Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość druga żona 88
a chłopak lub mąż wiedzą, że zajdziecie czy oszukujecie, że bierzecie tabletki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- ja tez mam schizy nieraz. nie tylko na ciaze ale wogole. jak ostatnio szlam na rozmowe o prace(pisalam wam) to juz z mezem schizowalismy na co wyplate wydamy i wogole. smiechowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga żona 88
Daisy jak na legalu to trzymam kciuki ;p!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - uważaj bo agnes już kolano leczy :), jestem cała z tym że boli ręka, siniolec jest no i ten lędźwiowy - makabra. agnes - jak odświeżam posty to też tak kiepsko mi się widzi, z opóźnieniem przychodzą chyba nie przejmujcie się tymi tekstami, komuś się nudzi i mam nadzieję, że żadnej z nas, bo chyba miło się gawędzi?? :) Daisy ja mam podobnie, że jakoś nie chce mi się jak kolejny miesiąc był zawód, zawsze zganiam, ze a to mi się nie chce, ze mnie boli itd...ale myślę, że w końcu w głowie się trochu poukładało i będzie tylko lepiej :), jakaś spokojna jestem po tym szpitalu, oby zaowocowało już w niedalekiej przyszłości :) Mój jest II mech, zaraz po chiefie w maszynie :) pływa 10/10 tyg, dzisiaj mija miesiąc od wejścia na burtę :) Wy mieszkacie w okolicach trójmiasta, Kaszubki jedne :P, Mój emek pływa z chłopakami z Gdyni :) a jakiego pieska chcesz Daisy?? jakiegoś rasowca?? czy może biedaczka ze schroniska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po goscinie. Jeszcze trochę i mały by mi mieszkanie rozniosl Widzę że znowu ktoś się przyczepil. Daisy na zdrowko ;-) No ja teraz miałam taki tydzień że zero seksu. Ale to dlatego że mieliśmy się z mężem. Joanne oj to moja droga musisz zacząć być bardziej ogarnieta. Hehe. Przyzwyczajają się :-) Naprawdę senny dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy ja jakoś ostatnio straciłam ochotę aż wstyd się przyznać. W pierwszej ciąży mogłam się sexić 5 razy na dzień a teraz .... ehhh. Chociaż staram się i M też mnie zachęca. Mam nadzieję ,że mi minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak wysylam smsa do rmf fm to kasę mam wydana w głowie w 5 min. A o ciąży to tyle wczesniej myslalam że co noc widziałam 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - ja też kiedyś wysyłałam smsy do radia, ale w końcu przestałam i zawsze z chęcią bym zagrała w totka, ale tak daleko do totalizatora buuu; z ciążą to tyle myślałam ile mi się śniło, mam mnóstwo ubranek dziecięcych w szafie po dzieciach siostry, jak mam ochotę to je przeglądam i może tym oto sposobem zapeszam wszystko, M się ze mnie śmieje ile razy będę je jeszcze przebierać (połowę wyrzuciłam) a ja je tylko oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - Echh jak napisze, ze rasowca, to dostane baty, ze jest tyle psow w schroniskach co potrzebuja domkow.. :( Na swoja obrone mam to, ze wszystkie moje koty sa podniesione z ulicy :(a kocham je nad zycie i bym nie zamienila zadnego na rasowego. Chce czarnego teriera rosyjskiego. Mam w miare ksiazkowo opanowana juz te rase, szkolenia z psem tez nie sa mi obce, czuje ze dalabym rade. A rzeczona zona kuzyna Tesciowej ma salon fryzjerski, wiec ogarnelaby strzyzenie. Dlatego teraz chcialabym na takie pvt spotkanie sie z nia umowic, bo ma dwa czernuchy - tak sie o nich potocznie mowi. Ale ma tez 3go psa od niedawna, biedaczka niewidomego staruszka ze schroniska :). Luby sie srednio zgadza na 2go psa, bo nie mamy ogrodzenia jeszcze, a bo ew ciaza i niewiadomo czy bede miala czas i zdrowie i checi na szkolenia jezdzic 2-3 razy w tygodniu. A on nie rozumie, ze to pies dla mnie stworzony. Ja lubie jak mi sie cos pod nogami placze, a te psy sie zakoc***a we wlascicielu i pewnie na siku do wc by razem chodzily gdyby mogly :p Bo ten nasz pies to taki troche dzikus co mi sie nie podoba no i wymaga wielu km codziennego spaceru - zazwyczaj tym zajmuje sie luby. Ja lubie spacery, ale nasz pies biega 50km/h!!! Zmierzylismy kiedys w lesie, wsiedlismy w auto i sru a ona kolo nas :D Strasznie lowna jest, jak wyczuje zajaca czy sarne to jej nie ma godzine. :/ ech dosc jeczenia. Po prostu chce i juz. Ja mam tyle milosci do zwierzat..troche glupie ale jak widze zaciazonego kota pod krzakiem gdzies to od razu do domu bym brala. Wychowalam od urodzenia 5 kociaczkow malutkich, jeden jest wciaz ze mna :) Niestety mama do tej pory nie wrocila, miesiac bedzie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Moja mała ma już 2 latka prawie więc rozmiar 86- 92 A jak tylko widzę takie malutkie ubranka w sklepach 56 rozmiar to głupieję do reszty. Teraz już z tego wyrosłam ( chyba bo nie wiem jak będzie przy 2 dziecku) ale kupowałam tyle ciuchów 56-62 że niektórych nie miała nawet ubrane bo wyrosła raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nie przejmuj się opiniami innych, też mam w domu rasowca, bo ma taki wygląd i charakter jaki był idealny dla mnie wtedy kiedy ją wzięliśmy :), też kocham zwierzaki i wszystkie psy ze schroniska bym wzięła ale niestety mieszkam w mieście w mieszkaniu i rewelacyjnych warunków nie mamy na zwierzaka, który by potrzebował wybiegów godzinnych itd, tym bardziej, że męża nie ma pół roku (jak tak zebrać do kupy czas nieobecności), ach dziewczęta, może to egoistycznie zabrzmi, ale siedzę tu sama na kanapie z baśką leżącą na grzbiecie hehe i myślę, że mógłby taki mały berbeć biegać po dywanie, chyba do szczęścia nic więcej nie jest mi potrzebne :), no może powrót męża, ale on będzie szybciej w domu niż dzidzia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Joanne wiem co to za uczucie :-) Poczekaj jeszcze troszkę i wszystkie marzenia się spełnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam cierpliwie, oj czekam, choć czasami omal nie wytrzymuję i mam ochotę krzyczeć dlaczego wszyscy TAK a ja w dalszym ciągu NIE... gościówa - kiedy Ty do lekarza idziesz?? robiłaś betę?? kurcze chyba do tyłu jestem z info....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Bety nie robiłam - nie widzę takiej potrzeby :-) A do lekarza mam na za tydzień we wtorek ( tj 3.12) :-) Mam nadzieję , że serduszko będzie już ładnie biło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, podobno kobieta wie, że nosi pod serduchem nowe życie :), jak myślisz, ile to już czasu masz fasolinkę w brzuszku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Wszystko mi tak jakoś bulgocze w brzuchu :) Oczywiście to nie są jeszcze ruchy dzidzi , bo stanowczo za wcześnie ale tak jakoś inaczej się czuję :) Cere mam straszną :( wysuszona i same wypryski ;/ ehhh ale warto się przemęczyć. Wiesz joanne nie wiem. owulację miałam koniec pażdziernika początek listopada - bynajmniej tak obliczył mi kalkulator w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze mialam ladna cere tylko wrazliwa, a teraz...kurde jak sie smaruje podkladem to juz cala twarz mi sie swieci i tak do wieczora :/ jeszcze troche i baprawde zmienie kosmetyki na te, ktore kiedys mi polecalyscie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a ja mam z kolei tak suchą skórę na buzi, przyszła niska temp. a ja mam skorupę na twarzy, włosy też suche się robią, ale ja mam problem z piciem wody w taką pogodę...wysusza mi się wszystko i kremy żadne nie pomagają na buzię....może macie coś dobrego natłuszczającego, nawilżającego aby problem suchej skóry znikł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Właśnie ja też chętnie posłucham coś o dobrych kosmetykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie rozpisalyscie hoho. ja juz po kapieli leze sobie i pachne:-). moj M byl z psem (nienawidze takiej pogody jak z psem trzeba isc przychodzi brudny echh). my mam mieszanca mial byc labrador po mamie jest ale ojciec to chyba jakis kundel. bo mamy mieszanca. kupilismy. nkewiem czy bym ze schronuska chciala psa. chyba bym sie bala troche ze jakis dzikus albo co. wlasnie sie zastanawiam co sie dzieje u reszty dziewczyn. np. z Eya. dawno nie pisala nic. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jesien i zima uzywam balsam z koziego mleka albo balsam z Garniera do bardzo suchej skory. bardzo dobry jest ale minus jego ze jak sie dlugo uzywa to juz nie dziala. przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz miałam krem nivea ten co reklamuja. Teraz że niby zmęczenia nie widać. Właśnie mi się skończył.... Całkiem fajny był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mam uczuleniową buzię i mogę tylko wybrane kosmetyki używać, wrrr, loreal czy garnier na buzię odpadają, ale garnier do ciała to już taaak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- dove to ja uzywam pod prysznic zapach sliwki z czyms tam (fioletowa zakretka) kurcze tak cudnie pachnie ze po kapueli leze i sie wacham hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do suchej kiedys uzywalam zazwyczaj la roche posay (łapie baty! :D ) lipikar, syndet. Jak mi wpadnie w reke to sie smaruje. Podkradalam mlodej kiedys jak miala AZS i tak mi zostalo..na pewno szczerze moge polecic. Tez uzywam na co dzien loreala rozowego. Tonik, mleczko, plyn micelarny, krem. Ale chyba bede musiala zmienic w koncu. Ostatnio kupilam loreala zlotego, moze to po tym, bo tylko na twarzy mam tak tlusto. A czasem robie sobie na twarz taki zabieg jakby, Verona body&spa body and face lifting 4d z kwasem hialuronowym. Ochh bajka, kupilam go na allegro za grosze, do tego do ciala laser tak samo. A krem do rak wiecznie czerwony garnier, ten czerwony polecam tez balsam do ciala. No i neutrogena do rak na silne mrozy. Testowalam tez krem Isana do rak z Rossmana z mocznikiem, taki czerwony i bylam zachwycona. Ostatnio rzadko tam bywam, wiec nie kupuje go. Tyle moich polecen. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny zastanawiam sie czy bedac w ciazy ma sie owulacje?? rozne sa opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×