Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość toluś
ja tez mam długie cykle! 34 dni...czy to może oznaczać ze nie mam owulacji? kurde...ale śluz płodny u siebie obserwuję, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata6451
Gościowa22 taaa chciałabym :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Toluś ja też mam dłuuugie cykle . Czasami jeszcze przed pierwszą ciążą to nie miałam @ ze dwa miechy ..... ;/ A teraz też co 34 -36 dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no, ale w ciażę zaszłaś mimo tak długich cykli...więc może to tak naprawdę nie ma większego znaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Dziewczyny...test sobie leży i czeka...musi nabrać mocy urzędowej :P Nic się nie dzieje, nic mnie nie boli, nic nie swędzi... mam różne cykle od 28-34 nawet dni, ale jeżeli zdarza się ten długi cykl,czyli 30 i wzwyż, to z reguły mam już plamienia brunatne (niedomoga fazy lutealnej )...a teraz cisza jak makiem zasiał :) Tata przyniósł mi grzybki...lece je poczyścić, później się odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac ze mam dlugie cykle to mialam na mysli ze ponad 40 dni. ostatni cykl wyniosl ponad 60 dni i zakonczyl sie wywolaniem luteina. o takich "dlugich" cyklach jam macie Wy to ja marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus ma to znaczenie chocby ze wzgledu na to ze trudniej jest wyczaic dni plodne a poza tym Wy macie szanse na ciaze co miesiac a ja co 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Właśnie??kiedy?? :) Kobietki a może napiszcie jakie macie sposoby żeby zachęcić męża do sexu?? :-) Macie jakieś swoje gierki?? Mój jest strasznie zmęczony po pracy i często mówi , że mu się nie chce :-( Chciałabym wnieśćcoś nowego tylko nie mam za bardzo pomysłu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej zadnych gierek nie stosuje... zawsze sie wszystko jakos samo rozkreci...tez bywa tak ze maz jest zmeczony ale raczej wtedy nie namawiam nadmiernie bo nie chce uprawiac seksu tylko dlatego ze chce dziecka. oczywiscie jezeli wydaje mi sie ze mam akurat plodne to staram sie bardziej hehe. ale daje mu odpoczac kilka dni przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a co ja mam powiedzieć jak mój mąż pracuje od 10 do 23? i kiedy przychodzi do domu to ja już często śpię? (jestem typem który ok 22 jest już nieprzytomny;) wolę się wcześniej położyć i wcześniej wstać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to do 10 masz czas :) my z mezem czesto sie mijamy. bo bywa tak ze on ma nocki a ja popoludnie wiec jak on przychodzi z pracy o 7 rano to ja szykuje sie do przedszkola z corka. przychodze to on juz spi. wtedy ja wychodze do pracy na 14 to on jeszcze spi a jak przychodze po 22 to jego juz niema bo jedzie na 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
heh, i jak tu to dziecko zrobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja - jednym słowem przesrane ;/ A że się tak zapytam ile ma twoja córa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ooooo to już duża pannica :-) moja skończyła 19 miesięcy dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Racja, czas przy dzieciach leci nieubłaganie .... Cisz tu jakaś dzisiaj ;/ Mi się mega nudzi - córa śpi, mąż na treningu .... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
u nmie tez jest pewna presja otoczenia...wszyscy pytają kiedy dziecko...jesteśmy razem prawie 8 lat i presja jest duża...oczywiście chcemy dziecka nie z powodu presji heh, ale te ciągłe pytania...co mam powiedzieć? ze nie umiem zajść w ciążę? że to mnie przerasta?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie wlasnie dzis tez nuda. Corcia spi a maz w pracy jeszcze. A co Twoj maz trenuje? Moj wiecznie na pilke biega.kiedys bylismu w irlandii 2 lata to tam tez musial grac. Stworzyl jakas swoja druzyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Mój też biega za piłkom - środy i piątki trening ,a w niedziele mecze ;-/ Ale wolę, że gra niż miałby się szwendać z kolegami po barach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Hej laseczki !!! Sosik grzybowy zrobiony :) A tak o nim marzyłam dzisiaj, Tato zrobił mi niezłą niespodziankę:) Córcia już smacznie śpi, zdążyłam przy okazji wypucować całe mieszkanie, tym bardziej że jutro do pracy...Padnięta jestem... Tak się zastanawiam czy nie zrobić tego testu jutro rano. Wiedziałam że jak już go kupię to będzie mnie kusił :P co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Nawet nie wiecie jakiego mam pietra...boję się że nic z tego, dopóki @ nie ma i testu nie robię żyję w błogiej nieświadomości, żyję nadzieją, ten fakt dodaje mi skrzydeł...po latach starań przestałam wierzyć, że ta sprawa w ogóle mnie dotyczy, dla mnie to jak trafienie szóstki w lotka... niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Chyba bym zawału dostała, jakbym zobaczyła te dwie kreski :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Dziewczyny, współczuję Wam długich cykli, naprawdę. U mnie jak w zegarku 28 dni. Moja przyjaciółka starała się niedawno o dziecko przy długich cyklach i mówiła, że to bardzo irytujące. No, ale teraz jest w 15 tygodniu :-). ... Toluś, z cyklami jest tak, że najważniejsza jest regularność. Cykle mogą być zupełnie prawidłowe i wynosić 34 dni. Plus minus 2-3 dni wystąpienia też jest ok. Ale nieprawidłowością są cykle zmienne. Jeden 40, drugi 30, trzeci 35. ... Kasiula, oczywiście, że będziemy Ci mówić, zebyś zrobiła, bo jesteśmy ciekawe jak diabli i żądne pierwszego, pozytywnego wyniku (nie, żadne krwi nie jesteśmy :P). Ale tak naprawdę jeśli wyjdzie negatywny i tak nie będziesz niczego wiedziała na 100%, będziesz się zastanawiała, czy to aby nie za wcześnie itd. Ja niestety nie umiem się powstrzymać, więc kupuję pakiety testów z allegro i wychodzi po 1,50 za sztukę. I testuję sobie 5 ni przed okresem, trzy dni przed okresem, w dzień okresu :P. Wbrew pozorom, jestem całkiem normalna tak na co dzień :P ... Gościówa - mężczyźni są wzrokowcami. Myjże kobieto podłogę w przykrótkiej spódnicy i stringach :). Kup nowe, mega seksowne majtki i spytaj, jak wyglądasz. Nakładaj balsam tak, jakbyś sama miała ochotę się zg*****ć :P. To jest gra o wysoką stawkę, trzeba się poświęcać :P Ostatecznie możesz robić to co ja i wytaczać argument: "miało być na dobre i na złe, więc rusz tyłek i mnie przeleć, bo inaczej prawdziwe "na złe" dopiero nadejdzie" ... Toluś, powiedz prawdę. "Staramy się, ale nam nie wychodzi. Kiedy pytasz, jest mi przykro i głupio". Będziesz zdumiona, jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Aby zmienić na chwilę temat powiem Wam, że mam dziś swój wielki dzień :). To, że mam okres, to raz :). Ale dziś byłam ostatni raz w pracy - zrezygnowałam z "ciepłej" posadki na rzecz własnej działalności. Prowadzę ją już od dawna, ale teraz czuję wiatr w żaglach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×