie mam juz zalaman i nie placze po nocach, ale mam alergie na facetow i na seks. Teraz tak sie zastanawiam... czy brak seksu (w moim wypadku 8 miesiecy i nie zanosi sie na zmian), ma jakies skutki zdrowotne? Tzn . juz widze, ze ma skutki hormonalne bo na bokach twarzy, w na lini rzuchwy, kolo uszu pojawil mi sie wysyp pryszczy... ale chcialabym widziec, czy brak seksu w moim wieku moze miec jakis wplyw na "organ" i tez czy mezczyzna w jakis sposob moze sie zorientowac ze od dluzeszego czasu nie mialam stosunkow? Nie mam ochoty dawac nikomu zadnych wyjasnien dlatego mam nadzieje, ze fizycznie pozostaje "tam" wszystko bez zmian. dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×