Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterianka119900

Które przedszkole w Krakowie jest czynne do 19 lub do 20

Polecane posty

Gość kafeterianka119900

Witam Proszę o informacje czy znacie przedszkola w Krakowie czynne do 19 lub do 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zostawiać dziecko do nocy? To straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak przy okazji dorzucę, że w Przedszkolu nr 25 w Bronowicach Wielkich jest jeszcze ok. pięciu miejsc w grupie 3-4latków! Czynne co prawda standardowo do 17, ale może komuś się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka119900
tak pracuje, a nie chce nikogo obarczać odbieraniem dziecka, pracuje 4 dni tak długo, stąd muszę dziecku zapewnić dobrą opiekę jak jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze lepiej zamiast przedszkola wypozyczac dziecko ? Wiem ,wiem provo .Ale tak mi sie odpowiedzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arenn

Ciekawą ofertę będzie miało publiczne przedszkole Fair Play przy ulicy D. Pasterza. Chyba od marca mają zacząć działalność. Do tej pory działają tylko prywatnie, mam córkę w ich prywatnym żłobku. Świetna opieka, komfortowe wnętrza, jest ogródek z placem zabaw, no i przede wszystkim bardzo otwarci na dzieci ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa

Moje dziecko chodzi do przedszkola http://przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31// i jesteśmy zadowoleni. Bardzo elastyczne opiekunki. Na weekend można zostawić dziecko, jak jest naprawdę pilna sprawa do załatwienia lub nietypowe wydarzenia. Małe grupy i duże skupienie opiekunek na każdym dziecku, co sama widziałam. Mój syn praktycznie z każdym w grupie się obecnie przyjaźni i mamy nadzieję pociągnąć te znajomości dalej, bo super ludzie współpracują z przedszkolem. Uważam, że placówka działa na wysokim poziomie i opłaca się pokryć czesne. Nie ma żalu po prostu, jak się widzi zadowolone dziecko wracające do domu :) Żadnych skarg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam to przedszkole . Dzieci zawsze są zadowolone z pobytu tam i bardzo chętnie idą rano do przedszkola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Smoczą Dolinę odebrałam, jako przedszkole, które faktycznie stawia na rozwój dziecka, a nie, że odwalą swój grafik i do widzenia. Nie, mamy z wychowawczynią stały, praktycznie rodzinny kontakt. Warto słuchać, bo pedagodzy z powołaniem. Już sam ten fakt stawia przedszkole wysoko na liście zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×