Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabela Maria Antonina

Bardzo nietypowa sprawa uczuciowa

Polecane posty

Gość Izabela Maria Antonina

Mam nietypową sprawę... Marzyłam o pewnym facecie przez wiele lat, z nikim się nie wiązałam, bo kochałam tego jedynego faceta, ciągle o nim myślałam, a kiedy zupełnie realna stała się szansa na nasz związek i wypłynęło to z jego strony, czuję, że to już nie jest to samo. On mnie już nagle tak nie pociąga, nie czuję tego uczucia, a nawet nie chcę z nim być... Przynajmniej nie jest to ekscytujące. Czułam, jakbym czekała na niego całe życie, a gdy wszystko jest tak, jak kiedyś mogłam tylko marzyć, uznałam, że chyba jednak nie potrzebuję tego mężczyzny! Jestem zdziwiona moimi własnymi uczuciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoroqo
A co takiego się stało, ze on nagle sie w Tobie zakochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to choojnia straszna ci powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, bo to gonienie kroliczka jest ekscytujace a nie kroliczek...To tak jak moj kolega marzyl dlugo o Audi R8 i jak sobie w koncu je kupil mowi, ze nie czuje sie jakby spelnilo sie jego marzenie.. Spelnienie marzen czasami rozczarowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój kolega ma cos z łbem , prównywac kobietę miłosć do kupy zlomy hahha to jest piekne e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jestes jakas opcja zapasowa. skoro przez tyle lat sie nie zakochal, tak nagle zapalal uczuciem? czy ty siebie czytasz? :D traktuje cie jak wiernego psa, przy ktorym mozna sie ustatkowac i tyle olej cieplym moczem i badz z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×