Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

od dzieciństwa widze duchy

Polecane posty

Gość gość

to jakiś dar? :o zamierzam zrobić zdjęcie aparatem jeśli nie sparaliżuje mnie strach :D jak sie uda to tu wrzuce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościulu
Ty je widzisz ale może aparat już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam że duchy wychodzą na zdjęciach, co mi szkodzi spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie duchy ale demony widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie dar tylko choroba psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie, z pomocą medycyny wyjdziesz z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojujący lewak
Duchy, demony... średniowiecze pełną gębą! Do psychiatry marsz! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za troske jestem zdrowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie jesteś. Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to co widze to demony? jest ktoś poważny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wkońcu ktoś normalny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci wierze,nie raz mialam sytuacje ze tez widzialam, czy rozmawialam ze zmarlym tata, a ludziesami idzcie do psychiatry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuuu
jak sie ma schizofrenie to sie raczej głosy słyszy a ja nie słyszałam nigdy pozatym widzi i słyszy sie cały czas. a ja widze w dużyych odstępach czasów od dziecka 4-letniego 🖐️ tyle że nie wiem czy to duchy czy demony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz osobowosc schizoidalna, poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy macie n******e w glowach , czy ludzie ktorzy sa np jasnowidzami tez sa chorzy na umysle?? takie rzeczy sie zdarzaja ,a nie tu jakas prowokacje chcecie zrobic!!! puknijcie sie w czoło, ja tez tak wiele razy mialam i co z tego ?? to nie powod bym sie chwalila, bo by sie tacy czubcy jak wy znalezli i od glupiej wyzywali,ale skoro bylysmy w 3 i widzialysmy to samo to chyba wszystkie 3 chore na mozg nie jestesmy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urojenia a do tego jeszcze agresja, złe rokowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek IQ 96
Znasz jakiegoś jasnowidza którego wizje się sprawdzają i nie bierze za to pieniędzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek IQ 96
No to może podasz nazwisko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem poważna :D Ale na poważnie, ja w prawdzie nie widuję duchów w normalnym stanie świadomości, ale od jakichś 22 lat (nie od 22 roku życia, ale od 22 lat) występuje u mnie spontanicznie doświadczenie poza ciałem, tak zwane oobe. Jakie ja cuda wianki wtedy widzę i czego doświadczam, to głowa mała :D Na początku strasznie się tego bałam. Do psychiatry poszłam dobrowolnie :D Przeszłam różne testy, w tym na inteligencję i wszystko było w porządku, miałam też EEG mózgu robione i też nic nie wykazało. Psychiatrzy orzekli, że jestem całkiem zdrowa psychicznie i nie kwalifikuję się do hospitalizacji, ani terapii. Wiedzieli jednak, że sobie z tym nie radziłam i uświadomili mnie, że jest całe mnóstwo ludzi, którzy miewają doświadczenia poza ciałem. Teraz oczywiście już wiem sporo na ten temat, po tylu latach już się nie boję i potrafię się z tym obejść. W twoim przypadku być może, czasami twój mózg w czasie czuwania przeskakuje na mózgowe fale theta i możesz właśnie wtedy widzieć to, czego ogółem się nie widzi ;) Jak chcesz, poproś lekarza o skierowanie na EEG mózgu, może to dużo wyjaśnić. Widywanie duchów wcale nie musi oznaczać choroby psychicznej, a może być to tylko związane z przeskakiwaniem fal mózgowych, bo mózg ludzki w czasie czuwania działa na falach beta, w czasie snu czy medytacji częstotliwość fal mózgowych się zmienia i zdarza się, że u niektórych ludzi w czasie czuwania przeskakują fale mózgowe na różne rodzaje ( z beta na np. theta) i mogą wtedy występować takie "zjawiska" jak widzenie duchów :) Nie ma się co bać ;) Jeśli zdasz sobie z tego sprawę, nie zwariujesz. Wariują ci, co się strasznie boją i wierzą w jakieś tam szatany, diabły i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialbys hahha , moja ciotka zajmuje sie tym ,ale nie zarabia za to kasy , jest to jej pasja, pomaga najblizszym i rodzinie , nigdy nie robila z tego jakiegos wielkiego poglosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlę się do Boga - jestem normalny Bóg mówi do mnie - jestem chory psychicznie ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
no dobra, ale co konkretnie widzisz? napisz jakies zdarzenia kiedy widziałas ducha. interesuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
demony podszywaja sie pod zmarłych demony wiedza wszystko o ludziach nie znaja tylko myśli bo mysli zna tylko bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy ja zmarłych ludzi nie widziałam, widzialam ''cienistych ludzi' ale nie jetem też pewna czy to to. i kota :D w moim ogrodzie w którym pochowałam kiedyś 3 koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kiedyś coś klepała mnie w ramie a nikogo nie byłó :o spróbuje zrobić zdjęcie w ogrodzie, posiedze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×