Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izka izka

jakie mleko poczatkowe polecacie

Polecane posty

Gość Izka izka

Córka ma niecałe 4 tygodnie i od tygodnia niestety musze ja karmić mm. Lekaez zalecił karmienie bebilon comfort 1 do 6 tyg, a później możemy przejść na inne mleko i w sumie dobrze, bo ten comfort jest strasznie drogie. Jakie mloeko początkowe polecacie? Słyszałam, że bebilon to dosyć słodkie mleko i później dzieci niechętnie piją inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka izka
a czy jakieś mleko jest refundowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ENFAMIL (najtaniej można kupić na allegro w aptekach, które tam sprzedają pakiety po 10 małych lub 5 dużych puszek.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bebilon pepti i nutramigen-dla dzieci ze skazą. Wiele dzieci dobrze toleruje właśnie bebilon dlatego jest najczęściej polecany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka izka
a czy któraś z was używała bebiko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córcia piła i pije mleko Hipp.Jestem bardzo zadowolona,mleko zawiera pro i prebiotyki,jest trochę gęstsze niż pozostałe mleka,mniej słodkie no i jest ekologiczne.Niestety nie jest też tanie,puszka kosztuje ok.40zł ale czasami można trafić na promocje i kupić sporo taniej.Poza tym to duża puszka i jakby tak porównać to z mlekiem tańszym o mniejszym opakowaniu to nie wychodzi tak żle.Bebilon też moim zdaniem jest ok,natomiast Bebiko i Nan zupełnie się u nas nie sprawdziło.Pierwsze było strasznie słodkie i córa nie chciała pić,a po drugim miała masakryczne zaparcia.Dodam że od urodzenia była na mm. także trochę popróbowałyśmy zanim trafiłyśmy na odpowiednie dla niej.Każdą zmiane mleka konsultowałam z pediatrą,no i trzeba zawsze trochę wytrwać w podawaniu jednego bo organizm dziecka musi przywyknąć a mleka różnią się składem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipp w rossmannie kosztuje 37 zł, taniej nie widziałam...dla takiego maluszka polecam jakieś lepsze mleko niż Bebiko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enfamil w rossmannie kosztuje 49 zł, dużą puszka, a Hipp duża puszka 37 zł...na allegro można taniej kupić, jak się kupuje większą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam Nan i synek nie miał po nich kolek ani żadnych innych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipp czasami jest w Tesco za ok.32zł ale rzadko się to zdarza,kupuję wtedy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam Enfamil za 213 (216)zł za 10 puszek małych lub 5 dużych. Więc oszczędnośc spora w porównaniu do ceny sklepowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa i dziecko piło też przez chwilę nan pro i bebilon ar, ale żadne się nie sprawdziło (problemy ze zrobieniem kupy lub zatrzymanie gazów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie moze sklady zanim autorke w blad wprowadzicie. Otoz bebilon I bebiko maja tego samego producenta I poszczegolne typy mm maja identyczne sklady. Twierdzenie, ze bebiko jest do niczego a bebilon super nie ma poparcia w faktach. Moj syn dostaje od niedawna buteleczke mm na noc zageszczana kleikiem I podajemy go na bebiko ha. Jesli szukasz mleka dla maluszka, to skonsultowalabym to z pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w sklepach bebiko comfort - bedzie tansze niz bebilon, a sklad powinno miec ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HiPP bez żadnej promocji, w regularnej cenie jest po 32,99 zł w AUCHAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja karmiłam piersią 6 mc, teraz synka przestawiam na mm i zaczęłam od BEBIKO i ładnie się chycił, pije bez żadnych wydziwiań wiec przy nim zostaniemy, a cene ma przyzwoitą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nan i bebilon wiem że na te mleka są promoje. Na hipp jeszcze nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIPP bio combiotik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy Enfamil, najbardziej uznane sztuczne mleko na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka od urodzenia była na mm. Już w szpitalu dostała bebilon, ale nie przybierala po nim na wadze. A jadla mniej więcej co godzinę. Lekarz kazał zmienić na nan- miała po tym straszne zaparcia. I znowu była zmiana-tym razem na gerber. Niby to jest to samo co nan tylko tańsze (tak gdzieś wyczytałam), ale akurat to mleko Jej pasowało-nie było problemów z brzuszkiem i ładnie przybierala na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku dostal bebilon,polecany przez lekarke,slabo jadl,ale myslelismy ze to kwestia tego,ze to mm. Zmienilismy na bebiko i bez zmian. Mial po obu kolki,bulgotalo w brzuszku,dziecko podczas picia prezylo sie. Probowalismy hipp-okropny sluz podbarwiony krwia. W koncu nan i zmiana. Nie do opisania,chetnie whpita butelka,zero placzu,prezenia sie,tylko kupy co 2-3 dni,zielone(od zelaza). Unormowaly sie jak rozszerzylismy diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nan pro 1, rewelacyjne, żadnych kolek i problemów z brzuszkiem nie było, no i co najważniejsze- tanieeee w Lidlu kosztuje 17,99zł , bebiko odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka L
ubite. z pyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz autorko musisz sama.wyprobowac i dojsc.metoda prpb i bledow bo dka kazdego dziecka pasuje co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bebiko, niesprawdziło się u nas rossmanowskie i nestle- zostawiają gluty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nan pro do kitu.. dziecko się męczyło, w nocy prężyło nóżki, stękało, jak gdyby nie mogło sobie popierdzieć.. nie polecam Sprawdził się Enfamil. No i ma lipil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Nan pro 1 żadnych zaparc, kolek ani żadnych innych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaaa
Dzień dobry. Nasza mała (z powodu zaniku mojego pokarmu) też musiała przejść na modyfikowane. Enfamil to bardzo ciężkie mleko - nasza położna tak mówiła i polecała Hippa bo ma florę bakteryjną i młody żołądek lepiej się przyzwyczaja. Córka gięła się strasznie po tym mleku, tak samo po Bebilonie. Przeszliśmy na HA. Po Nanie HA miała straszne zaparcia, po Nutramigenie też (miała podejrzenie skazy- co okazało się tylko problemami skórnymi). Bardzo dobrze tolerowała nasze zwykłe Bebiko HA, jednak niestety to mleko tak jak mamy piszą ciężko się rozpuszcza- tzn pozostawia na ściankach milimetrowe grudki, które niestety zatykają smoczek, przy cieplejszym mleku lepiej się rozpuszczają. Podsumowując jeśli dziecko nie skończyło3 miesięcy lepiej mu podać HA, ja teraz tak bym zrobiła i to w dodatku Hippa (bo te bakterie jelitowe). Warto sprawdzić poziom żelaza, dobrze jak nie przekracza 0,53-0,57. Lekarka dobrze Pani doradziła, my po 3 miesiącach też przeszliśmy stopniowo (tzn. o jedną miarkę więcej nowego co dwa dni do starego) na zwykły Bebilon Pronutra, i teraz toleruje je znakomicie. Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę wytrwałości z ustawianiem mleka, po 3 miesiącach jest rzeczywiście lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nygusy i wyrodne matki! Żadnej nie chce sie piersią karmić. I te wymówki.. tej zanikł pokarm, ta nie miała wcale a inna ma za małe cycki. Żałosne jesteście. Oby moje dzieci nigdy nie miały do czynienia z waszymi- pasionymi od urodzenia chemią. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×