Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

a poza tym piszesz ze mam byc vardziej odpowiedzialna a moze podyskutuj o lasce ktora bedac w 9-tym miesiacu ciazy pijana auto potracilo w Sylwestra. i smiesz mi wmawiac ze jestem nieodpowiedzialna. WAL SIE GOSCIU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
no popatrz jak ktoś nas bacznie śledzi.... jeszcze nie slyszalam, zeby komuś lampka sampana zaszkodziła ;D Tym bardziej we wczesnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscioea- zauwazylam ze ktos naprawde wszystkie wpusy czyta i czepia sie wylapanych wpisow. rety ludzie sie naprawde nudza albo jest to jakas dziewczyna ktora poprostu pisze z nami. wstydzi sie napusac pod swoim nickie co ja gryzie wiec chowa sie za gosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Nie chcę nikogo oskarżać ale podejrzewam ,że to autorka ... Odkąd nie udziela się w temacie głupie wpisy gośc***owstały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wazne. Niech sobie pisza. Nie ma co sie przejmowac docinkami. Nie wydaje mi sie zeby 6 dni przed terminem @ mozna bylo mowic o ciazy. W takim wypadku to ja juz od roku nie powinnam miec w ustach ani kropli alkoholu. Przeciez 6 dni przed terminem nie jest pewne czy juz bylo zagniezdzenie. Nie mowiac juz o lozysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Leje na to ciepłym moczem ;D Ty Agnes zrób tak samo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościówa, Ty naprawde zajeżdżasz wulgaryzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie w Nowym Roku :) Wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń :D dotarłam dzisiaj, psa odebrałam i leżakuję ze zmęczeniem :) Było fajnie poza tym, że w hamburgu do portu nie mogłam trafić nawet na nawigację, no i mój M musiał mnie wkurzyć (zanim dotarłam był już po piwkach) ale się odkupił, kupując mi kwiaty za 50 euro :| myślałam, że zemdleję haha. Nakupowałam haribo, prezentów dla rodzinki i teraz czekam do najprawdopodobniej 10.01 :) a jak u Was Kochane?? podczytałam trochu, widzę, że nerwy puszczają?? nie przejmować się dziewczęta - ktoś po prostu od czasu do czasu wejdzie w spis tematów i komentuje pierwsze od góry wątki, mam takie wrażenie :) agnes - powodzenia, może jeden z króli przyniesie C**prezent, Twój wymarzony :* MałaNadzieja - zdrówka życzę, bidulko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam ze gosciowa to wulgarna jest i czasami az bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i mam pytanie. Czy miałyście taki przypadek że okres wam się spóźniał a testy pokazywały wynik negatywny?? Czy to możliwe że jest to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
MałaNadzieja dzisiaj jest 3 dzień. Robiłam wczoraj test ale niestety negatywny. To mój 11 cykl starań i sama nie wiem co o tym myśleć. Niektóre dziewczyny nawet 2 dni przed @ mają bladą kreseczkę a u mnie nawet bladej. Moje cykle zawsze są regularne i to pierwszy raz kiedy mi się spóźnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Hahahaha ale się uśmiałam ;D W czterech literach mam opinie szanownych gości ;D I nadal leje na was ciepłym moczem ;D Joanne super , że już wróciłaś. Brakowało nam ciebie :) A czemu czekasz na 10.01? Kolejne IUI czy M wraca ?? :) Neska jak 3 dni ci się spóźnia to już powinna być choćby blada kreska. Na moje oko to nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami test wychodzi dopiero 7 dni po spodziewanej miesiaczce, bo niektore kobiety maja mniejszy przyrost HCG. A najlepiej isc zrobic bete za 20zl i miec pewnosc. A co do picia w ciazy (nie mowie tu o tej lampce szampana, bo gosc teraz sie nie popisal) to najgorzej wlasnie szkodzi we wczesnej ciazy od 3 do 13 tygodnia ciazy. Wtedy ma najwiekszy wplyw na mozg dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu sie znamy na terminach @ MalaNadzieja cykl ponad 60, ja ponad 40 :) Beta tutaj jest krolowa :) Kurde spamuja mnie co rusz a mam tyle do powiedzenia w 'gosciach' :D * Neska moze dolaczysz na dluzej? Tzn krocej oczywiscie mam na mysli, ale na stale :) * Mi tam kolo c***a lataja takie wypowiedzi. Jestem wulgarna chwalipieta. A ch*j tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tutaj jakieś młode mamy? 18-20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Hahahaha Deisy jebłam ;D Ale dlaczego cię tak spamują? mi się to jeszcze nigdy nie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszlam to samo co Wy dziewczyny i wiem co to znaczy. 4 lata staran, ale udalo sie jestem w 13 tygodniu ciazy. Nie poddawajcie sie i olewajcie takich gosci co tylko czekaja zeby szpile wbic :) Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja chyba jestem najmłodsza :) Mam 22 a już niedługo 23 lata :) Ale w pierwszą ciążę zaszłam mając 20 więc może w czymś pomogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Z przyjemnością się dołączę:) W grupie zawsze raźniej:) Jutro jeszcze zatestuję a jak nic nie wyjdzie to we wtorek pójdę zrobić betę. Niestety w poniedziałek święto. A wy dziewczyny jak tam. Które tygodnie starań albo ciąży?? Wybaczcie że nie czytam wstecz ale trochę stron jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja jestem ( niestety jako jedyna narazie zaszłam w ciążę ) w 11tc :) Może napisz coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
W takim razie gościówa gratuluję:) Pewnie to nie pierwsze gratulacje ale są szczere. Też chcę zostać mamusią ale na razie nie wychodzi. 11 cykl starań. Pozostałym dziewczynom życzę owocnych starań:) Czekam do końca 12 cyklu i jeśli się nie uda to idziemy z mężulkiem na badania. Podobnież do roku czasu ma się nie panikować a po roku badać więc tak zrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa no chyba się dziś nawalę..zrobilas sie na niebiesko :D czekalam na ten moment z utesknieniem :D Ide do roboty malowac odezwe sie jak legne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Nie mamy dzieci. Dopiero staramy się o pierwsze. Ja mam 26 lat mąż 29. Jeśli chodzi o miejsce zamieszkania to napiszę ogólnie woj. śląskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko ma 5 lat to musialabym byc baardzo mloda mam zeby miec teraz 20 lat ehhhh szkoda ze nie :-) Ale mialam 21 lat jak zaszlam. ;-);-) Neska ale z badaniami to dlugo czekaliscie. Ja od marca nie biore tabletek anty a teraz juz jestem na czwartym cyklu z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Ja też od marca nie biorę tabletek. A jeśli chodzi o badania to z każdym cyklem wmawiałam sobie że następnym razem się uda. Wiem że może to naiwne stwierdzenie ale jakoś nastawiałam się pozytywnie w stylu będzie co będzie. Nie chciałam robić paniki i podporządkowywać wszystko dziecku i tak sobie czas zleciał. Niektórzy mi mówili że nie ma sensu jeszcze do lekarza iść, że za wcześnie. Czekam jeszcze jeden cykl i pójdziemy się przebadać. Teraz dopiero po tak długim czasie zaczynam się martwić. Bardzo chcę być mamą. Teraz to mój priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×