Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaraz zwariuję

Polecane posty

Gość gość

Mam taki dziwny problem, w lipcu uprawiałam seks z chłopakiem, zabezpieczenie zawiodło, wzięłam tabletke po, ostatnio odwiedziłam ginekologa, który nie wykrył ciąży (tylko pęcherzyk graafa). Wczoraj zaś zaczęłam się źle czuć, miałam wysoką temperature, trochę mdłości i jadłowstręt. Jakis czas później zwymiotowałam i zrobiło mi się lepiej. Nie wiem co o tym myśleć, może złapała mnie grypa żołądkowa a ja mimo tego iż miałam potwierdzenie, że w ciąży nie jestem a nakręcak się. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Skoro nie potrafisz zaufać lekarzowi,to czego od nas oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufanie zaufaniem ale niektóre zbiegi okoliczności mogą być męczące. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Musisz wyluzować.Takie nakręcanie może się zmienić w urojenie,a to może źle wpłynąć na twoją psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, przeciez lekarz by mnie nie oklamal. Musze sie uspokoic i noe paczyc zlych faktow ze soba. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łączyć*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bardzo panikujesz. Na 100% to grypa. Skoro lekarz nie wykryl nic w macicy, tylko pecherzyk graafa w jajniku, to nie ma bata, zeby to przez ciaze. A może pękł dziś? Czasami tak jest, że występują wymioty i podwyższona temperatura. Luz nie nakręcaj się tylko zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, a jak pokazał mi ten pęcherzyk to wyglądał na pusty, nie miał w sobie istoty przypominającej kijanki. Dziękuję tego mi było trzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×