Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

A gdzie jest napisane zevzajdziemy do konca 2013r ;-) Dzien dobry. My dzis zaspalysmy do przedszkola (troche specjalnie) ;-) Ale i tak jeszcze na zebranie musze isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, nie bylo mnie jeden dzien a tyle Waszych wpisow mam do ogarniecia :-) musze porzadnie przysiasc wieczorem i poczytac. A poki co napisze Wam ze @ przyszla wczoraj wieczorem, no i dobrze bo wiem juz na czym stoje i unikne dzisiejszej wizyty u nieciekawej pani doktor :-P juz odwolalam. No takze czekam teraz na koniec @ i do roboty ;-) milego dnia Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kurier za kurierem hehe rozpakowuję prezenty, które pozamawiałam rodzince :) jestem mega zadowolona :) część kupiliśmy w sklepach a część zamówiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam ze tam u gory to Evelynka chyba. Dobrze kochana ze wiesz na czym stoisz. Ale moze wizyta u gin i tak by sie przydala? Betka my nie robimy zbytnio nikomu prezentow. Tylko Nadusi i chrzesniakom. A mamy ich w sumie 3. No jeszcze corce mojego brata bo przyjada napewno w wigilie bo zamowil krokiety a zawsze maja cos dla Nadii. Jakas drobnostke. My mamy za duze rodziny zeby kazdego obdarowywac. Moj m ma 5 rodzenstwa ja 4 . Kazdy ma meza/zone i dzieciaki. To bylaby masakra. 2tys zl na same prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka to dobrze, że dostałaś.. MałaNadziejo my tez mamy spora rodzinkę, ale nie aż tak jak Wy :) kupujemy prezenty wszystki, z kim w święta sie widzimy, a dodatkowo chrześniakom (mamy ich całą piateczkę) no i jednej chrześniaczki siostrzyczce jakiś drobiazg, żeby jej miło było :) chyba zaczynam czuć klimat świąteczny chociaż powiem Wam, że coś mnie pobiera... Wirusa mamy strasznego w domu rety nie wiem co to będzie.....wczoraj już apap na noc zarzuciłam i rutinacea max bo wolałabym nie brac nic silniejszego tak na wszelki wypadek.... echh w takim momencie... ja to (odpukać) ale zawsze przed świętami leżę chora.... :/ ogólnie chorowitek ze mnie.. Dzięki tranowi od kilku m-cy się trzymam, bo normalnie to już pare razy bym leżała na bank!! ciekawe jak tym razem będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet jak wezmiesz jakies leki to nie zaszkodza. Przeciez nawet jezeli byloby zaplodnienie to jeszcze moze nie byc zagniezdzone no i przede wszystkim nie ma jeszcze lozyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
To i ja się melduję :) Dzień dobry kochane ... Betka czyli ty pierwsza testujesz?? Małanadzieja ja to mam 6 rodzeństwa (4 ma już swoje rodziny ) ,a M ma 2 . Nic nikomu nie kupujemy , bo byśmy chyba tynki wpieprzali przez najbliższy miesiąc :) Kupujemy tylko rodzicom ( matkom większy prezent, bo od razu na urodziny - jedna ma 1.1, a druga 26.12) ah no i dziadkom :) I tak nam tysiąc biedno starczył w tym roku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gościówa, na to wygląda, że ja :) moja mama ma urodziny 25 grudnia :) też prezencik oddzielny dostaje, a tata miał właśnie imieniny więc tez był prezent... w tym roku obiecaliśmy sobie, że nie będziemy tak szaleć i staraliśmy się hehe nie wyszło, ale mogło być jeszcze gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie coś czytałam o kalendarzyku tutaj wcześniej i miałam Wam napisać, że polecam taka aplikację na telefon komórkowy jeśli lubicie :) bardzo prosta, łatwa i przyjemna aplikacja "kalendarzyk" z ikonką - taki czerwony kajecik z kwiatuszkiem :) oblicza fajnie dni płodne, owulkę, informuje o zbliżających się "wydarzeniach" hehe czyli o płodnych, owulacji czy @ :) można sobie zaznaczyć samopoczucie danego dnia :) mi bardzo to pasuje, dzięki temu kalendarzykowi nie muszę nic zapamiętywać, bo mam wszystko zaznaczone :) POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - ja korzystam z tego kalendarza też już kilka miesięcy, nie muszę zapisywać nigdzie, tylko w telefon zaglądam :), idąc do lekarza nie muszę pamiętać co i jak, tylko w telefon i wszystko wiem :), jak ktoś ma regularne cykle, to fajna sprawa :) ja jestem zadowolona z tej aplikacji, darmowa i ułatwiająca życie kobietom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Mi póki co taka aplikacja się nie przyda :) Ale faktycznie pomysł świetny ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Gościówa kochana mylisz się :) oblicza tez ciążę :) jesteś na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ahhh kurcze widzisz ty...myślałam , że na ciążę to już się nie nadaje :) W wolnej chwili muszę zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam szalony pomysł.. wiem, że mi nie doradzicie, bo nie wiecie jak wyglądam, ale napisać mogę hehe Mam obecnie średniej długości włosy w kolorze ciemny brąz, a chcę obciąć się prawie na chłopaka i przefarbować na blond... hehe! wariatka ze mnie wiem.. uwielbiam siebie w króciutkiej fryzurze, bo już miałam taką tylko że w wersji z ciemnymi włoskami :) kiedyś nosiłam blond kilka dobrych lat, ale teraz jakoś chce i się boję hehe włosy rosną mi bardzo szybko i chyba zaryzykuję... a zapuściłam włoski na długie z powodu ślubu, bo inaczej pewnie cały czas bym nosiła króciutkie :) dzisiaj idę na konsultacje do fryzjerki :D jak zapytałam M o zdanie to powiedział, że w każdej wersji będzie mnie kochał nad życie hehehee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Joanne - super ze u ciebie tak gladko wszystko poszlo z inseminacja :)). Jednak to prawda ze kazdy inaczej reaguje. A co to za krwawienie mialas? Masz nadal?? Ja z kolei nie mialam krwawienia i mam nadzieje ze to dobry znac Ja dzis ide do lekarza. Mam nadzieje ze beda dobre wiesci w sprawie invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - ja uwazam ze kobieta to powinna miec dlugie piekne wlosy. Ja tez mam dlugie blond wlosy prawie do pasa. Moja mama tez ma dlugie blond wlosy. Tata nigdy nie pozwolil mamie obciac bo uwazal ze kobieta to powinna miec dlugie wlosy. Blond wlosy jak najbardziej tak !!! :) ale nie obcinaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dzis internet muli w kom. Tragedia. Dziewczyny chyba jednak ja pierwsza testuje. Dzis 28dc ale spokojnie poczekam na @. Bullitka koniecznie daj znac jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka, no to szalej, męża masz kochaniutkiego, jak mówi Ci takie rzeczy, mój nie jest taki wylewny :) ja osobiście wolę dłuższe, może dlatego, ze mam buzię okrągłą (ach te korzenie tatarskie hihi) :) Bullitka, to było delikatne plamienie, już nie mam, ale boli mnie lewy jajnik, martwię się, bo jest to ból intensywny, ale myślę, ze przejdzie,w końcu ingerencja jakaś była :) Kochana trzymam kciuki za powodzenie w rozmowie, daj znać jak już będziesz wszystko wiedziała, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nadzieja - a ile dniowe masz cykle?? Czujesz cos w ta albo ta strone?? Betka - mam wizyte o 14.45 . Potem odrazu do pracy musze pedzic bo kolezanka z rannej zmiany zostanie aby mnie zastapic. Napisze z pracy a jak nie to dopiero wieczorem Joanne - a czujesz taki brzuch jakbys miala nadmuchany?? Zovacz ja przechodzilam zupelnie inaczej i moje inseminacje byly nie udane. Mam nadzieje ze twoje to sa prawidlowe i za 2 tyg bedzie wszystko pozytywne. Ale wieszz tak sobie pomyslalam ze jak ci sie udalo to moze na poczatku jak wszystkich poinformujesz ze jestes w ciazy to moze podaj wiecej tyg niz jestes w rzeczywistosci. Bo wszyscy przeciez wiedziec nie musza ze to inseminacja a co niektorzy to moga plotkowac ze twoj maz w rejsie a ty w ciaze zaszlas. Ciekawe z kim :p . Na poczatek powiedz moze wiecej tyg a potem i tak nikt sie nie polapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio mężulek mój kochany jest :) mało romantyczny, ale okazuje mi miłość i szacunek na każdym kroku :) w tym m-cu nawet sam mobilizował mnie do staranek :) cieszy mnie to bardzo, bo biedak długo nie mógł się zdecydować na dzidziusia :) a teraz widać, że podjął decyzję na 100% i to jest dla mnie teraz najważniejsze :) a ja potrzebuje często zmian, bo nie mogę żyć zbyt monotonnie hehe i chyba zaszaleję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja nie mam rwgularnych cykli. Poprzedni byl 32-dniowy. W 15dc bylam u gina to jeszcze pecherzyki nie pekly. Mysle ze jesli owu byla to ok 18-19dc wiwc znowu wyszedlby cykl ok 32dni. A czuje sie raczej normalnie. Troche zbytnio sie wsluchuje w swoj organizm czuje niby takie mulenie w brzuc****akby na @. Wczoraj wieczorem dosc mocno kilkukrotnie zaklulo mnie w podbrzuszu. Ale moze to tylko jelita..... Ciekawe jak tam u Ciebie po ej wizycie bedzie. A jak konkretnie ma wygladac ta wizyta? Bedziesz miala jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×