Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maly_Biust

Male piersi czy podobaja się mężczyzną

Polecane posty

Gość Maly_Biust
Przecież pisałam, że mam 75 cm pod biustem, a nie 80, z czystej ciekawości zmierzę się jeszcze raz bardzo dokładnie. Klatki piersiowej też nie mam specjalnie rozbudowanej, może trochę, talię mam wciętą, 65/66 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly_Biust
Jest tak jak mówiłam, 75 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro masz 75 pod biustem to masz nosić stanik 70 a nie 80 !! Stanik ma Ci biust podtrzymywać i być węższy od talii a nie wisieć na Tobie ! A tamten post to był do tej od wieszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wciśniesz sie w 70 to i od razu miska Ci podskoczy o 2 rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydactwonieziemskie
Jest taka stara piosenka (podsunę tylko fragmenty) "Sama je, sama śpi sama z sobą liczy dni ma swój gust mały biust. Co to jest, że wpadła mi jak mucha w oko... W drodze do serca jej jak dziecko uczę się najpiękniejszych słów. Ludzie, co ona w sobie ma czuję że mógłbym z nią iść do nieba bram"... Tylko, niestey, wyglądem przypominam ogra i dlatego nie mam u niej szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taaaaaaaaaaaaaaak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewciskaj kobitka sciemy! Po naturalnych produktach moga miec co najwyzej jedrniejsza skore a nie piersi!!!! Doksztalc sie troche a nie wmawiaj ludziom bajek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkachasia
Czasami brak dbania o wygląd piersi sprawia, że prezentują się one nieładnie. Warto pomyśleć o poprawie wyglądu piersi powiekszanie-biustu.net.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersi, piersi, piersi...małe? i co z tego! ja mam 70 A i je uwielbiam! Są takie akuratne do trzymania w dłoni. Mają fajny kształt, są jędrne-czego chcieć więcej? Taka jestem z natury i taka pozostanę ;] A faceci? Nie narzekam! Pomimo małego biustu(nie noszę push up) jakoś się mną wciąż interesują. A poza tym mam ich gdzieś, bo jestem w szczęśliwym 5 letnim związku :) To nie nasze piersi sprawiają, że stajemy się nieatrakcyjne, tylko my same myśląc tak o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×