Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

dzien dobry dziewczyny wczoraj na wieczor padal snieg z deszczem. Pola- bierzesz cos na podwyzszenie progesterolu? powinnas lutke brac moim.zdaniem. Agaaa - a w jakiej porze dnia robisz test? czy nie ma znaczenia? ja to albo do poludnia albo po. jutro do lekarza 12dc mam nadzieje ze pecherzyki sa i sie uda w tym cyklu wkoncu.:-). Daisy - czekamy dzisiaj na twoj wynik z bety:-) . mnie od paru dni jajniki bola i glowa. mam nadzieje ze to dobry znak. :-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1987
Nie biore nic na razie lekarka powiedziala ze horomy ok tylko ten progesteron niski jeszcze ale nic jeszcze nie cchiala dac powiedziala mi tylko ze musze troche powalczyc bo widzi umnie efekty po clo jajniki ladnie reaguja eh no zobaczymy ja sie zastanawiam czy tez nie pojsc sobie na usg do innego lekarza i chyba tak zrobie. ja w drugim cyklu z clo mialam progesteron 0.1 wiec niski strasznie ateraz w tym 3 cykly wiekszy juz. 4,880 wiec chyba cos rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny :) Daisy ja również dołączam moje kciuki ;) Oprócz mięśniaka tez nie miałam innych problemów ginekologicznych. Siostra miała torbiel i musiała usunąć, tuż przed zajściem w ciążę okazało się, że jej się odnowiła, ale w trakcie trwania ciąży zanikła całkowicie :) Bratowa miała nadżerkę i musiała również mieć zabieg, bo bakteria zabijała plemniki. Obydwie wspomniane dziewczyny są teraz szczęśliwymi mamami :) A ja mam dzisiaj mój 26dc ale czuję, że raczej @ nadchodzi.. Cykle mam 27-28 dniowe, ale nawet jeśli mi się spóźni to niestety raczej będzie kwestia stresu.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj da się odczuć, że zima nadchodzi wielkimi krokami.. Na Mazowszu świec***iękne słońce, ale zimnooo jest :) śniegu brak, ale coś straszą, że już dziś może się pojawić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy czekamy na dobre wiadomości !!!! :) Betka trzymam kciuki . Do końca roku nie wiele nam zostało więc spieszcie się kochane !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
U nas w nocy deszcz padał i9 to jeszcze jak! :) A teraz piękna pogoda. Mam nadzieję , że się jeszcze tak utrzyma bo nie przepadam za śniegiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Agnes ja test robię między 10-14 godziną, niby powinno się robić między 10-20, ważne żeby nie z pierwszego moczu. Też chciałam się wybrać do gina, żeby sprawdzić jak tam pęcherzyki rosną, ale on mi powiedział, że mam testy owulacyjne robić to będę wiedziała czy owulacja jest i pęcherzyki :/ ale jeśli tym razem się nie uda to pójdę do niego w następnym cyklu. Albo wybiorę się do innego, to jeszcze zobaczę. Daisy trzymam kciuki :) U mnie śniegu nie ma, nic nie padało, tylko deszcz troszkę pokropił. Nie chce do mnie przyjść ta zima :P Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Pol nocy nie moglam zasnac. Nie wiem dlaczego... Daisy czekam z niecierpliwoscia :-) Pola wg mnie tez powinnas brac lutke skoro masz nak niski progesteron. Niski progesteron znacznie zmiejsza szanse na zajscie. A nawet jak sie uda to potem moze byc wielki problem z utrzymaniem ciazy. Agnes to napewno dobry znak. Daj znac koniecznie co Ci lekarz powiedzial. Ja od dzis zaczynam clo. Okres sie rozkrecil.wezme popoludniu. U mnie rano pruszyl snieg. Maz mi powiedzial jak przyszedl z pracy. Ale juz go prawie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mało spałam w nocy.... Dzisiaj mam dość intensywny dzień i zero siły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie tez zle spalam ale to zawsze tak mam po weekendzie trudno nam usnac w miare szybko i noc niespokojna. Malanadzieja- pewnie ze napisze :-). dzisiaj siadlam siku to jak zrobilam to tak mi cisnie na pecherz ze mam wrazenie ze ciagle mam pelny. dziwne uczucie. Pola- moze idz na konsultacje do innego lekarza jesli masz mozliwosc. Betka - rowniez trzymam kciuki a moze sie udalo:-). na dworze troche zimno i tez slonce. wiecie co snieg pewnie spadnie u wszystkich w tym samym czasie bo przeciez mieszkamy w jednym rejonie:-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja zrób gyrosa drobiowego na obiad :) Ja miałam wczoraj i wcinali aż uszy się trzęsły :) Widzisz Agnes ja tak też miałam ostatnio wiem jakie to dziwne uczuciie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla solenizantki :) no Mama coś extra chyba musisz wymyślić :) pomyśl co lubi najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- no ja tez nie mam pomyslu na obiad. moj maz to taki troche wybredny jest. pozniej pojde do miasta po zakupy moze kupiec cos fajnego. masz wolne czy druga zmiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- tylko ze bylas przed okresem a ja jestem po i po clo i paru przytulankach. a teraz masz ciaze a ja jeszcze nie. a powtarzalas test? bo jak sobie przypominam mialas slaba kreske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje w imieniu Nadii. Juz byla na swiecie. Ur sie o 9.51. Ja wlasnie umowilam sie do dermatologa. Do tczewa. Musze sie udac bo mam bardzo duzo pieprzykow. Musze je wkoncu skontrolowac. Juz dwa mam usuniete. Najbardziej niepokoi mnie jeden na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes nie byłam przed okresem . Po okresie się utrzymywało i uspokoiło się kilka dni temu. A test robiłam -krecha ciemniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- no to ja niewiem co u mnie moze tak przed owulka sie dzieje. to jeszcze raz gratuluje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak wogole to prosze o pomoc wypralam spodnie mezowi wg zalecen jak na metce i sie skorczyly o prawie 3cm i wezsze. kurna wkurzylam sie jak niewiem co. spodnie wykonane 97%bawelna i 3% spandex czy da sie cos zrobic aby wrocily do normalnych wymiarow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja musialam wstac o 6 zeby zdazyc dojechac.przed 9 na badanie te 35 km. No i jechalam 1.5 h :D Snieg padal cale rano, az pieknie tak po ciemku. Ale korki byly niesamowite.. :) Ja czekam na wyniki..maja byc ok 16 moze wczesniej. Dostalam kod do internetu i mam sobie sprawdzic :) Jak sie uda to od razu dzis do mojego gina popedze, bo do 16.30 no ale zobaczymy..juz dzis rano nie testowalam bo bym zglupiala. W nocy caly czas co sie budzilam to mialam mokro takie odczucie. Juz myslalam, ze okres, no ale nic nie wskazuje nadal. *MalaNadzieja - wszystkiego najlepszego dla Coreczki! :) Duzo zdrowia przede wszystkim, zwlaszcza na te zimowe dni co ida. :) Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow..kurcze oby cos dalo, no ale jakos coraz.slabiej to widze bo poza tym popoludniowo-wieczornym ciagnieciem w brzuchu to ani ciemnych sutkow, ani zylek na klacie nie mam. Eh. No nic zjem sniadano, wypije kawe poki jeszcze moge i na pewno dam Wam znac, od razu po moim lubym :D Milego dnia!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes to w ilu stopniach ty je wyprałaś ?? Mi się jeszcze raczej nie zdarzyło żeby coś wskoczyło po praniu ale raczej nie da sięz tym nic zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy jesteśmy dobrej myśli :) Ahhh a co do tych ciemnych sutków czy żyłach to ja też nie mam także nie każda kobieta ma te same objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
mega dziwne , że wskoczyły. Idź do sklepu może uznają reklamację....250 pln piechotą nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Daisy :) z całych sił ściskam kciuki :) a ile czasu Ci się @ już spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy - goscioea ma racje takie objawy jak zylki i zaciemnienie brodawek to w pozniejszych miesiacach ciazy dopiero wystepuja. na poczatku to tylko bol piersi. no i zgaga i takie tam rewolucje z zoladkiem. moze akurat jest ciaza. dowiemy sie niebawem.:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- niewiem czy maz paragon zachowal cholerka. a sklep w elblagu chyba zadzwonie do sklepu i zapytam sie o co chodzi z tymi spodniami. kulilismy dwie pary i drugiej napewno nie wypiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zgagę to ja ostatnio miałam kilka dni pod rząd, ból brzucha i chyba żołądka.. jakaś wzdęta chodziłam-ogólne samopoczucie bardzo słabe.. Teraz jakby trochę minęło, dziś od rana pobolewał brzuch, a teraz jakoś lepiej jest.. piersi bolące i spuchnięte jak przed @... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×