Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malikaa 28

dziecko sąsiadów spędza u mnie każdą wolną chwilę

Polecane posty

Gość malikaa 28

Witam drogie mamy . mam problem z sąsiadami a własciwie z tym że ich 5 letnia córka spedza u mnie kazdą wolną chwilę gdy jestem w domu . otóż sytuacja wyglada następująco , mój mąż musiał wyjechac na szkolenie i nie ma kto młodego odbierać z przedszkola ja pracuje do 18 . więc umówiłam się z sąsiadką że ja rano zaprowadzam dzieci , ona małą przyprowadza rano do mnie bo ma na 7.30 do pracy ja zaprowadzam dzieciaki a ona je odbiera o 17 i mały siedzi u niej tą godzinkę ale jak ja zabieram małego do domu to owa dziewczynka od razu zakłada buty i idzie z nami . oki nie było by w tym nic dziwnego ale rodzice przypominają sobie o córce ok 21 i wtedy po nią przychodzą mimo że dzwonie do nich że mała chce do domu , wczoraj wymyśliłam że musze jechac do znajomej i zabrałam małego ale dzisiaj mała siedzi u mnie . dałam delikatnie do zrozumienia sąsiadce że o 21 mój syn zazwyczaj już spi a z drugiej strony , dziewczynka jest bardzo absorbująca wiecznie czegoś chce , po za tym nie jest nauczona że zabawki sie po sobie sprząta . jestem bardzo wdzięczna sąsiadce że mi pomaga bo nie mam tu rodziny ale co za duzo to nie zdrowo , jak rozwiązać ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sąsiadce link do tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniele moj
popros zeby odbierali ja wczesniej, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malikaa 28
nie powiedziałam bezposrednio zeby odbierali ją wczesniej , ale dałam do zrozumienia ze młoda troche za długo u mnie siedzi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz otwarcie ze Twoj syn chodzi wczesniej spac i zeby odbierali mala wczesniej. Jak nie zadziala to odprowadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba będziesz musiała powiedzieć znajomej wprost skoro ona sama nie widzi nic niestosownego w tym, że 5 letnia dziewczynka dzień w dzień składa wizyty znajomym po godzinie 18tej :D tylko musisz się wcześniej zastanowić czy bardziej zależy ci na przysłudze odbierania dzieciaka z przedszkola czy rezygnacji z zabawania cudzego dziecka w godzinach wieczornych, bo przysługi się prawdopodobnie skończą po takiej konfrontacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli, to sąsiedzi, to chyba wystarczy im odstawić córkę pod drzwi po godzinie. chyba że jesteś taką mimozą, że nie potrafisz sobie poradzić nawet z powiedzeniem 5-latce, że czas do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie odbieraj swojego synka od nich od razu tylko niech siedzi u nich do 21 - może po jednym dniu zajarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po zabawie ( nie wiem ilemożesz przeznaczyc czasu na to) każ im sprzątać i odprowadźcie koleżankę do domu i powiedz: przyprowadziłam małą, bo my idziemy sie już kąpać, czytać bajki i spać ;) To do jutra :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×