Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Nie mam właśnie :/ mój gin jest położnikiem i tyle :/ Ale podjadę później do apteki i zapytam się co zrobić, mam fajną babkę to mi coś doradzi :) I może zajrzę do rodzinnego bo obok przyjmuje, może mi wypiszę receptę na coś co mi obniży TSH. A jak nie to zrobię we wtorek badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agaaa nie spotkałam sie z lekami na tarczyce dostępnymi bez recepty. Mój ostatni gin zwrócił na to uwagę a gin do którego chodziłam wcześniej na NFZ nie. myślę,że nie ma co sie nakręcać po prostu musisz porozmawiać z lekarzem o specjalizacji z endokrynologii podkreślając, że starasz sie o ciąże. TSH nie jest u Ciebie przekroczone, masz piękne dwa ajeczka :) prawdopodobnie nie masz objawów typowych dla tarczycy także nie panikuj. Porozmawiaj z lekarzem tak jak pisałam najlepiej ginekologiem-edokrynologiem taka jedna konsultacja rozwieje Twoje wątpliwośc****ozdrawiam, Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*piękne dwa jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agaaa to poproś rodzinnego o skierowanie na TSH, ft4 i ft3. Powiedz, ze starasz się o dziecko i będziesz spokojniejsza jak skontrolujesz wyniki. skonsultuj wyniki z endokrynologiem myślę,ze tylko tak doświadczony lekarz pomoże Ci. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Życzliwa :) Pogadam z rodzinnym i zobaczę. Mam nadzieję, że mi się uda. Z tego co widziałam to wielu dziewczynom się udawało, a miały wyższe TSH niż 2,5. Gorzej jak faktycznie przekracza normę 4,2. Może nie mam się czym martwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agaaa tak jak napisałaś brawo :) idealnie jest miec tsh na poziomie do 2.5, jesli jest wyzsze ale nie przekracza magicznych 4,2 to nie przekreśla to szans na ciaze. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tum tuduum. Mam 3 cm torbiel na lewym jajniku. Stad te bole :/ :/ :/ Powiedzial, ze ew. To moze byc pekniety pecherzyk i stad te bole, ale na 99% torbiel. Twierdzi ze pecherzyk taki duzy by nie byl. * Dostalam rozpiske badan co kiedy w ktorym dc. Musze robic pvt - on nie daje skierowania bo nie ma ku temu wskazan poki co. Wyliczylam od razu w laboratorium to cos lekko nad 1000 zl wyjdzie. * Jestem dzis zielona. * Myslicie ze to moze byc pecherzyk i moze cos z tego jeszcze bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zaraz chyba szlak trafi! Wróciłam od lekarza i z apteki. Poszłam najpierw do apteki i Pani powiedziała, że leki na tarczyce to tylko na receptę. Ale że przy staraniu się o ciąże to mam za wysoki TSH! kuzwa.. A mój rodzinny powiedział, że jeśli TSH jest na poziomie 2-3 to nic się nie leczy, dopiero jak się zbliża do 4. Teraz nie mam się czym martwić.. ehh.. Ale mam na własną rękę zbadać FT3 i FT4. Bo może mam coś ukryte związane z tarczycą i dopiero jak te wyniki wyjdą nie tak to będzie mi zapisywał leki, albo da skierowanie do endokrynologa. We wtorek idę na badania, bo inaczej nie mam jak.. Daisy to nie ciekawe co piszesz :/ moja mama miała niedawno pęcherzyk 4cm na jajniku, ale dostała po kilku dniach @ i pęcherzyk znikł. Wydaje mi się, że u Ciebie będzie tak samo. Ale nadziei nie trać :) Może akurat to pęcherzyk z jajeczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Aaaga nie pekniety pecherzyk tylko pecherzyk mialo byc. Zle napisalam. Kurde bede w domu gdzies przed 18 to kazalam lubemu szybko wrocic na chate. Myslicie ze kupic test owu i dzis zrobic? Te z allegro nie zdaza dojsc :p kurde kurde moze stad to mokro! :D normalnie ale mi narobil nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy może kup, chociaż będziesz pewna czy to ovu się zbliża czy faktycznie masz torbiel. Ja bym kupiła na Twoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana ni mam pojęcia co c***owiedzieć. Nawet nie wiemco to ta torbiel, bo nigdy się z tym nie spotkałam;-/ A na badania nie dał ci skierowania? Czy to jedno badanie kosztuje 1000 pln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy ale jak to torbiel? Przecież mówiłaś że byłaś 2 miesiące temu i nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam i nic nie bylo wtedy. Na badania to 1000zl za wszystko w jednym cyklu. Potem Wam napisze rozpiske wieczorem ok bo teraz jade do tej Gdyni. :** Mam nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - a bralas clo w tym cyklu? lekarz jakis dziwny bo torbiel od pecherzyka sie rozni. ja mam torbiel na lewym jajniku. i zawsze mi mowi ze jest i widac. dziwny lekarz. od clo powstaja torbiele. nie chce cie na ziemie sprowadzac ale... mimo.wszystko trzymam kciuki. a co to za badania ze tyle kasy wyjda. ja wsztstkie potrzebne niecale 200zl placilam. wszystkie hormony tsh itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy po pierwsze to pęcherzyki nie rosną do 30 mm a po drugie jak lekarz nie umie odróżnić co to jest? ale znowu jeśli poprzednim razem nic nie widział to skąd teraz 3 cm torbiel? Nie widział go wcześniej czy tak szybko urósł. To chyba niemożliwe żeby torbiele tak szybko rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy bardzo się ciesze, ze masz konkretny plan działania. tylko te koszty -1000zł :/ nie dobry doktorek już mógł wypisać Ci skierowanie na te badania przecież nic go to nie kosztuje a 1000zł to nie mala kwota grrrr. Kochana kibicujemy Ci i opcja z pęcherzykiem brzmi lepiej czego Ci życzę. Gdynia, Gdańsk, Sopot - uwiebiam te okolice :) Daisy a może sprawdź ceny i porównaj z oferta w innych laboratoriach. u mnie w pobliżu domu w laboatorium zwykłe TSH kosztuje 18zł a juz w innym lab 36zł takze jest różnica. Agaaa nie denerwuj się zrobisz we wtorek badania a tym czasem skup się na swoich pięknych jajeczkach. O TSH będziesz rozmyślać jak już dostaniesz wyniki. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy mnie też się wydaję, że 1000zł to kosmiczna kwota :/ sprawdź w innym laboratorium, albo poproś lekarza rodzinnego o skierowanie na niektóre. Bo nie na wszystko on może dać. A ja chyba odpuszcze badanie Ft3 i 4 teraz.. poczekam czy coś się wykluje w tym cyklu. Jak nie to będę robić badania i martwić się co dalej. A dzwoniłam jeszcze do laboratorium, żeby się dowiedzieć o badania ile kosztują i jak to jest z tymi normami. I babka mi powiedziała, że dla każdej grupy wiekowej są inne normy. Dla 20-latków, dzieci, młodzieży i kobiet starszych inne. Więc nie można sugerować się normą 1-2, że jest najlepsza, bo zależy w jakim wieku jesteś starając się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktora zna Tczew. jutro mam rozmowe o prace na ul. Obroncow Westerplatte. pani powiedziala ze to 15min od dworca. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a 9.38 brutto za godzine to malo czy tak normalnie. pytam bo juz od dawna nie wiem jakie sa stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes co do Tczewa to chyba MałaNadzieja pomoże bo to jej rejony. A stawka jedna chyba z najniższych. Na rękę miesięcznie koło 1300zł (pracując 8 godzin dziennie). To kokosy nie są, ale na podstawowe życie może wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tam proponuja 8-15 i druga zmiana 15-21 plus dwie soboty w m-cu 9-15. to wyjdzie mi chociaz najnizsza krajowa na reke. przez 3-mce okres probny um zlecenie. jestem u meza zarejestrowana w firmie wiec chyba skladek nie musza za mnie odprowadzac.? jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak się nie znam, ale może lepiej by było, gdyby to oni płacili za Ciebie składki, a wtedy u Twojego M by nie musieli. Może takie rozwiązanie lepsze by było. Ja pracowałam wiele miesięcy na umowe zlecenie i nigdy więcej.. Ale jak Ci dają gwarancję, że potem Cię zatrudnią na umowę o pracę to może warto zaryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie chce zeby oni mi skladki placili. u meza juz 4rok jestem. on ma stala prace. a tu to niewiem jak bedzie. a poza tym jutro dopiero na rozmowe jade:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes obroncow westerplatte jest blisko starego miasta, zaraz obok jest rossman. jedziesz do orange? ja tam pracowalam 2 lata ponad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×