Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izka izka

jakie mleko poczatkowe polecacie

Polecane posty

Gość gość
Naprawdę taki drogi ten Bebilon? Ja zamawiałam w Melissie opakowanie 1200 g za 52 zł - nie uważam, żeby była to jakaś cena z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanka44
Wybór mleka tak na prawdę zależy według mnie od dziecka. My karmiliśmy córkę mlekiem Humana. Z racji tego, że wcześniej córka miała problemy z kolkami i zaparciami wybraliśmy Humana AntiColic. Możesz sobie zerknąć na nie tutaj https://humana-baby.pl/kategoria/mleka-specjalistyczne/ . Mleko ma bardzo dobry i bezpieczny dla dziecka skład i warto je stosować. Jeśli Twój maluch nie ma takich problemów możesz spokojnie zacząć od Humana 1, a następnie przejść na Humana 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenka29
Wybierając mleko początkowe dla dziecka trzeba zwrócić uwagę na wiele rzeczy, a szczególnie na to w jaki sposób jest produkowane. Ja postawiłam na http://www.babymilk.pl/ bo wiem, że w laboratoriach Babymilk starają sie o jak najlepsza jakosc i o to aby mleko dostarczalo dziecku wszystkie potrzebne skladniki odzywcze, mineraly i witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria
Dnia 30.07.2016 o 14:26, Gość gość napisał:

Nygusy i wyrodne matki! Żadnej nie chce sie piersią karmić. I te wymówki.. tej zanikł pokarm, ta nie miała wcale a inna ma za małe cycki. Żałosne jesteście. Oby moje dzieci nigdy nie miały do czynienia z waszymi- pasionymi od urodzenia chemią. Miłego dnia wszystkim

Jestes zdrowo po...ona 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze w szpitalu dostaliśmy Bebilon dla wcześniaków, potem zamawiałam to mleko a aptece, a potem przeszłam na zwykły Bebilon dostępny w Biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pili

Naturalne mleko twej matki zawierało ewidentnie złoć. Dużo żółci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi77

Za ostro napisała dziewczyna wyżej. Ale niestety tendencja jest widoczna. Coraz mniej kobiet karmi piersią. Przykre to. Odmawiać dziecku tego co najlepsze dla niego. Powalczyć o laktację. Składy mleko mm są niezbyt dobre. Zasiedlacie jałowe jelita bobasa chemią. Zamiast swoimi dobrymi bakteriami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×