Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Inhalator czy warto

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad kupnem inhalatora, widziałam z gazetce z lidla za 100zł i nie wiem czy warto. Córka nie ma żadnej astmy ani nic takiego, bardziej chodzi mi o przeziębienie, katar itp. Jeżeli macie i używacie to podzielcie się opinią, z czego robicie inhalację? bo wiem,że koleżanka robi córce mucosolwanem, daltego bardzo l iczę na wasze opinie, jak coś wiecie to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak warto jestem fizjoterapeutka pracuje z dziecmi z problemami ukladu oddechowego i nie tylko jesli dziecko jest przeziebione ma katar kaszle mozesz robic inhalacje z soli fizjologicznej lub roztworu solanki nawilza fajnie blony ulatwia oddychanie i katarek szybciej schodzi z noska jesli chcesz wiedziec wiecej szczególow podaj maila ja tez bede kupowac ten inhalator dla swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy to musi być jakaś specjalna sól do inhalacji w specjalnym opakowania? A czy można robić inhalację czymś innym tak na własną rękę gdy dziecko jest chore czy tylko po prostu nawilżać?a resztę za zgodą lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sol fizjologiczna, zakupiona w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Używamy Pro głównie przy dzieciach i jak najbardziej mogę ten model podpowiedzieć rodzicom. Bardzo intuicyjna obsługa, aerozol leci w drogi oddechowe nie ucieka gdzieś bokami, są specjalne zawory zabezpieczające przed podobnymi stratami. W tym modelu masz pełną regulację – prędkośći i cząstki, a to się bardzo przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 30.04.2019 o 14:18, Gość marta napisał:

Używamy Pro głównie przy dzieciach i jak najbardziej mogę ten model podpowiedzieć rodzicom. Bardzo intuicyjna obsługa, aerozol leci w drogi oddechowe nie ucieka gdzieś bokami, są specjalne zawory zabezpieczające przed podobnymi stratami. W tym modelu masz pełną regulację – prędkośći i cząstki, a to się bardzo przydaje.

też polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×