Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

zamowilam sobie z bonprix spodnie. mam juz do odebrania na poczcie ale nie chce mi sie isc. moze pozniej wezme psa i sie przejde. Daisy- kiedy masz wynik. malanadzieja- i co teraz masz czekac az okres sie rozkreci albo skonczy i zaczac brac clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- to ja tak w tym cyklu pierwszy raz wzielam. ciekawa jestem czy dalo rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) MałaNadziejo tak mi przykro :( po Twoich ostatnich wpisach myślałam, że jednak się udało. Ale może akurat naturalny cykl zdziała cuda i wtedy się uda :) Trzymaj się kochana! A teraz to czekasz na @ aż się rozkręci, czy jak? Daisy trzymam kciuki cały czas! Ja właśnie wróciłam z monitoringu i okazało się, że mam i w lewym i w prawym jajniku po jednym jajeczku, takiej samej wielkości :) Więc opcje są trzy, albo żaden nie pęknie, pęknie jeden, albo 2 :D I będą bliźniaki :) Najbardziej podoba mi się opcja w środku, bo bliźniaków bym chyba nie chciała :/ Dostałam receptę na clo i w następnym cyklu jak coś mam brać 2 tabletki dziennie 5-9dc, i jeśli wtedy się nie uda to będę miała robioną drożność jajowodów no i mój M na badania obowiązkowo. Jestem dobrej myśli, musi się udać w końcu! Owulację powinnam mieć między 16-19dc. A dzisiaj jest 14dc. Dziewczyny nie załamujcie się, róbcie badania, tak jak pisała zacieszka, przyznaje jej 100% racji. Agnes a Ty masz kiedy termin @? Przyszły tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaga- to dobre wiesci masz. teraz tylko czekac aby sie udalo. ja za 4dni mam termin @. wiec czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes mam nadzieję, że u Ciebie zwiększona dawka clo podziałała :) A czekasz na @, czy chcesz robić betę 1-2 dni wcześniej? A "w razie czego" masz clo na następny cykl, czy jedziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga- czekam na termin. nie bede na bete leciala ani testow robila przed no nie ma po co. tabletki na nastepny cykl jakby co mam jeszcze. do lekarza w marcu jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaję, że nie ma po co. Oby tym razem @ się u nas nie zjawiła! Skakałabym chyba pod sufit z radości :) :) mi mój gin w marcu wizytę już umówił, i będzie robił cytologię, a w czerwcu miałam robioną. Może przy staraniach o dziecko woli mnie na bieżąco badać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was serdecznie Mała nadziejo właśnie przeczytałam co napisałaś wiesz, że Wszystkie Ci kibicujemy. Przykro mi bardzo, że się nie udało.każdy cykl to nowe nadzieje.odreaguj sobie kochaniutka, pomyśl teraz tylko o SOBIE, zadbaj o siebie jak nigdy dotąd, na kolejne starania jeszcze masz chwile, moment także spokojnie. wykrzycz się, wygadaj. Pamiętaj, że masz w Nas wsparcie. jesteśmy tu i bez względu na wszystko zawsze będziemy Cie wspierać. Bullitka wszystkie trzymamy kciuki za Twoje liczne, piękne, idealne jajeczka. Betka ja tez staram się jak najwięcej badan robić na NFZ. W koncu płace składki, a lekarz rodzinny dostaje na każdego ze swoich pacjentów od NFZ pieniążki wiec coś się NAM należy. co najmniej raz w roku powinno się zrobić komplet badan u rodzinnego Gościówa to będziemy śpiewać Ci sto lat niedługo :) to juz 15 tydzień. mi najszybciej zleciały pierwsze 3 miesiące potem się troszkę dłużyło a pod koniec znów przyspieszyło ze stresu, przygotowania.ze względu na ciąże nie dało rady wcześniej z USG? pewnie nie, ale powinnaś mieć szybciej w końcu ciąża to nie choroba ale wyjątkowy stan i czas. Agnes ja już nie pamiętam jak kino wgląda.może na walentynki kolacja i KINO?HMMM chociaż tyle dawno nigdzie nie byłam z moim miśkiem. ja mojemu w prezencie zamówiłam kubeczek na allegro z nadrukiem PRL: "sam zrób sobie kanapki" i stoi Pani z wałkiem do ciasta. mało romantyczne ale zabawne :P przynajmniej dla mnie. a moja koleżanka ma kolegę z trzema nerkami. MAM PYTANIE DO GOŚĆ OD TEGO "nice" CZY MÓZG CI SIĘ NA COS PRZYDAJE W ZYCIU? Lepiej nie odpisuj. Trzymam kciuki za Was dziewczyny. Agaaa widzę, ze masz dla Nas dobreeee wiadomości.bardzo się ciesze oby poszło po Twojej myśli. Jeśli się nie mylę to piszesz prace na jaki temat jeśli mogę wiedzieć? powodzenia ja pamiętam swoją prace mgr juz nigdy wiecej nie chce tego przechodzić :p na szczescie mam to juz za soba. Za wszystkie testujące trzymam kciuki :) Mała nadziejo głowa do góry :* Pozdrawiam, Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga, Agnes powodzenia :) Tez uważam że przynajmniej część badań powinniśmy na nfz robić, bo niestety ale składki odprowadzamy a jak coś to prywatnie sie jedzie do lekarza.. Poprosze jeszcze o skierowanie na tarczycę-ciekawe czy mi da hehe Na mocz trochę za wcześnie, ale zaryzykuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu pędem wasze pozytywne wieśc**przeczytać, a tu już jedna wiadomość smutna :( Ja też byłam pewna , że małanadzieja dołączy w końcu do mnie. Kurcze a tak 3małam kciuki ! No nic... Daisy nadzieja w tobie :* Życzliwa gdybym płaciła to pewnie było by szybciej , a na skierowanie to właśnie takie terminy są ;/ Ale trudno, Poczekamy zobaczymy. Mam nadzieję , że wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czekac teraz na kolejna @ te plamienia mam potraktowac jako okres. Wiec tak jakby mam teraz 7dc ale pamietacie dziewczyny jak pisalam ze mam mega plodny sluz? Chyba cos mi sie przestawilo. A akurat wtedy przytulanek nie bylo :-( Zobaczymy jak to bedzie na naturalnym cyklu czy wogole dostane @. Za godzinke jade do tevo doradcy finansowego. Ciekawe co mi powie. Oj bardzo bym chciala dostac kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal czekam :D powoli robie sie siwa i lysa i trace wlosy na pietach. Nadzieja matka glupich, no ale kazda matka kocha swoje dziecko i umiera ostatnia :D * Aaaga no wlasnie, co tam skrobiesz? Ja mam za soba 3 prace i o matko i ojco nigdy wiecej :/ :/ :/ pol biedy pisanie, ale sama obrona to bylam chora tydzien wczesniej z nerwow :D Teraz to z lozka nie wychodz przez pare dni, a najlepiej to zaliczaj kazdy kat w domu :) * Zyczliwa - fajny pomysl z tym kubkiem, u nas tez by sie sprawdzil. Ja nie mam jeszcze wizji. Jak beta nie wyjdzie to bede wtedy kombinowac, by ogarnac to przed wyjazdem. Na szczescie mam duzo czasu dla siebie w ciagu dnia wiec moge poswiecic go na poszukiwaniach. Najpierw jednak pomysl. W zeszlym roku zrobilam fotoksiazke z naszymi foto w parach i ja sama, z milosnym wierszem na srodkowych stronach i naszym zdjeciem na sztywnej oprawie. Luby mial lzy w oczach :D Ja nie pamietam co dostalam na Walentynki :p To bylo przed wyjazdem, bo 15go ruszalismy w gory, a 17go mi sie Luby oswiadczal w Karpaczu :D. Te walentynki spedzimy w gorach, bo 13go nad ranem wyjezdzamy. * Tik tak tik tak czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka myślę, ze lekarz powinien dać Ci na tarczyce. tarczyca powinna byc na poziomie 1 maksymalnie 2. to, ze normy sa do 4,2 to nic - to jest norma dla starszej Pani Sasiadki co siedzi w oknie i węszy spisek :P dla młodej kobietki, starającej sie o maleństwo do 2 jest maksymalnie fajnie gdyby Ci dał skierownie tez na ft4. podrawiam, zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym jeszcze tylko zabadac ten progesteron. Ale nie wiem kiedy. Teraz nie mam juz pojecia. Chyba znowu bede skazana na termometr :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pojadę dziś porozmawiać i poproszę o skierowanie, bo mam całą listę badań do zrobienia - trochę zaległości się porobiło ;) wpadniemy z M razem i obydwoje o skierowania to będzie komicznie wyglądało :) ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialabym cos wymyslec oryginalnego dla meza. hednego roku zrobilam obiad uroczysty. a jedbego kupilam chyba z 50czerwonych balonow nadmuchalam i na kazdym z nich napusalam za co go kocham swojego meza:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała nadziejo. spokojnie. po kolei wszystko sie ułoży. jedź do doradcy i czekamy na dobre wiadomośc****otem spokojnie usiądź z kalendarzem w reku obmyśl wszystko co Cie martwi, co mogłabyś zrobić w następnym cyklu jakie badania, rozpisz sobie i nie smutaj. chociaz kazdy ma prawo do gorszych dni. rozplanuj sobie wsystko i na spokojnie przemyśl,zadziałaj i nie zapomnij pomyslec i zrobić coś tylko dla siebie :)nie wiesz kiedy progesteron? ja tez ale dziewczyny na peweno zaraz Ci napisza po to tu jestesmy. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- na twoim miejscu na progesteron poszlabym przed braniem luteiny w tym cyklu. bo potem to niewiarygodny wynik bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja robiłam badania w listopadzie (chyba) to tsh, mocz i morfologie robiłam na NFZ, rodzinnego poprosiłam o skierowanie, wtedy tylko prolaktyne prywatnie, bo rodzinny na to skierowania wystawić nie może. Także Betka powinnien Ci dac, a raczej musi! Powiedz, że się starasz o dziecko i chcesz zbadać tarczycę. Jak nie da, to swinia! :P Ja pracę magisterską piszę o mojej miejscowości i o aktywności młodzieży, jakie mają możliwości spędzania czasu wolnego w gminie. Takie tam pierdoły :P Praca prosta :) Muszę kroniki wyciągnąć ze szkoły i z biblioteki i pisać. Na razie mam sesję więc nie myślę o pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ale tych badań jest mnóstwo, chyba zbankrutowałabym robiąc je wszystkie :/ I bądź tu człowieku mądry i wiedz, które są najważniejsze żeby je zrobić :/ ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja o badaniach hormonalnych tu podesłałam co kiedy się robi-nie jest tak dużo strasznie, ale wiadomo że prywatnie niestety kosztują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa Kubeczek świetny, ale ja nie wiem, czy mój M by się z tego ucieszył :/ Może trochę :P Ja mojemu chyba kupię bokserki walentynkowe, i zrobię pyszną kolację :) chociaż walentynki będą średnie, bo akurat moi teście przyjeżdżają do mnie na imieniny na weekend, więc kolacja walentynkowa będzie rodzinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko zyczliwa mozesz zgapic pomysl:-):-). kubek tez mojemu kupilam w ksztalcie serca czarny i napis jest "wiesz co..." a jak zalewa sie goracym plynem to kubek robi sie czerwony i napis sie pokazuje "kocham Cie" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam kompletnie zadnego pomyslu na walentynki. Nie moge meza dobudzic bo myslalam ze pojedIe ze mna odrazu po garnitur. Betka ja wiem ze progesteron robi sie 7 dni po owu ale ja nie wiem kiedy to jest. Tylko o to mi chodzi ;-) Moj m to pewnie najbardziej by sie ucieszyl z gry jakiejs. Jednak romantyczne to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×