Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smucio

nietypowa sytuacja

Polecane posty

Gość smucio

witam. zauważyłam kilka podobnych pytań do tych, które sama chciałam zadać, ale nikt na nie nie odpowiada. więc opiszę swoją sytuację w całości. otóż uprawiałam seks w dzień, w którym dostałam okres. był to mój pierwszy raz, ale nie mam pewności, czy partner przebił mi błonę, ponieważ bardzo bolało i wycofał się (jednak wcześniej robił mi 'palcówkę'). w każdym razie nie było zabezpieczenia. okres był mniej obfity niż zwykle, trwał tylko cztery dni, właściwie nic mnie nie bolało (chyba stres przed ciążą i czytanie artykułów przyćmiło mi bóle menstruacyjne i skróciło okres, CZY TO MOŻLIWE?). PRZED samym okresem (28 dzień cyklu) na majtkach zauważyłam śluz niepłodny, mleczny, gęsty, taka grudka. nie martwiłabym się tak niczym, gdyby dzień po okresie nie zaczął mi się palący ból w podbrzuszu, mocniej przy prawym jajniku, a raczej pieczenie. i takie też pieczenie w okolicach cewki moczowej. promieniuje do nóg i krzyża. CZY TO WSZYSTKO MOŻE BYĆ SPOWODOWANE STRESEM I NERWAMI PRZED CIĄŻĄ? wspomnę, że cykle mam 28 dniowe, jednak przed maturą i w trakcie (4 miesiące temu) były to 21-23 dni. w pierwszy dzień okresu mogło mnie zawiać, było bardzo zimno, a ja nie byłam zbyt ciepło ubrana, może stąd to pieczenie w okolicach podbrzusza? liczę na konstruktywne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się gziliście podczas okresu to na 100% w ciążę nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smucio
a jeżeli to było krwawienie śródcykliczne? czy to możliwe, skoro w 28 dniu cyklu był mleczny, grudkowaty śluz? przed samym okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfdf
spadaj ściero... a może o swoim sraniu jeszcze napisz wycieruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nadżerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×