Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

remiza

Polecane posty

Gość gość

co myślicie nad weselichem w remizie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest fajnie urządzona to czemu nie? A jeżeli obskurna to bym sobie darowała! Lepiej robić w lokalu i płacić od miejsca i niczym się nie interesować a nie robić w remizie szukać kucharki, jeździć za jedzeniem, i wcale taniej nie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remizy są teraz ładnie wyremontowane to czemu by nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korg yamaha
Najlepsze wesela! a jak wynajmiesz dobry catering to nie musisz o nic się martwić, jest taniej i najczęściej więcej niż w tych dworkach. Zdecydowanie jestem Za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram korga! W takich salach zawsze jest super zabawa i cała reszta. Zresztą to nie ściany gwarantują udane imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłazonka88
Ja robie wesele właśnie z własnymi kucharkami. Wynajęłam tylko samą salę ale jest po generalnym remoncie, toalety ładne, parkiet, ściany też. Mamy dekoratorkę więc mam nadzieję, że będzie ładnie. Pewnie, że są piękniejsze sale ale mnie wesela w dworkach pałacykach itd nie przekonują. I tak uważam, że największy wpływa na to jakie będzie wesele ma dobry zespół i goście. Bo szczerze mówiąc na pewno jako gość lepiej bym wspominała wesele na którym się wybawiłam niż to na którym siedziałam bo muzyka była do kitu ale za to sala piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to za różnica czy remiza czy jakaś sala w restauracji? Obecnie remizy są w większości ładnie wyremontowane, obskurne remizy odchodzą raczej do lamusa. Sama mam w pobliżu ładną remizę, byłam już tam na weselu i wiem, że jeśli będę wychodzić za mąż to wesele tylko tam zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest, że remizy ostatnio nie odstają bardzo mocno wyglądem od typowych lokali weselnych. Niewątpliwie dużo można zaoszczędzić, a część zaoszczędzonej kwoty przeznaczyć np. na udaną podróż poślubną! :) Bardzo ładna remiza, w ktorej byłam na weselu mieści się w Czerniewicach http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Sala-Weselna-OSP-Strzemeszna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remizy górą!najlepsze wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:19 faktycznie piękna sala :o tandeta na maksa, wstrętne draperie i niewygodnie krzesła, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda sala jest piękna jak ją odpowiednio ustroić a ta remiza ma za dużo prześcieradeł przy suficie ale to z dawnych czasów ,kiedyś najlepsze lokale wieszały kolorowe prześcieradła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedya wesela byly tylka na takich slalach i ludzie sie swietnie bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiejskie klimaty najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w remizach super wesela !byłam 3 razy było ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka345
ludzie się czuja w takich salach bardziej swojsko i lepiej sie bawią a i jedzenie jest smaczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda remiza sami swoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W remizach ludzie zachowują się dużo częściej jak hołota. Zwyczajnie chleja na upór, wymiotują na ulicy, załatwiają się gdzie popadnie. Takie widoki towarzyszą weselom w remizach osp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze - sprawdź czy jest wystarczające zaplecze kuchenne. Żadnych kateringów i przywożonych w termosach potraw. Kotlet musi być smażony na miejscu, a nie pakowany w styropianowe pudło, bo się zaparzy i nie będzie ani wyglądał, ani smakował. Drugie - sprawdź jak wygląda sprawa toalet. Wiele remiz ma piękne wykafelkowane, tylko odpływy do szamb się potrafią zatkać. Jeśli remiza ma podłączenie do kanalizacji, nie musisz się bać, jeśli szambo, to dzień przed weselem powinno zostać opróżnione, a i tak mogą być szopki, bo przecież się zmywa, a więc szambo może się przepełnić przy większym weselu. Poza tym kultura zależy od gości, nie od miejsca, w którym przebywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka antolak
Bo remizy to wstyd i dziadostwo. Jak ktos robi w remizie, to tylko dlatego by zaoszczędzić, co jest żałosne, bo w weselu nie chodzi o forsę, tylko o formę podziękowania. Po za tym w remizach gdzie wynajmują sale lub zabawy robia, strazoki :) z osp wala % i to duzo. Czyli szerzy sie patologiczne zachowanie. Jednym słowem , smród, brud i ubóstwo, a do tego patologic i stanie pod sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka antolak 2
Dla niektórych to i kupka gnoju jest ładna, aby ja przystroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remizy to s m r ó d , b r u d i ubóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remizabida

Remiza jest dla bi3dnych i tych co skąpią. A co smieszne, lokale wcale nie sa wiele drozsze. Przeciez to wstyd w tych czasach w remizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 12:26, Gość gość napisał:

Popieram korga! W takich salach zawsze jest super zabawa i cała reszta. Zresztą to nie ściany gwarantują udane imprezy.

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka z lubelskiego xx

U mnie w remizie to brud, tynk odpada. No i glowna atrakcja to wychodek na dworze. W sumie podwieszany sufit jest ale taki oborowy. Normalnie bida i ubóstwo. Dla mnie remizy sa dla tych najbiedniejszych, co na wszystkim oszczędzą bo komfortu zadnego w tej remizie. Gorzej goraco i duszno niz w obor@ch. Z zewnatrz najgorszy wstyd. Jak na zlomowisku jest.  Moja osp to wybitna jest,nie jezdza do pozarow,a i remiza zapuszczona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ragan ew

Bo są takie , w których nie dbają i to jest problem, a pieniążki na zbiórki tylko idą. Bez klimy 95% remiz, przynajmniej w moich okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka 55

Omijam remizy,bo kilka razy pomagałam przy przygotowaniach. Wystarczy mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaira

U mnie na wsi, gdyby nie ciagle przelewy%, to moze tez by cos z remizy bylo, a tak to straszy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczorek j

Remiza-NIE dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dla remiz

Lepiej w lokalu i niczym się nie przejmujesz. My załatwiliśmy sobie piękny pałacyk i wcale nie jest drogo, a menu bogate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×