Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Daisy nie nakręcam ;) Jutro sylwester , a jeśli to ciąża to pić nie można ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy rób test !! ;D No co ci kurna szkodzi jak masz go w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje gosciowa22 za zaproszenie napewno od czasu do czasu się odezwę. W lipcu urodziłam dziewczynke karolinke. Pierwsza ciążę straciłam prawdopodobnie przez TSH w 9tygodniu. Rozumiem co czujecie bo sama walczylam (tylko naturalnie przez ponad rok) jak lwica o swoje male wielkie szczęście. Wiem jak bywa trudno ale nie ma mowy abyście wątpiły bo każdy zasluguje na szczęście. Może pisze banalnie ale nie można się poddawac. Test negatywny? Płacz, krzycz, piszcz że złości ale nie odbierajcie sobie nigdy szansy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Przecież MY KOBIETY nigdy się nie poddajemy !! :) Ja mam właśnie termin na lipiec :) Jej jak ja nie mogę się już doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
ehhhh szkoda ;/ ale masz teraz pewność ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ani cień , cienia? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Kurza melodia ! ;D Czyli sama zaciążyłam w tym roku - szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, skoro test = 1 kreska to jadę do Hamburga do M, na spontanie pakuję ciuszki i zaraz jadę na zakupy bo chłopaki parę rzeczy zamówili :) gościówa - tylko Tobie się udało, ale trzymajmy kciuki za 2014 rok, będzie na pewno pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Musi być Joanne!! MUSI :) Jedziesz sama? samochodem ? :) Fajnie , że nie będziesz sama :) Już sobie was wyobrażam po tak długiej rozłące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się - jestem z Tobą w ciąży internetowej, pewnie dziewczyny również :p Siedzę czekam na Lubego. Pojechał zapłacić za Sylwestra bo chcieli gotówką, a wcześniej jakoś nie było kiedy zrobić przelewu eh. No ale niebawem powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór spędzimy pewnie znowu na oglądaniu zlewów, płyt itp. I muszę rozrysować jeszcze kontakty bo będziemy robić prąd w inne miejsca :/ Został nam tydzień na pomalowanie kuchni, zdjęcie starej, wyciągnięcie garów, talerzy, zrobienie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy moja córeczka właśnie powiedziała swoje: ijo ijo to znaczy że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim Wam przesylam: ijo ijo i wielkich brzuszkow w 2014roku. JoanneCiebie też to nie ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Co to jest za post powyżej ?? :D No to Daisy do dzieła ! Tydzień zminie raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - tak jadę sama autem :) bagażnik załadowany, tylko walizkę uzupełnię o kosmetyki i w drogę, po drodze tylko Baśkę muszę ojcu "sprzedać". za bardzo pewnie nie zaszalejemy bo dostałam dziś @ i boli mnie straszliwie, nie brzuch a sama....:| a już niedługo mam nadzieję każda z nas dołączy do Ciebie :) Daisy udanej zabawy Wam życzę, Tobie i mężowi :) najprawdopodobniej mój M będzie dopiero pod koniec miesiąca dlatego wyskoczyłam jak "filip z konopii" z wyjazdem na statek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaspamowali mnie :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :-) wpadlam tylko po to zeby zyczyc wam szczesliwego nowego roku. udanego sylwestra. aby ten rok 2014 byl lepszy :-) zeby wkoncu te brzuchy zaczely nam rosnac ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam wszystkim pogody ducha spokoju radosci szczescia no i najwazniejszego II kreseczek na tescie:-):-) w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wszystkiego najlepszego w nowym roku aby wszystkie nasze postanowienia zostaly spelnione zwlaszcza te w temacie :)) Joanne - xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
wszystkie pewnie na imprezkę się szykują ;D Kochane ! A ja wam nie życzę dwóch kresek na teście ( bo jak wiadomo nie zawsze gdy sa dwie kreski jest ciąża ) ;) Ja Wam życzę dużych brzucholów w nowym roku :) spełnienia najskrytszych marzeń . Dużo cierpliwośc**przy maluchach i w ogóle wszystkiego NAJ !!!!! ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku Kochane!! Spełnienia marzeń i zdrówka ;) jutro się odezwę z pracy, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo a gdzie Wy jesteście????? Mamy Nowy Rok i nowe szanse :) w tym roku już na pewno musi się udać zrealizować to nasze marzenie :) Wracajcie!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego najlepszego życzę Wam w tym Nowym Roku i spełnienia marzeń, szczególnie tych najskrytszych :) Oby każda z Nas chodziła w tym roku z dużym brzuchem ciążowym :D hehe.. Betka ja nie uciekłam :) Cały czas się staram :) Dzisiaj 18 dc i owulacja daje o sobie znać od wczoraj mega :) czyli Clo działa, miejmy nadzieję, że pęcherzyk jest! A u Ciebie Betka, który dzień cyklu? Jak tam staranka noworoczne? Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Faktycznie cisza jest ;) Pewnie wszytskie kaca leczą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa ja kaca to wczoraj miałam cały dzień :P dzisiaj już się dobrze czuję, ale przydało by się wyspać.. dobrze, że pojutrze weekend :D A Ty jak się czujesz? Jak maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×