Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dynio

problem z owłosieniem

Polecane posty

Gość dynio

Mam problem, bo mam owłosione plecy, klate i brzuch i sądzę że żadna dziewczyna mnie nie zechce bo takich typów pewnie nie lubią, nie chcę iść tam gdzie usuwają owłosienie bo pewnie to sporo kosztuje a poza tym się krępuję. A sam nie mam nawet jak sięgnąć żeby na plecach to wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam laserowo usuwalem wlosy na plecach, koszt imprezy 600 zł za 3 zabiegi. teraz rosna mi pojedyncze wlosy, a wczesniej mialem busz na plecach ;/ wlosy na klacie i brzuchu mi nie przeszkadzaja. a odnosnie laseru - masa facetow chodzi na takie zabiegi tylko o tym sie nie mowi. kosmetyczka ktora mi usuwala wlosy, mowila ze masa facetow do niej przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrekolina
ajj Ty glupiutki jestes ;p rozumiem ze owlosienie moze byc dla ciebie krepujace, ale uwierz mi ze wiele jest dziewczyn ktorym to ni eprzeszkadza. znam wielu chlopakow co sobie depiluja nogi, pachy, klate...i jak na moj gust wyglada to ochydnie. facet ma byc facetem, ma dvbac o siebie. w przypadkachkiedy naprawde sa az tak dlugie wlosy spod pachy zawsze mozesz je podciac. ajj nie ma sie czym przejmowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×