Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka dasz radę Kochana!!! Zobaczysz, że wszystko się ułoży w końcu :D super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :* ściskam Cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- wlasnie niewiem kiedy testowac. czy juz czy poczekac do 30dc. nic nie czuje. Bullitka- bidulko teraz sie pomeczysz a potem zostanie ci to wynagrodzone. zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to dobrze wróży :) uwielbiam sałatki :) Gościówa dobry tekst z tymi kotami, psami i nami hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przepraszam, że wczoraj nie pisałam, ale byłam służbowo w Katowicach. Wyjechałam skoro świt i wróciłam późnym wieczorem. *agnes1822 trzymam kciuki! Przynieś nam dobre wieści! :) *Bullitka81 jesteś bardzo dzielna. Podziwiam Cię. Trzymaj tak dalej. :* *MałaNadzieja każda z nas ma gorsze i lepsze chwile. Ja Cię doskonale rozumiem, bo ledwo co wyszłam z dołka. Oby było lepiej u Ciebie... :* *Neska 15 trzymam kciuki za testowanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka to swietnie! Trzymaj sie mocno. Agnes ile trwal Twoj najdluzszy cykl? Ja tez dzis planuje zrobic jakas salatke. Ale taka light ;-) salata lodowa pomidorki ogoreczki itd. Znacie moze jakies przepisy na tego typu salatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam u gory to ja, MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ulubioną sałatkę :) Mix sałat, kawałki łososia wędzonego na gorąco, pomidorki, ogórek, nasiona słonecznika i do tego sos (musztarda, miód i odrobina sosu sojowego) Ja uwielbiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Wam kochane. Pierwsze słowa kieruje do Małej nadziei. Jak wiesz o swój cud tez walczyłam. miałam chwile załamania, nie potrafiłam poradzić sobie z myślami, byłam tak rozżalona, że już nawet nie ukrywałam łez, siedziałam i wyłam na ramieniu mojego narzeczonego. nie miałam ochoty słuchać, ze:... wszystko się ułoży... będzie dobrze... uda się. ale zawsze przychodziła w końcu myśl: a własiciwe dlaczego miałoby się nie udać? przecież musi być dobrze z wieloma sprawami sobie radziliśmy, kochamy się,mam wspaniałego narzeczonego,mamy siebie, mamy piękne plany na przyszłość. zawsze znajdowałam w sobie siłę po takiej burzy myśli i łez. wstawałam, brałam się w garść i myślałam o moim cudzie o który walczę, te myśli dodawały mi sił - myślałam o tych malutkich rączkach, nóżkach, pięknych oczkach, nosku, policzkach, usteczkach, uśmiechu, wspólnych spacerach,pierwszych kroczkach, pierwsze mamo.... pomyśl o tym i walcz dalej. nie wstydź się swoich emocji. kiedyś na internecie doczytałam się takich pięknych słów Jana Pawła II: Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Odezwę się jeszcze, wszystkie mocno Was ściskam, całym sercem jestem Wami. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje zyczliwa za mile slowa otuchy ale niestety nic nie poradze na kiepski humor. Dziekuje jeszcze raz. Eveline niestety nie lubie lososia a miod chyba odpada n.a diecie niskokalorycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za mile slowa :). Maz tez sobie wziol wolne aby sie mna opiekowac. Warto naprawde wszystko zrobic aby osiagnac upragniony cel. MalaNadzieja - jesli c***omoze to wygadaj sie nam. Wiem ze nic ci nie pomozemy ale moze zrobic ci sie lepiej od samego gadania. Trzymaj sie. Agnes - ile sie juz spoznia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko ciesze się razem Tobą. a sam tak do końca nie wierzyłaś niedowiarku, ze się uda :P jesteś najlepszym dowodem na to, że zawsze trzeba być dobrej myśli. Dobrze, ze Mąż jest przy Tobie widać jak bardo Cie wspiera w tej drodze. to jest bardzo ważne. jesteś bardzo silna kobietką. Agnes Ty też masz w sobie niesamowita silę. walczysz o swój cud już 3 lata a mimo wszystko zawsze umiesz naleźć w sobie siłę. kobietka z charakterem. @ niech się już tak nie spóźnia, w końcu wcale nie czekamy na nią, niech ta wredna @ porostu "nie przychodzi". Kciuki zaciśnięte. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne najszczersze gratulacje. Wiedziałyśmy wszystkie, że Ci się uda tylko tak się zgrywałyśmy :P na pewno się sprawdzisz. Zadowolona jestes z warunków umowy? godzinowo jak to wygląda? daleko masz do pracy? Z dbaj o swoje oczka. Lekarz już wie co ma zrobić żeby C***omóc. Jeszcze chwila a zamiast myslec okuliście będziesz szukać dobrego ginekologa-położnika i położnej do porodu i prowadzenia ciąży. życliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska to ju 12 cykli za Tobą. Ja tez walczyłam o swój cud około roku Twoja cierpliwość i siła jest Twoja mocną stroną. Ciesze się, że mimo wszystko znajdujesz w sobie siłę. takie podejście jest bardzo ważne. Udany pobyt +przytulanki= dzidzia :D Betka dziękuje, za ciepłe słowa. Z tymi kilogramami to myślę, że każda kobieta ma "lekką" obsesje ważne, żeby znaleźć granice. ja 5 lat temu zgubiłam gdzieś tą granicę i wpadłam w anoreksje. Kochani działajcie a wagę będziecie liczyć ale swojej dzidzi co USG !!!:D na objawy owulacji nie ma co patrzeć jak Cię dopadną objawy ciąży to dopiero będziesz mieć do opowiadania a to siusiu ciągle mi się chce, a to spać, a to znow mdłości i wymioty hihi :)życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy masz świetne wyniki. tym estriadolem poradzisz sobie jestem o tym przekonana i za chwilę nie będziesz nawet pamiętać, że coś takiego w ogóle istnieje:P Życzliwa Eveline to będzie Twój pierwszy cykl z clo ? jeśli nie doczytałam, to przepraszam. Aagaa jak się czujesz? ból dalej Ci dokucza? Gościówa ja na początku też do końca nie byłam pewna ruchów. na każde "burkanie" w żołądku patrzyłam podejrzliwie. Ja tak na poważnie ruchy zaczęłam czuć między 22-23 tygodniem. chociaż moja córeczka była bardzo leniwa w brzuszku wciąż się martwiłam, ponieważ prawie w ogóle jej nie czułam. A co do płci to wstępnie da się ją zobaczyć w 17 tygodniu. mówi sie, że pewny jest zawsze chłopiec. dziewczynki są niespodzianką dla rodziców gdy przy porodzie okazuje się, że zamiast córeczki jest synek. Pozdrawiam, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprasza , że napisałam w taki sposób miało być w jednym poście ale kafeteria ma obsesję na punkcie SPAMu. wszędzie go widzą :P życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja- w lipcu mialam 34dc. a potem to juz 27-25dc. zyczkiwa- dzieki za slowa otuchy. wiecie co bylam w sklepie osiedlowym i szuja szefowa osoby do pracy. pogadalam z nia i ma jeszcze 2osoby na wyprobowanie. jakby co jestem trzecia w kolejce. hmmm najnizsza krajowa ale to lepiej niz w tczewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no racja , że lepiej ! Tym bardziej , że na miejscu :) Agnes testuj jutro , bo się niecierpliwimy :-) Życzliwa w 23-24 tc to ja czułam i widziałam jak młoda podskakuje :-) Cały brzuchol mi falował. Stety albo i niestety była strasznie *****iwym dzieckiem. Ostatni miesiąc to kotastrofa była dla mnie ;-/ Tak mi dawała popalić. Za to po narodzinach aniołeczek :-D Opłacało się cierpieć :) Ja dzisiaj sprzątnęłam samochód , bo już patrzeć na niego nie mogłam ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- wlasnie sie zastanawiam jutro bedzie 30dc. moze mi sie wydluzyl cykl przez to ze luteiny nie bralam w tym cyklu. ale z drugiej strony przeciez nie bede wiecznie brala lutki zeby potem miec okres. sam tez bez tabletek musi byc. prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja się kompletnie nie znam. Ja brałam luteinę w ciąży , bo miałam krwiaka. A tak to nie wiem co c***oradzić.Więc jutro teścik z samego rańca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wzielam tylko 3dni bo zapomnialam. i teraz niewiem co sie dzieje. echhh glupia ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja C**proponuje zrobic test nawet dzis. Jak wyjdzie pozytywny to bierz luteine zeby C**progesteron nie spadl za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to tym bardziej powinien juz byc okres. Zrob test bo juz jestes kilka dni po. Trzymam kciuki :). MalaNadzieja - jak dzis sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dziekuje, juz troszke berdziej pozytywnie. Ja tym razem po lutce wogole nie mialam okresu tak naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Ale przeciez ja jestem na luzie..napisalam Wam wyniki i ze musze powtorzyc ten estradiol, to wszystko :) martwi mnie ta torbiel, mysle ze zadna z Was nie bylaby takim faktem zachwycona. Umowilam juz wizyte na 12.02. Na 19.15 dopiero :) * Agnes - testowalas juz czy nadal czekasz? Bo z tego co czytam to @ jeszcze nie przyszla? I dobrze! Aaaa doczytalam ze nie testowalas jeszcze :/ trzymam & :) * Joanne no gratuluje C**pracy :) * MalaNadzieja - kiedy bedziesz wiedziala cos wiecej? Dlugo trwa ta proba w sklepie? Pewnie caly dzien na nogach do pozna? Czy jakies zmiany? * Bullitka kochana gratuluje pecherzykow :))) Na pewno ktos sie z tego wykluje :p Wspolczuje tego bolu..naprawde az tak bylo to odczuwalne? :/ * Mysmy dzis mieli troche sluzbowego latania, potem z mloda pojechalismy po kask :) W koncu wybrala sobie Monster High i do tego gogle tez z tymi potworami :) Skompletowalismy juz wszystko - skarpetki, bielizne termoaktywna itp. Jeszcze pare dni :p za tydzien bede sie juz powoli pakowac :)) * Dzis 3dc i leci ze mnie od samego poczatku 1 dc non stop niczym z zarznietej krowy za przeproszeniem :( do tego okropnie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:04 03.02.2014r Joanne napisala ze dostala prace. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×