Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr29lat

żonaty szuka przygody

Polecane posty

Gość piotr29lat

Witam serdecznie wszystkie panie mam 29 lat jestem żonaty,woj.mazowieckie, Poszukuje dyskretnej i miłej kobiety w wiadomym celu,dyskrecja w 100 % Bez seksu ponad 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może zajmij się żoną, a nie przygód szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr29lat
próbowałem wszystkiego. kwiaty,kolacja,sms z pracy,masaż a ona po 15 minutach "oki idę to zmyc" wycieczki weekendowe i nic a ona do mamusi posiedzieć, do koleżanki, wieczorem Facebook.Nikogoo nie ma sprawdziłem telefon Facebook nk mama za miedzą koleżanka naprzeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr29lat
W domu wstawiam pranie ,jak potrzeba wyprasuję,okno umyję,dzieckiem sie zajmę przewinę,uczeszę, samochód naprawię,hydraulikę naprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr29lat
Pracowałem od 14.00 do 22.00 dobrze zarabiałem zrezygnowałem z pracy znalazłem inną od 8-16 bo żona pracowała od 6-14 bo sie mijaliśmy i z córka sie nie widywałem, rano do przedszkola i to wszystko to żle. Przed narodzeniem dziecka cały dom wymalowałem zrobiłem sam remont nawet jej nie prosiłem o pomoc bo w ciąży była.W kuchni i przy sprzątaniu pomagam. Co jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli de facto nie ma seksu od pół roku to masz powód do rozwodu. W polskim prawie wystarczy pół roku do rozpadu pożycia małżeńskiego. Współczuje Ci jeśli to prawda, może żona ma depresja albo jakiś straszny lęk po porodzie. Małżeństwo nie przetrwa bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×