Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrusowy

Macie komputer stacjonarny czy laptop PYTAJNIK

Polecane posty

Gość gość
2 laptopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysty aż przezroczysty
2 laptopy, 1 stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza trójka ,czyli rodzice i ja mamy 4 laptopy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa stacjonarne i dwa laptopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stacjonarny, ale w planach 2 laptopy, teraz korzystanie z jednego komputera przez 2 osoby stało się uciążliwe, poza tym laptopy już mocno staniały, parametrami nie odstają od stacjonarnych, "jedzą" mniej prądu i zajmują mniej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc23744664
3 laptopy i 1 netbook na 2 osoby. wcinaja mniej pradu. mozna je zabrac ze soba prawie wszedzie. nie odstaja wydajnoscia od blaszakow na tyle zeby oplacalo mi sie go kupowac. ale gdybym pracowal wiecej przy grafice to bym nabyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Wam 4 komputery na 2 osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
netbooka mam, wystarcza mi. też nie rozumiem po co ludziom po 2 kompy na głowe, jakas moda czy co. Do tego smartphone i nic więcej nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3, 2 lapy i 1 stacjonarny. Jak czlowieka stac to szaleje a nie bieduje niczym zul z biedry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas stacjonarny, laptop i tablet na 3 osoby stacjonarny używa mąż, laptop ja i córka, a tableta każdy czasem używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laptop moj osobisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedować jak zul z biedry? a co to ma do tego? dla nie których wartość nie leży w rzeczach ale w głowach :) Mam jednego kompa, laptopa, nie rozumiem po co były by mi aż 3, chyba, że lubiłbym gracić swoje mieszkanie albo szpanować przed znajomymi (nie wiem co to daje takim ludziom, chyba wtedy czują się lepsi?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do tego szpanowanie? 1. Laptop nr 1 ma jakieś 7 lat. Działa bardzo wolno, filmu na nim nie obejrzę, bo się zacina. Nadaje się do pracy w MO, sprawdzenia maila i jak mam cierpliwość do dodawania produktów do mojego sklepu i wystawiania towarów na allegro, więc jest dobrym rozwiązaniem jak nie chce mi się siedzieć przy stacjonarnym. Wyrzucić go nie wyrzucę, bo nadal działa. Sprzedać się nie opłaca, bo nikt mi za niego majątku nie da. 2. Laptop nr 2 zakupiony niedawno. Mąż zabiera go w delegacje; z powodu jego pracy został zakupiony. 3. Stacjonarny nr 1 to nasz podstawowy komputer. Wykonuję na nim większość pracy, na nim mam zainstalowaną drukarkę i skaner. Używam go też do grania w gry i oglądania filmów. 4. Stacjonarny nr 2 to spadek po firmie, którą zamknęliśmy. Stoi w szafie i czeka jak stacjonarny nr 1 się zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trzeba była napisać, że to nie ją komputery tylko dla ciebie.tylko z kimś je dzielisz. to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kungfiiiii
a co wy i tak gracicie. Duzo polaków tak robi. Ma manie zbierania. To przez ta biede tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stacjonarny i dwa laptopy, jeden na wyjazdy a drugi tylko w domu Tyle że ze stacjonarnego teraz rzadko korzystam a sprzedać mi żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc43686
widze ze straszny bol d**y sie wlaczyl. juz tlumacze po co 4 komputery. dwa mocne laptopy 15" do uzywania w domu. jeden ze slabymi parametrami ale pancerny do pracy - pyl, wilgoc, wstrzasy. jak padnie to trudno nie zaboli. netbook na uczelnie, gdzie potrzeba spisywac jakies notatki, wlaczyc jakis program, albo podpiac do rzutnika. za to nie posiadam tableta bo nie przedstawia on dla mnie zadnej uzytkowej wartosci, a smartphone'a za 300zl bo robi dokladnie to czego potrzebuje wiec zamiast wydac 4k na bezuzyteczny dla mnie zestaw smartphone + tablet wole miec laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jednego lapka i w zupelnosci ten jeden nam wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam jeszcze wirtualny. serio. tzn działasz niby na lapku ale prawdziwy komputer jest gdzieś tam w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everybodyyyy
My mamy na 2 dorosle osoby 2 dzieci szkolnych laptopa, 2 tablety i 2 stacjonarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA nie mam laptopa bo do grafiki potrzeba taki za 4 koła a psują sie po 6 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×