Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki sklep internetowy z bielizną polecacie

Polecane posty

Gość gortes
A jeśli stawiać własny sklep to wyłącznie na tej platformie, zgadza się - https://www.shoper.pl/ Bo czy przychodzi wam na myśl jakieś inne rozwiązanie? Jeśli tak, to jakie konkretnie, wskażcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
www.ekubas.pl "_" Polecam :) szybka przesyłka i wiarygodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl A jak się zadzwoni to i rabacik można utargować. Zaopatrzysz się tutaj w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie tu Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferują zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Modele Rc. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samyta
Kocham bieliznę z Liparie. Po całym dniu nie czuje dyskomfortu a przy tym bardzo pięknie się prezentuje nocą ;) www.liparie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terska
Ostatnio kupowałam właśnie w Liparie bieliznę na ślub. Rewelacja! Bardzo wygodna, podczas całego dnia i wesela i w ogóle nic nie poprawiałam, w ogóle jakbym nie miała nic, a fajnie wszystko podkreślała jak miała. Polecam bo wygoda niesamowita https://www.liparie.pl/slub.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć często zamawiam odzież w sklepach online,np ostatnio na stronie Modomio.pl i jestem zadowolona:) Mają fajne i przede wszystkim tańsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na http://e-sensi.pl, ja tam kupuję zawsze, bo wybór mają naprawdę duży i ceny w porządku. No i jeszcze rozmiarówka spełnia moje oczekiwania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitten303
Może nie jest to typowy sklep z rzeczami dla ciężarnych, ale mają dość sporą ofertę dla mam więc jest w czym wybierać;) nbielizna.pl osobiście dopiero pod koniec ciąży wybrałam bieliznę dla mam, dość długo nosiłam standardowe kolekcje. Nie miałam problemu z odpowiednim rozmiarem, ceny też są adekwatne do jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaWitka
Mam kilka ulubionych e-sklepów z bielizną, ale chyba najczęściej kupuje tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska więc polecam. Warto zaglądać do działu z promocjami czasami można w super cenie coś nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam bieliznę z http://dorlandshop.pl/ :) bardzo mi się podoba i do tego jakość jest ok. Przesyłka też szybko dochodzi także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duży wybór bieliżny w atrakcyjnych cenach znajdziesz na stronie porównywarki cenowej na jaką się natknęłam http://www.cozacena.pl/ kupisz tam wszystko czego potrzebujesz bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w bieliznę korygującą zaopatruje się wyłącznie w sklepach internetowych, bo mają nie tylko największą ale przede wszystkim bardziej atrakcyjną pod wglądem ceny ofertę. Najczęściej odwiedzam stronę pod adresem www.orirose.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaTrzaska
Dla mnie od lat niezastąpiona jest Fellina. Biustonosz zawsze dobrze trzyma biust, ma wygodne zapięcia. Brafiterki zaliczają Fellinę do najlepszych marek: https://felina-sklep.pl/ A wiecie, że Hhistoria marki Felina sięga 1885 roku. Załorzona była przez Eugena J. Herbsta jako fabryka gorsetów staje się w owym czasie jedną z prekursorek tego typu działalności w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam nowy sklep Bilbette Outlet. Wysoka jakość bielizny zachodnich marek takich jak Marks & Spencer, Next, Ann Summers w niskich cenach. Dobry kontakt z obsługą oraz szybka wysyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj poszukać czegoś na http://koronkowa.pl bardzo fajna strona i bardzo duży wybór zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam koronkowa.pl jak u nich zamówię powyżej 300zł to wysyłka za free i dokładają zawsze jakąś niespodziankę. Warto śledzić ich na FB, można od czasu do czasu trafić na promocje z nagrodami, albo kody rabatowe. Fajne były pod koniec ubiegłego roku weekendy z koronkową można było kupić dużo taniej. Może jeszcze takie zrobią? Z wymianą szlafroka na większy też nie miałam problemu. Zadzwoniłam odebrał jakiś gość i po rozmowie prosił, aby e-mailem wysłać informację, ale ja jeszcze notatkę dołączyłam do paczki tak profilaktycznie. Także będę do nich wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaa288
Zobaczcie sobie tutaj https://www.gorteks.com.pl . Mają świetną ofertę. Znajdziecie tam nie tylko tradycyjną bieliznę, ale również taką na specjalne okazje :) Myślę, że warto właśnie w takich miejscach robić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam rewelacyjny sklep internetowy bilbetteoutlet.eu/produkt/body-ze-stringami/. Jeśli potrzebujesz porady co do rozmiaru, profesjonalne brafitterki doradzą Ci telefonicznie lub przez rozmowę na skype. Mają szeroki wybór pięknej markowej i niedrogiej bielizny a do tego biustonosze specjalistyczne do głębokich dekoltów i wyciętych pleców. Ja znalazłam u nich body które mają wycięte plecy aż do samej pupy i dekolt z przodu aż do pępka, przy czym mają usztywnione miseczki. Polecam każdemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka32

Polecam etam.pl . Wysoka jakość w przystępnej cenie. Ostatnio kupiłam dwa komplety i jestem zadowolona. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staniki zawsze kupuję stacjonarnie bo muszę przymierzyć. Co do reszty bielizny to ostatnio kupowałam np w internetowym h&m, w bonprix i na allegro :classic_smile: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję bieliznę w sklepie internetowym Gabriel Salon Zdrowego Biustu. Niezwykle komfortowa, wysokiej jakości bielizna w przystępnej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę znanych marek typu np HM, Orsay itp, mają sprzedaż online i darmowe zwroty jak się coś nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×