Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jokobella

praca opiekunka w niemczech

Polecane posty

Gość celinkaa

To ta agencja tyle działa na rynku? Z tego co wiem to chyba jednak nie aż tak długo, może Cię pamięć zawiodła? Z agencji, które znam z własnego doświadczenia to mogę polecić Schwester Pflege, podpinam się pod pozytywne opinie o nich, są rzetelni i płacą dobre stawki i na czas. Ja obecnie ze względów zdrowotnych muszę zrobić parę miesięcy przerwy ale jak wrócę na pełne obroty, to bardzo chętnie z nimi znów wyjadę. Dobrze wspominam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jestem opiekunką w promedica24 i już przywykłam do tej pracy, chociaż początki różowe nie były. nie znałam zbyt dobrze niemieckiego i czasem nie mogłam się z podopieczną dogadać teraz już na luzie jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka68

Też uważam że mniejsze firmy jak Schwester Pflege np. bardziej dbają o swoich pracowników. Już się nie raz o tym przekonałam na własnej skórze że duże agencje patrzą na ilość a nie ja jakość. Warunki zatrudnienia bardzo sobie chwale, zarabiam godne pieniądze, o jakich w Polsce nie mogłabym nawet marzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka68

Też uważam że mniejsze firmy jak Schwester Pflege np. bardziej dbają o swoich pracowników. Już się nie raz o tym przekonałam na własnej skórze że duże agencje patrzą na ilość a nie ja jakość. Warunki zatrudnienia bardzo sobie chwale, zarabiam godne pieniądze, o jakich w Polsce nie mogłabym nawet marzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
Dnia 23.04.2019 o 13:49, Gość gość napisał:

jestem opiekunką w promedica24 i już przywykłam do tej pracy, chociaż początki różowe nie były. nie znałam zbyt dobrze niemieckiego i czasem nie mogłam się z podopieczną dogadać teraz już na luzie jest 

Zaczynałam od Promedici ale dosyć szybko zmieniłam firmę. Teraz wyjeżdżam z Goworkiem bo dostałam tu znacznie wyższe pieniądze. Póki co nie planuję zmieniać bo mam fajne stałe zlecenie a i współpraca z koordynatorem układa się bardzo sprawnie. Warto sprawdzić ich oferty bo jest ich naprawdę dużo i jest w czym wybierać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Promedica24???? Przecież tam są najniższe stawki, Dziewczyny uciekajcie od nich, bo warunki współpracy są fatalne. Gowork to samo bagno. Kurs językowy za który trzeba płacić i to słone pieniądze. Akurat te dwie do których ytrafiłaś to najgorsze jakie są na rynku  w Polsce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
Dnia 16.09.2013 o 14:31, Gość jokobella napisał:

ciekawa jestem czy sa tu opiekunki osob starszych czyli seniorow pracujace w niemczech lub szukajace pracy ? - czy na tym forum mozna porozmawiac o pracy w opiece, wymienic sie opiniami na ten temat, a moze znajdzie sie ktos poszukujacy pracy i chetny do podjecia takiej pracy ??? - sa tu tacy ?

Ja z dobra sztela jechalam, juz dwa razy. zarobki niezle, czasem praca daje w kosc no ale nie spodziewajcie sie lezenia i pachnienia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Na dobrej szteli jest własnie sporo  ofert, niektóre bardziej wymagające niektóre mniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.05.2019 o 09:26, Gość gość napisał:

Promedica24???? Przecież tam są najniższe stawki, Dziewczyny uciekajcie od nich, bo warunki współpracy są fatalne. Gowork to samo bagno. Kurs językowy za który trzeba płacić i to słone pieniądze. Akurat te dwie do których ytrafiłaś to najgorsze jakie są na rynku  w Polsce.

 

Ja tam mam dobre zdanie o Promedica, gdyby nie fakt , że musiałam wracać do domu z przyczyn osobistych to nadal bym z nimi współpracowała. Nie wiem skąd te negatywne opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Będę dopiero zaczynała swoja przygodę w opiece. Za tydzień wyjeżdżam z laxo care na pierwsze swoje zlecenie. Zobaczymy jak to będzie. Mam trochę obaw, ale mam nadzieję, że sobie poradzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×