Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adr

Zdradziłem

Polecane posty

Gość gość
Jesli to bylo jednorazowe to jest jeszcze jakas szansa,ale bedziesz sie musial mocno postarac co w tym wypadku jest watpliwe - lubisz isc na latwizne,stad zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinkkaa
Ja juz z takim syfiarzem miałam do czynienia , na szczęście w porę się ogarnelam . Też jestem babka niczego sobie choć pulchna i nerwista, a koleś poleciał na deche . Hehe nie ma to tamto, tego kwiatu pol światu , i na pulchna leca jak się ma q głowie. Takim szmaciarzom nie ma co wybaczać , chciał laske to teraz niech mu laska robi za troskliwa opiekunkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sama wyszla na jaw? Ktos jej powiedzial? To dodatkowo wyszedles na oszusta chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinkkaa
Dajcie spokój dziewczyny. Myślicie, ze kobitka jeszcze na terapie czas bedzie chciała marnować? To juz zawsze bedzie siedziało w jej głowie. Jak uległ jakiejś lafiryndzie to i ulegnie następnej. Ja to znam. Nie ma co. Po co tracić czas na palanta? Lepiej być singielka , a następny i tak i tak z czasem się znajdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
też chciałbym to wiedzieć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zdradzil facet, ale mielismy dzieci,wiec dla nich jakos wybaczylam. Jesli nie laczy was slub,dzieci,zobowiazania to niech ci nie wybacza. Chlopak ktory zdradza to szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinkkaa
Hehehe .... Zalosne . Gdyby ta prawda sama się nie ujawniła, to miałbyś szanse jeszcze dymac do oporu, co? Frajerze? Żal mi tej kobiety, ale mam nadzieje, ze wie czym jest damska duma;) pędzić cweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
a co jeśli palant żałuje i obieca, że nigdy przenigdy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajac zycie to nie zadna lafirynda tylko jakas normalna dziewczyna,ktora chcial zbalamucic i nie wspomnial,ze ma kogos. Trafialam na wielu takich. To sa patologiczni klamcy i wiekszosc z nich na koniec zostaje samych albo z tepymi dzidami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinkkaa
A może koleszko wiek swój chociaż zdradzisz . Jeśli masz zamiar być taki tajemniczy to asta lavista kotku , nie chce nam się czasu marnować na kolejna szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinkkaa
Dokładnie. Los o takich palantach nie zapomina. I wkrótce się odwdzięczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
a oczywiście, że zdradzę....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinkkaa
Adam z Ewa też żałowali, ze mimo pokusy skusili się na jabluszko? Myślisz, ze pomogło? Nie sądzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od waszej relacji,jak dlugo jestescie razem, co was laczy , jak sie dogadujecie, czy ona tez cie kiedys zawiodla, czy masz cos na swoje usprawiedliwienie i cos w sobie, czego ona nie znajdzie w innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
dziękuję wszystkim, sam sobie potrafiłem zadać tylko pytanie co żeś zrobił debilu...tutaj mam ostrzejszy pojazd. Na przyszłość....wydrukuje te teksty i wkuje w głowę..... więcej nie popełnię tego błędu o ile!! znajdę drugą taką wspaniałą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinkkaa
Dam Ci radę. Nie psuj dziewczynie psychiki i zostaw ją w spokoju , daj szanse się zakochać w kimś odpowiednim. A ty jak nie dojrzales to idź i zdradzam póki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes za mlody na zwiazek, poczekaj kilka lat, dla 25latka wazniejsze sa dzivki,roochanie, chociaz moj ma 23 i takie rzeczy mu nie w glowie, ale ma mozg na wlasciwym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
chciałbym ale to nie takie proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak 22 Lata
Przepraszaj ją do skutku, jeśli to bylo raz. Niech nie myśli,źe zostawiles ja dla innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak 22 Lata
Mam 22 lata, dziewczyne mam od 3 lat jedna i nie zdradzilem. Bo to ta jedna jedyna, musialby mnie ktos chyba zmusic do zdrady. Jak juz ktos pytal wczesniej, na co Ci ona jesli ja zdradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingastefankaafankaa
Jak mnie mąż zdradził to długo przezywalam,ale w koncu jednak wybaczylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingastefankaafankaa
Ee chlopak szuka juz nastepnej, a w temacie pyta jak odzyskac tą zaraz spyta jak poznać nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
aż tak szybki to nie jestem, najpierw spróbuje ją odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady maravilhak
Zdradzajac kobiete ponizasz ja, spada jej samoocena, teraz albo bedziesz adorowac te dziewczyne albo bedzie robil to ktos inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady maravilhak
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, gdyby mnie nie zdradzil pierwszy chooy to nie poznalabym obecnego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w starym piecu diabel pali
Porozmawiaj z nią, kup kwiatka, przepros, okaż jej swoj żal o ile oczywiscie źalujesz, zapewnij,ze nigdy tego nie zrobisz,pytanie jest czy jestes pewien,ze nie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
zdrada byla odlotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
co za troll, ktoś jakiś....jaka odlotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
Nie będę tracic czasu na jedną, skoro mogę mieć kilka, nie zdradzaja tylko tacy ktorzy nie maja czym albo z kim haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
niech wszyscy zobaczo jakim jestem maczo :classic_cool: tez byscie padly mi do stóp jestem boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×