Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robic

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od jakiegoś czasu spotykam sie z pewną dziewczyną. Oboje mamy po 17 lat. Na czwartym spotkaniu powiedziałem jej, ze ją kocham. Ona zaczela delikatnie sie smiać i mowila mi, że jeszcze za szybko, że nie wie co powiedzieć. Od kilku dni się nie spotykamy, tylko raz do niej coś tam napisałem. Da się to jeszcze w jakiś sposób naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczba urojona
nie ale zawsze mozesz ze powiesic obrazek na scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, to w takim razie wyślij mi swoje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armspstrong
dzieci ,dużo dzieci ! bo niż demograficzny za pasem .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za szybko się otworzyłeś,bylem młodszy i robiłem podobnie. Teraz zamilknij i już nigdy nie mów pierwszy tego słowa,poczekaj i nie rzucaj tego słowa ot tak.Dopiero poznajesz świat damsko-męski,niejeden zawód przed tobą,musisz mieć dystans w tym wieku.Wiem,wiem-stary się odezwał,ale taki urok młodości,bierzesz wszystko bezkompromisowo,ale musisz ważyć słowa i czyny,a dla kobiety musisz być tajemnicą,a szybko odkryłes karty. Jesli ją spotkasz,to z usmiechem sprostuj ,że tak chciałes zaprosic ją na nastepna randkę i nie naciskaj,to co ma się stać,to sie stanie-powoli i naturalnie,ale nie bądź pieskiem na wołanie,musisz mieć swój świat i zainteresowania,bo gdy zaczna się kłopoty a kobieta bedzie całym twoim światem,to będzie bolało,zawsze miej plan B,a jest nim swój własny świat i zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metro 2033
na 4 spotkaniu to mogłeś powiedzieć, że się zauroczyłeś, że ci na niej zależy, że lubisz z nią spędzać czas itp a nie od razu, że się zakochałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki za odpowiedź. Czyli co, mam teraz sprawiać wrażenie, że mi nie zależy i spotykać się z nią tak bezinteresownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×