Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubasek1618

DIETA OWSIANKA

Polecane posty

Gość Grubasek1618

Hej planuję przejść na dietę Owsiankową ponieważ byłam przez tydzień na diecie 500 kcal i schudłam tylko 5 dag :( I nie wiem czy to jest możliwe ale wczoraj zjadłam tą owsiankę i dzisiaj paczę na wagę i 1 kg mniej :D .. Czy był ktoś na tej diecie ? ile schudł ? A jeżeli nie to czy ktoś razem ze mną na nią przechodzi ? Ja nie będę stosować jej 1 dzień tylko ile wytrzymam muszę schudnąć 30 kg do Grudnia nie wiem czy mi się uda ale przynajmniej spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama schudla w 3 dni 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na czym polega ta dieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
je sie duzo owsianki ale sa rozne wersje wpisz sobie w wyszukiwarke i tam znajdziesz rozne wersje i wybierasz ta ktora ci pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta owsiankowa jest chyba 1 rodzaj a dieta owsiana sa rozne wersje sa takie 3, 4 dniowe a ta owsiankowa sklada sie z 3 faz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zamiar zaczac owsiankowa diete , wlasnie ta skladajaca sie z 3 faz ma ktos moze linka do takiej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaIrena
owsianka tak ale ekologiczna. po co się dodatkowo truć, ja zajadam te owsianki dla dzieci Holle i się super czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja schudłam w 6 miesięcy 28kg. I to bez żadnej drastycznej diety. Po prostu przestałam żreć po nocach a w dzień zamieniałam posiłki na coś zdrowszego np. zamiast schabowego na obiad jadłam brokuły. Do tego stosowałam też pokrzywę indyjską. Powoduje ona rozkład tłuszczu w tkance tłuszczowej: http://enaturalnie.pl/pokrzywa-indyjska-forskolina_49 Ma bardzo dobre działanie i na samym początku stosowania widać już efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie opis do tej z 3 faz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×