Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

tolus- nie ma co sie dolowac i ciagle miec czarne mysli. musisz znalezc sobie zajecie zeby przestac myslec. tez kiedys mialam "stany dolowe".za kazdym razem jak test byl negatywny to plakalam i taka bylam wkurzona ze z mezem potrafilam sie klicic ze nie moge zajsc. straszne to bylo. naprawde. po jakims czasie wyluzowalismy oboje. kupilismy sobie konsole gry i mysli zajete byly:-). nawet sex nie byl fajny jak bylismy spieci i tylko mysli o zajsciu. teraz jest lepiej. inaczej. bedzie co ma byc. no fakt ze wkoncu udalam sie do specjalisty i zrobilam badania. niedlugo wizyta kolejna i sie dowiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
masz dobre podejście, ale trzeba to w sobie wypracować...ja jestem choleryczką, impulsywną osobą i tez jak po raz kolejny nic to klóce się z mężem, mówię że któreś z nas jest "lewe" i inne przykre rzeczy...wiem, ze nie powinnam się wyżywać bo to rzeczy na które nie mamy wpływu (chyba), ale ta frustracja bywa silniejsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus - to widze atmosfera w domu nie ciekawa. to tak jak u mnie byla. postarj sie wyluzowac. moze zrobcie sobie weekend romantyczny albo wyjedzcie gdzies. zmiencie otoczenie. to tez pomaga. czasami rutyna dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja już moją dawno uspałam ;-) a sama też byłam się w wannie zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- ja juz od dawna po goracej kapieli w lozku sie wygrzewam. smutno mi tylko ze sama bez meza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Cześć dziewczyny. Widzę, że jakoś smutno się tutaj zrobiło. Chyba taki dzień, bo i ja mam gorszy. Byłam u ginekologa, powiedziała, że wygląda to jej na "ledwo co" połowę cyklu i musi mi dać luteinę na wywołanie. W ogóle powiedziała, ze to jest tak czasem, kiedy ktoś się bardzo tym wszystkim stresuje. Dodała też: "Proszę pani, jeśli będzie pani tylko o tym myślała, będzie miała pani wielkie problemy z zajściem w ciążę, naprawdę". Tylko kuźwa właśnie ja się nie stresuję, nawet nie mam na to czasu. Czekam na ten okres zakichany, niczego sobie nie wkręcam, a jego nie ma i tyle. Ech, przykro mi jakoś dzisiaj, ... Widzę, ze wiele z Was z Pomorza - ja też :) ... Toluś, no właśnie, ja też nie myślę o okresie, jak Ty o dziecku. I guzik. ... Czekamy na cud - a miałaś jakieś badania? ... Gościówa, moja mama urodziła mnie trzy tygodnie po swoich 21 urodzinach. I była cudowną mamą:) ... Dziewczyny, wybaczcie, że nie odnoszę się do leków, ale jestem kompletnie nie w temacie. Niewykluczone, że za jakiś czas będę - jeśli cykl nie wróci do normy, muszę porobić badania hormonalne. ... Agnes - w którym tygodniu poroniłaś? Ja praktycznie w 11. ... Toluś - nikt też nie mówi, że nie zajdziesz, głowa do góry:). ... Moje dziecię już teraz też słodko śpi. Chorował mi od 4 tygodni. Wyobrażacie sobie, że można mieć ospę, dwa tygodnie przerwy, potem anginę, przeziębienie, ostre zapalenie jamy ustnej, a potem zapalenie ropne zapalenie zatok? Bez przerwy najkrótszej! Pierwsza przespana noc była wczoraj :). Już zapomniałam przez ten miesiąc, jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Aha, Agnes - ja też bez Męża. Dzisiaj właśnie zaczął nocną zmianę... jupi.... Dobrze chociaż, że mam jego przemądrzałą kopię. Gdyby tak jeszcze tylko drugie... I wiesz, sama jestem zdziwiona, ale to nie jest do końca tak, że masz już jedno dziecko i aż tak się nie przejmujesz, jeśli starania się nie udają. Owszem, oczywiście jest inaczej, ale... jezu, jak ja pragnę tego drugiego dziecka. I jak mi przykro, że nie wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
A po przemądrzałej kopii miał być wielki uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyque- nie wiem w ktorym tygodniu poronilam bo to stalo sie w domu i wszystko w wc sieznalazlo. w szpitalu tylko mnie wyczyscili nie byli w stanie okreslic ale bardzo wczesna. i dziwne bo bralam tabletki anty i wtedy zaszla. tak sobie myslalam ze moze mam za malo jakis hormonow. a co do meza to ja sie nie ciesze wcale ze go nie ma. jest mi strasznie smutno i bardzo tesknie do niego. ps. a skad u Ciebie taki skomplikowany nick??:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Cześć dziewczyny :) Ja kawkę popijam...dzisiaj na 12 do pracy :( zimno jak cholera, nic mi się nie chce...:( wczoraj wieczorem miałam problem z netem, ciągle mnie wywalało, więc teraz nadrabiam czytanie!!! Trochę naskrobałyście...:) :) :) U mnie 32dc @ brak !!! Jak rano zaprowadziłam córkę do zerówki, to weszłam do apteki i ....kupiłam test !!! A niech leży mam nadzieje że zdążę go użyć...boję się...że wykraczę @, z reguły gdy kupowałam test to za chwilę @ przychodziła. Trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasia86
Cześć.Ja o 7:00 zeszłam z nocnej zmiany w sobotę dniówka , niedzielę dniówka jakoś wytrzymam po te 12 godzin bo później 4 dni wolne. Kasiula obyś ty miała szczęście mój cykl trwał właśnie 32 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasia86
Zresztą wam wszystkim życzę upragnionych II kreseczek .ja zaczynam kolejny cykl chyba kupię sobie te testy owulacyjne w sumie nigdy ich nie używałam może bede umiała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
kasia testy owulacyjne są fajne, bo przynajmniej na nich pojawiają się II kreski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :-) dopiero skonczylam wszystko czytac. Widze ze duzo dziewczyn z pomorza :-) ja tez:-) mam nadzieje ze dzisiaj lepsze chumory towarzysza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
cześć u mnie @ powinna być jutro lub pojutrze, objawów oprócz bolu pleców (konkretnie dolna partia i to głównie z lewej strony) nic mi nie jest, piersi nie bolą praktycznie w ogóle, jajniki tez nie specjalnie- za to mam dużo bardzo lepkiego, ciągnącego sluzu co mnie dziwi bo taki śluz to płodny przecież...czy ktoś wie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ale nie mogę mieć dni płodnych skoro za dzień albo dwa mam termin @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona2
Hejka, Eyeque, zgadzam się co do tego jak bardzo pragnie się drugiego. U mnie to nawet bardziej teraz jak już zakosztowałam macierzyństwa. Przy pierwszym to nie ukrywam, że mieliśmy z mężem dylematy, bo akurat otwierały się przede mną jakieś drogi tzw. kariery, ale zwyciężyła chęć posiadania dziecka. A teraz to już zdecydowani jesteśmy na drugie, bo to dzieci dają najwięcej spełnienia i radości, nie da się niczym zastąpić. No i swoją drogą, to fajnie tak pogdybać, co tam jeszcze może wyjść z naszego połączenia... hhe Co do tych dwóch kreseczek na owulacyjnym to nie wiem, bo nie używałam, ale słyszałam że w pewnym momencie, wcześniej niż test ciążowy, mogą wykazać ciążę, jeśli testowa kreska będzie mocniejsza czy coś w tym stylu. Uśmiałam się słuchajcie, czytałam topic boli boli i się strasznie wkręciłam, bo dziewczyny przeżywały to co ja teraz. Zresztą jak chcecie poczytajcie, 3 dziewczyny od owulacji zaczęły mieć takie same objawy, inne niż zwykle, w tym samym czasie, no i tak się dzielą codziennie, aż do dnia testu. Nie zdradzę czy się udało. Chcecie, poczytajcie, ale strasznie się z nimi utożsamiłam, hehe Na koniec postanowiłam, że nie będę analizować już objawów w oczekiwaniu na @. Przynajmniej postaram się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolus niby tak. Ale nie wiesz czy ten cykl Ci sie nie wydluzyl... Moze tak byc. Zawsze masz regularne cykle? Dowiesz sie w dniu terminu @ moze cos Ci sie przestawilo. Czasem tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
nie mam żadnych typowych objawów oprócz bólu pleców u dołu po lewej stronie...no i ten dziwny śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no widzisz...dziwne...sama nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sprawdzisz za dwa dni. Jezeli @ nie przyjdzie to albo ciaza albo cykl sie wydluzyl i faktycznie teraz ten sluz wskazuje plodne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
jasne, poczekam , wyjścia nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyprowadzilam corke z przedszkola. Zimno u mnie brrrr..... Mam dzis strasznie duzo bialego sluzu chyba az tyle nigdy nie mialam. Nie wiem czy moze to byc po tej luteinie... Okres gdzies za 4-5 dni po odstawieniu. A jak Wam dziewczyny dzionek mija?? Ja mam dzis ostatni dzien wolnego :-( od jutra dalej maraton w pracy :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
może w ciąży jesteś? same pisałyście ze oznaką ciąży może być min. biły śluz...mnie martwi wlasnie ze takowego nie mam, tylko lepki i przezroczysty....Twój jest obiecujący:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądze. Ja od kolejnego cyklu mam brac clostilbegin bo prawdopodobnie mam problemy z owulacja wiec to raczej nie oznacza ciazy w moim przypadku chociaz wiadomo bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×