Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
i koniecznie w kosciele bede miec przed ceremonia slubu piosenke spiewana przez wspaniała kobietke hallelujah bez tego ślubu nie bedzie. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez szwankuje i nie mogę napisać. joanne84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde odczuwam lekki dramat z tym bolem :( :( :( :( Tak okropnie boli, ze uzylabym tu okreslenia ze mnie napier.. ;( wybaczcie wyrazenie. Luby to juz prawie mnie na pogotowie wiezie :/ az mnie mdli :( Zrobilam test i oczywiscie negatyw :/ I awanture zrobilam lubemu bo on do nnie daj spokoj zrob rano, a ja swoje, tylko wyszedl z psem, a ja sru do wc. Wrocil i od progu pyta 'I co, wyszedl Ci test?'. A we mnie sie az zagotowalo. Boli, boli lewa strona. To chyba jednak ani objaw, ani na @ :( Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysis
joanne84 dlatego nie lubię właśnie robić testów, zawsze mam nadzieję, na te dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy Ja na weselu mialam 500 osob. 2 orkiestry, jedna polska druga holenderska. Bralismy slub w holandi to meza rodzina zaprosila ponad 500 osob. Daisy - a ty jak czujesz ?? Jest to to?? Test mogl jeszcze nie wyjsc. Agnes za ciebie tez trzymam kciuki. MalaNadzieja - i za ciebie tez. Idz na bete Joanne - przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny juz dawno tak raniutko nie pisalam. maz pojechal do pracy a ja leze sobie juz bym zjadla sniadanko:-). Bol mniejszy prawie niewyczuwalny. mroz odpuscil jest juz cieplej. w piecu i tak sie pali:-). Malanadzieja- czekam na wiesc**** becie. Daisy - moze za wczesnie na test. a bol to z niedzieli na pon mialam okropny i wzielam tabletke ktora i tak nie pomogla. ktory dc dzisiaj masz? Bullitka- to mieliscie ooooooogromne wesele. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) cos dalej dziwnie mi kafe odbiera :( Życzliwa - to będziesz miała bardzo kameralnie, tam jest pięknie :) siostra w Ustowie w Villa Vivian będzie miała wesele, bawiliśmy się tam z M 1,5 roku temu, plusem jest ogród na który można wyjść, no ale brak klimy, a w lipcu moze być (nie musi) gorąco, zobaczymy :) Mysis - ja rzadko robię, ostatnio tak mnie naszło na zakup, ze w op. były 2 to wzięłam i tak po IUI został jeszcze jeden :) * Bullitka - to duże miałaś wesele, ale to narodowościowe, pewnie inne zwyczaje :) * MałaNadzieja - daj znać jak się sytuacja u Ciebie miewa :) * agnes - no wracasz do formy w końcu :D poranne Twoje wpisy były nieodzownym elementem tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny tu zacieszka ... nie wiem czy mnie pamietacie udzielałam się kilka razy ... chciałąm do Was zaapelować , żebyście nie czekały na cud ( 2kreski ) tylko jak nie wychodzi to od razu do lekarza .. wczoraj ja poszłam ... i mogę już nie mieć nigdy dzieci ... mam mięsniaka 10cm który kwalifikuję się do usunięcia wraz z macicą .. :( mam małą macicę a mieśniak jest bardzo duży ... będę próbować się leczyć ( esmya lub embolizacja- każde lecznie około 2500zł ) jesli się nie uda to .. czeka mnie najgorsze rozwiazanie ... badajcie się ! hormony , tsh , ft4, prolaktynę i inne rzeczy jesli chcecie zajść w ciążę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- az mi sie buzia usmiechnela na twoj wpis.:-):-):-). zacieszka- kurcze tak mi przykro ale lecz sie dziewczyno rob eszystko co mozliwe obys zdrowa byla. zycze ci duuuuuuuzo zdrowka. malanadzieja- noo mozna sie wkurzyc a czemu dopiero jutro jakis nawal badan maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka to straszne co piszesz. Ale czy miesniaka nie wykrywa sie przypadkiem poprzez usg? Ile czasu staraliscie sie zanim sie dowiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Zacieszka - przykro mi bardzi :(. Moze da sie jeszcze cis zrobic?? Zaden lekarz nic wczesniej nie zauwazyl?? Ze ten miesniak osiagnol az takie rozmiary?? Agnes - kiedy bedziesz testowac?? MalaNadzieja - dlaczego tak dlugo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ciężko mi się to wszystko czyta i wybaczcie, że nie odpowiem każdej z Was osobno.. Ja też polecam usg każdej z Was!! Sprawdzona zostanie wtedy macica, każdy jej zakątek, wszystko pomierzone, jajniki... wszystko... U mnie informacja o mięśniaku była jak grom z jasnego nieba-prędzej spodziewałam się problemu z lewym jajnikiem, a tu taka niespodzianka :/ Ile to nerwów było i stresu jak zaczęłam to konsultować.. Jeździłam po szpitalach i lekarzach ze skierowaniem na operację no i kolejna niespodzianka.. diagnoza: NIE RUSZAĆ!! Spotkałam się z wieloma sytuacjami dotyczącymi mięśniaków i wiem, że jego usunięcie mnie tez nie ominie, ale lekarza każą mi wracać do domu i w ciążę zachodzić... szkoda tylko, że nam sie nie udaje :( współczuje diagnozy ale BŁAGAM skonsultuj się jeszcze w różnych innych miejscach, załatw sobie jakąś profesorska konsultację-mi to wyszło na plus, ogromny plus! Życzę wszystkiego co najlepsze Wam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- do okresu jeszcze 5dni. czekam wiec na cud:-):-):-). Daisy- co u ciebie? powtorzylas test? a moze@ przyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego tak dlugo. Oni chyba wysylaja krew do tczewa. Umowilam sie z doradca finansowym na jutro odnosnie kredytu hipotecznego. Jest dosc interesujace mieszkanie na sprzedaz blisko nas. Male bo niecale 50m 3 pokoje ale mi sie marzy chociaz takie. 145tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wlasnie czemu cud?? Leczysz sie przeciez , starania byly wiec wszystko mozliwe :) MalaNadzieja - na ile lat taki kredyt?? I trzeba jeszcze czynsz placic oprucz kredytu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wlasnie czemu cud?? Leczysz sie przeciez , starania byly wiec wszystko mozliwe :) MalaNadzieja - na ile lat taki kredyt?? I trzeba jeszcze czynsz placic oprucz kredytu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech to szlag trafi napisalam takie wypracowanie i wszystko sie skasowalo przez durny bald serwera. To kafe spada na psy. Spróbuje odtworzyc: * Agnes - nie pospieszaj mi tu @ :D Jeszcze nie nadeszla. * Nie mialam neta, coś tam polepszają na nadajniku i przez to od rana bylam bez kontaktu ze swiatem. Ból ustąpił trochę, ale już czuję, że znowu zaczyna się powoli zbierać. Dzis test znowu pokazal jedna kreske. Prosilam wczoraj lubego by kupil o czulosci 10, a przyniosl 25 i to bobo testy. A mowilam mu zadnych bobo testow bo na bobo tescie 2 miechy temu wyszly mi 2 kreski, pamietacie? Zaniedbalam przytulanki, ten bol poprostu byl nie do zniesienia, balam sie ze bedzie juz mnie wtedy wszystko bolalo. Przez chwilę pomyslalam, ze moze to byla implantacja? No ale tak pozno? Dzis 37.1st więc znowu w górę. Jutro pojade na bete, jak cokolwiek wykaze lub nie to w czwartek pojade do lekarza bo to nie jest normalne by tak bolalo. Dziś 30dc i mokro. * Bullitka - faktycznie mieliście ogromne wesele! Trwalo jeden wieczor czy wiecej? :) * Zacieszka - mysmy chyba nie mialy okazji się poznać. Strasznie mi przykro z powodu tego, co napisałaś. Aż nie wiem co napisać, nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego, co musisz czuć. * Ja usg mam na bieżąco w miarę, ostatnie gdy czekalam na okres po odstawieniu tabsów co miałam taki długo cykl. Więc to 3 miechy temu. * MalaNadzieja - a wez zadzwon po poludniu do przychodni i zapytaj czy sa juz wyniki. Albo dowiedz sie gdzie wysylaja do laboratorium krew jesli nie robią u siebie i tam zadzwon, moze podadza Ci wyniki. Dziwne, pierwszy raz w zyciu slysze by na bete czekalo się ponad dobę... No wlasnie jak tam z tym kredytem? Rozumiem, ze ten doradca finansowy Wam przedstawi kilka ofert banków tak? Pomysl o tym, by skontaktowac się też z jakims innym doradcą badz nawet kilkoma, bedzie oferowal te same banki, ale moze miec z tego inny % i wtedy tez bedzie Wam proponowal inne ceny, byc moze nizsze. Cena, którą podałaś, jet wg mnie bardzo korzystna, oczywiscie sądząc po tym, w jakiej cenie u nas 'chodza' mieszkania 50m..Moi rodzice mają mieszkanie 42 m i jest warte ponad 400 tys, ze wzgledu na lokalizację, wysokość, widok itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - z tym śniadaniem o 5 rano to dobra jesteś :D Ja właśnie jem sniadanie wlasnie :p u Ciebie to pewnie już ochota na podwieczorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze caly czas blad. mogliby juz naprawic ten system. Daisy- poki co to jeszcze obiad mnie czeka:-). Cud - juz tyle lat sie staramy i nic. dzisiaj bol ustapil. czuje sie calkiem oki. Malanadzieja- kurcze kredyt hmmm ja bym sie bala(ale wiem chec posiadania wlasnego M jest silniejsza).moja siostra wlasnie bieze kredyt 160tys na 30lat. rata jakies 800zl plus utrzymanie mieszkania. dla mnie to Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle ze ja podalam chyba bledne dane temu konsultantowi. chodzi o dochody. ja podalam brutto a on chyba chcial netto. nie wiem czy w tej sytuacji jest sens jechac. daisy poczekam spokojnie na wynik. i tak to nic nie zmieni. a ty faktycznie kochana moze udaj sie do lekarza skoro tak cierpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja tez sie boje. ale na wynajmie tez place 600zl a place komus i nie wiem jak dlugo jeszcze bede tu mieszkac. a szukalibysmy napewno mieszkania bezczynszowego. inne nie wchodzi w rachube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- a dlugo juz wynajmujecie to mieszkanie? moze pogadajcie z wlascicielami ze moze by wam je sprzedal a kase za czynsz liczylby na splate za mieszkanie plus byscie wiecej doplacali. mojej siostrze kuedys tak zaproponowali wlasciciele ale wkoncu wybrali inne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy kredyt, ale na 17 lat. Myślę jednak, że lepiej płacic do banku z procentem niż komuś pchać do kieszeni.. Ja kiedyś wynajmowałam mieszkanie (sama) za 1400 zł miesięcznie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Szlag mnie trafiał za kazdym jedynym razem, gdy jak piesek niosłam pieniążki do właściciela. To była masakra. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes jakbym iala kupowac mieszkanie to napewno nie to w ktorym mieszkam teraz. jest malutkie. na poddaszu. w starym domu z cegiel. w czerwcu bedzie 2 lata jak tu mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×