Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Agnes a kiedy do lekarza idziesz? ja mam problem znowu bo mam dzis niby 4dc a ten okres wogole mi sie nie rozkreca.... Mam tylko brazowe plamienia. Musze o tym lekarzowi powiedziec. Juz drugi cykl tak jest. Tylko w zeszlym miesiacu sie rozkrecilo po 3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja a robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co malanadzieja ma test robic hmmm.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Jak mnie w*******ą te "goście" chociaż bardziej stawiam na to , że za każdym razem chce mi dogryźć stała bywalczyni .... Po co?? Plamienia mogą występować też w ciąży jakby ktoś nie wiedział ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzis test bo zwyczajnie mialam na to ochote - przeciez mam do tego prawo :D. 'Codziennie' brzmi, jakbym robila go conajmniej od tygodnia, dzien w dzien.. A to drugi dzien z rzedu. Jutro pojade na bete bo tez chce :) Przynajmniej bede pewna co i jak. Niefajnie sie czyta takie opinie, bo to tak jakby byl zakaz postepowania po swojemu i pisania o tym wsrod Was. Jakos nie widze tego by kazda z nas byla taka cierpliwa i pewnie tez robi dodatkowy test tylko cichaczem :D. Nie wydaje mi sie tez zebym byla slepa co do wczorajszego testu, oczywiscie ze testy sie potrafia mylic, ale ze widzimy z Gosciowa druga kreske bo tego chcemy.. :D Ja nie jestem zdesperowana, toc staram sie pierwszy cykl. Ale powiem Wam ze googlowalam wczoraj grafike takich slabych 2gich kresek i niektore laski tez takie mialy :p. No trudno, jak jutrzejsza beta bic nie wskaze, bedziemy sie cieszyc ze grono staraczek sie nie zmniejszylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy w 100% popieram Twoją wypowiedź !! No i jak wyszedł ci ten test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ahhh nie skumałam.Znaczy raz wyszła blada kreska, a na kolejnym teście wcale?? I więcej nie zrobiłaś? Ja bym zrobiła jeszcze jeden test dla pewności ,bo też mega niecierpliwa jestem :-D A jutro bym śmigała na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zrobilam, ale balam sie napisac bo znow sama krytyka by na mnie spadla. No niestety nic nie wyszlo. Byc moze zbednie za wczesnie sobie narobilam nadziei, ale jutro pojade na bete, jak bedzie trzeba to bede jezdzic i codziennie lub co dwa dni. * MalaNadzieja z Toba sie poniekad zgodze ze to moze tak dlugi cykl i jeszcze nie pora na testy. Mam tylko nadzieje, ze nie przegapilam 'tego' momentu, nawet gdyby cykl okazal sie byc dluzszy niz rzekome przewidziane 28 dni.. Ten brzuch to mnie juz dzis nie boli, tzn nie rozciaga mi go tak. Wczoraj to nie moglam usiedziec u tesciow na kanapie. Bol miesiaczkowy znam doskonale - boli zdecydowanie inaczej. Ja tu nie chce nikomu wrzucac, ale dziewczyny, wspierajmy sie, a nie naskakujmy..przeciez zyczymy sobie nawzajem wszystkie bardzo dobrze i powinnysmy razem sie cieszyc i razem stekac, gdy cos nie tak. Ja zawsze trzymam kciuki za kazda, ktora napisze ze 'o, moze to ciaza'. Nigdy nie wiemy, na kogo padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - nie chcialam cie urazic tymi slowami ale jak ktos bardzo czegos pragnie to czasami widzi to czego niestety nie ma. a ciazy wiadomo ze zycze tobie bardzo mocno. jutro beta to wszystko sie wyjasni. na wpisy "gosci" niezwracam uwagi wogole. a co do testowania przez Malanadzieje to uwazam ze nie ma sensu skoro pisala ze poprzedni okres tez taki miala lichy to w tym jyz nie powinna miec nic jesli bylaby w ciazy. no chyba ze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Odnośnie małejnadziei ja bym zrobiła test. Przecież to 8 pln nie jest majątkiem a i ja byłabym spokojniejsza. Ale każdy uważa inaczej. Daisy daj spokój właśnie jesteśmy po to żeby siebie wspierać, przecież to , że zrobiłaś kolejny test nie jest wstydem. Ja też czasami i po 4 testy robiłam , bo czułam się jakbym była w ciąży, a drugiej krechy nie było. 3mam kciuki za ciebie jutro. Ehhh już nie mogę się doczekać kiedy kolejna dołączy do mnie :) Oczywiście z czasem wszystkie dołączycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nikt tu na nikogo nie naskakuje. Pisalam poprostu swoje zdanie. Nie ma sensu robic codzien testu bo jezeli dzis wyszedl niby negatywny to jutro ewentualnie moze wyjsc ledwo zauwazalna kreska albo znow wcale dlatego uwazam ze lepiej odczekac pare dni. Ale pojedziesz na bete to sie wyjasni. Jezeli nie rozkreci sie do jutra to zrobie test ale tylko dlatego ze powinnam jutro wziac juz clo a krwi niema. Tylko leciutkie brazowe plamienie. W poprzednim cyklu tez sie dlugo rozkrecal ale chyba nie az tak. Nie wiem juz. Jedyne czego jestem pewna to to ze musze usc do gina bo cos jest nie tak. Wybiore sie we wtorek chyba jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - to super chyba juz czas u mnie deszcz pada czekam na snieg z utesknieniem. moze w tygodniu zacznie padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy gratuluję testu :) Mam nadzieję, że beta jutro wyjdzie pozytywna i wysoka :) Agnes robiłaś dzisiaj test ovu? Jaki Ci wyszedł? W którym mniej więcej dniu powinnaś mieć ovu? Ciekawa jestem ile dni wcześniej, w sensie jeden czy dwa wykaże, że będzie owulacja. U mnie na razie tylko mocno wieje, w dzień troszkę kropił deszcz, a śniegu ni widu ni słychu :/ a mogło by troszkę poprószyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1987
Dołaczam sie i ja mam nadzieje na 2 kreski do konca tego roku przedemna jeszcze jeden cykl w tym roku i 4 z clo zobaczymy jak tym razem bedzie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa- tak robilam i niestety negatywny wyszedl. ale mimo tego sex co drugi dzuen jest:-):-). mam nadzieje ze miedzy 14-16dcowu bedzie. dzisiaj mam 10-ty dc. a ty robisz testy owu?? Witaj Pola- nalisz cos wiecej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1987
Starania zaczelismy zaraz po powrocie z podrozy poslubnej pod koniec sierpnia poczatkiem wrzesnia bralam tabletki novynette niecale 5 lat okazalo sie ze sa cykle nieregularne teraz mialam cykle bezowulacyjne 2 cyklach z clo nie bylo owulki choc pecherzyki rosna teraz jestem 26 dc i 3 cyklem clo ale chyba nic z tego bo ginegolog powiedzial progesteron za niski nadal ze owulki nie ma i dal nowe dawkowanie clo troszke wieksze.sprobuje za 4 razem a potem mysle aby zmienic lekarza czytalam tez duzo o tych ziolach ojca sroki nr 3 inad nimisie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja też dzisiaj zrobiłam i wyszedł negatywny. Przytulanko również co dwa dni i co dwa dni robię test ovu. Ovu przypada niby na 16 dc, ale między 14-16 dc będę codziennie robić testy. Dzisiaj 10 dc. Więc nadal czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po urodzinkach.... Witaj Pola. No ja tez na clo. Teraz bedzie trzeci cykl. U mnie sniegu nie ma le zimno bardzo i wieje. Chyba jutro zrobie jeszcze nadii wolne. Ma urodzinki jutro wiec moze posiedziec ze mna ;-);-) Piec lat temu juz od rana bylam w szpitalu. Ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa gruszka
Witajcie, chciałam zajść właśnie jeszcze w tym roku w ciążę ale gin, do którego wybrałam się na kontrolę kilka dni temu znalazł mi torbiel, nadżerkę i jakieś zmiany polipowe!!!!!!!!!!!!!! Więc najpierw muszę się tego świństwa pozbyć i podreperować zdrowie a dopiero potem wziąć się do roboty. Czy któraś z was walczyła z torbielą jajnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta; dzisiaj byłam na urodzinach przyszłego szwagra mojego męża :) i ledwo wróciłam do domu, auto nie chciało zapalić, a jutro wybieram się do mechanika, mam nadzieję, że tam dojadę... witam nowe Panie :) malinowa - fakt, lepiej się wyleczyć porządnie i dopiero zacząć staranka, dostałaś jakieś tabsy na torbiel?? jakiej jest wielkości?? może da radę to "zasuszyć", ja mając 17 lat miałam tą dolegliwość ale tabletkami hormonalnymi zasuszyliśmy z lekarzem i po problemie, tyle o ile pamiętam, w sumie więcej do mnie nie wróciło, za to miałam ostatnio mnogo problemów, ale to w postach wcześniej :) MałaNadzieja - torcik smakował?? też dzisiaj jadłam...mmmm - ledwo wytoczyłam się od teściowej po drugim od czasu szpitala obiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa Gruszka - witaj. Ja walczylam z torbielami kilka lat przed pierwsza ciaza. Gdzies od 16 r.z. Lekarz nawet wykluczyl mi mozliwosc zajscia w ciaze. Mialam tez krioterapie szyjki macicy we wrzesniu ub.r. Gdzies czytalam na kafe ze dziewczyny maja torbiele po 6x4cm w ciazy i zagrozenie, ze peknie, niektorym sie wchlanialo ok 5 mies. Ja torbiele leczylam tabsami. Nadzerke koniecznie skontroluj cytologia i koniecznie kolposkopia, bo cytologia nie wykryje Ci ew. zmian przedrakowych. Ja mialam cyt. IV grupa, zmiany przedrakowe. Od hpv niestety, przebadaj sie. Hpv nie powoduje raka szyjki macicy, ale w wielu przyoadkach osob chorych na rsm jest aktywne onkogenne hpv. Ja na szczescie mam nieonkogenne hpv, niestety na cale zycie, jak kazdy wirus. * MalaNadzieja - mialam pytac, jak udaly sie urodzinki. Ja pamietam, ze Nadia ma jutro urodzinki. I tez zawsze w dzien urodzin mojej mlodej, wspominam od samego rana godzina po godzinie. Rodzilam o 23:15 :) * Kurde a mnie znowu ciagnie w tym brzuchu na dole. A na wyniki to czeka sie do nastepnego dnia? Chodzi mi o bete. :) * Aga, Agnes - do roboty dziewczeta! Trzymam kciuki! :) Za reszte rzecz jasna tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne smakowal :-) Malinowa ja torbieli nigdy nie mialam ale moja znajoma zaszla w ciaze i okazalo sie ze wlasnis ma torbiel. Dziecko roslo a torbiel malala az sie wchlonela calkowicie. Podobno czesto tak jest. Polipy miala moja siostra. Zasuszyla je lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nadzerke ja mam. Cytologia raz do roku i ok. No chyba ze jest tak duza ze trzeba ja usunac. Ale nie zawsze jest to wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1987
teraz w 3 cyklu dawka 1 tabletka a w 4 cyklu mam wziasc najpier po jednej a potem w kolejnych dniach po poltora ale kurcze ja sobie nadzieii nie robie:( w tym cyklu tez sobie narobilam nadziei pecherzyk mial prawie 2 cm i co nic:( przykro mi bo jak sie nastawiam i w ogole to nie wychodzi a w tym cyklu nie mam naweusg lekarka stwierdzila ze nie trzeba nie wiem jak mam to rozumiec moze ona tez wierzy ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja od drugiego cyklu z clo biore 2 tabletki. I tez nie mam usg. Moj lekarz tez mowi ze nie trzeba. Ale chce sie wybrac do niego ok 15dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Witamy nowe dziewczyny !! Ja na szczęście póki co nie miałam problemu z ginekologicznymi sprawami więc na ten temat się nie wypowiem ... Kurcze ja chciałam jechać po szyszki do lasu i zrobić choinkę ale pogoda kurcze pokrzyżowała nam plany.Więc na kawkę pojechaliśmy do rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×