Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Pobudka! :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo dzien dobry :-) no co Wy spicie jeszcze? Ja juz w pracy, na razie mam spokoj wiec moge poczytac i popisac :-) Neska jaka tam z Ciebie kluseczka, sliczna i sympatyczna z Ciebie dziewczyna :-) fajna mialas fryzurke w dniu slubu :-) Mala Mi cudowne sa te Twoje twory, naprawde podziwiam Twoj talent, jestes bardzo zdolna :-) az zapragnelam miec taki chustecznik, moze jakis wzor wymysle i cos u Ciebie zamowie co? Ja kiedys robilam bizuterie, mialam ogromny zapal, tak ogromny ze moj M to mi nawet strone internetowa zrobil i wstawialam tam zdjecia :-) ale szybko mi przeszlo i teraz gdzies mi sie poniewieraja sie w pudeklach te koraliki :-P tym bardziej podziwiam Mala Mi Twoje cudenka i Twoja cierpliwosc :-) no i Daisy jestem pod wrazeniem rowniez ze Ty tez cos tworzylas :-) Tak wlasciwie to wchodzac tu na forum dzis rano bylam pewna ze beda tu jakies dobre wiadomosci od Betki ktora jednak moze skusila sie na tescik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja też już w pracy :) hehe nie testowałam :) zrobię to pewnie w czwartek jeśli do jutra nic się nie zmieni :) będę twarda :) Zaraz zabieram się za przeglądanie Waszych maili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie troszke wczoraj podlamalam, dowiedzialam sie ze bratowa i kuzynka mojego M sa w ciazy. Oczywiscie ciesze sie ich szczesciem i zycze im jak najlepiej ale smutno mi bylo ze to znowu ktos inny, ze to znowu nie ja :-( na dodatek tak blisko w rodzinie i pewnie wszyscy beda przy kazdej okazji o tym mowic i pytac kiedy my :-( my przeciez tez chcemy :-( no nic trzeba sie wziac w garsc i jednak myslec pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_Mi ciekawe cudeńka robisz :) Neska bardzo sympatyczna z Ciebie dziewczyna-miło Cię widzieć :) Ślicznie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka kochana wiem doskonale co czujesz :( dookoła dziewczyny zachodzą albo już rodzą a u nas nic.. :( co miesiąc jest iskierka nadziei i co miesiąc rozczarowanie, dlatego też czekam cierpliwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ojej ile czytania! Wczoraj mnie nie było cały dzień , a tu kilka stron ! Niestety przeczytałam tylko tak " z wierzchu" . . Aaaga kochana gratuluję z całego serca :-) Jejku jak szybko powiększa się grono mamusiek :-) . Daisy strasznie mi przykro :-/ Byłam pewna wręcz,że poszłaś w ślady Małejnadziei ... . Neska oj tam , oj tam pulpet ? :-) To ja w takim razie też :-D Tylko ja mam szerszą górę tj bary i brzuch (nie tylko w ciąży).Przypomnij ile masz lat?Bo też młodziutko wyglądasz . . A i Daisy prześliczna ta twoja kuchnia ! . Kurcze ja tu pranie zrobiłam z myślą,że mi ładnie wyschnie na dworze a tu leje :-/ Ale się wściekłam. . Wczoraj mnie nie było cały dzień, bo najpierw szybkie zakupy, potem jakoś czasu nie było, a wieczorem na bierzmowaniu byliśmy. . Co macie dzisiaj na obiadek? :-) nie na żurek wzięło. M pewnie będzie się cieszył hi hi. Wczoraj pierwszy raz zapiekankę z mielonego zrobiłam i wszyscy wcinali aż uszy się trzęsły :-) Nawet teściowa pochwaliła!! :-D Co baaaaaardzo rzadko się zdarza. . Małanadzieja ty pisałaśo tych parówkach? tak mi smaka narobiły ! co to za boczek musi być? Surowy? Parzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze jest to forum to mozemy sie tu wygadac i wspierac, bo moj M to juz ma mnie dosyc z tym tematem :-( Betko ja wiem ze nam sie tez uda, Tobie juz jutro lub pojutrze a mi za 3 tygodnie test wskaze dwie kreski ok? Umowa stoi? :-) a potem Daisy i Mala Mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka byłoby wspaniale... Mój M też ma przesyt już, ja z reszta też hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie tutaj mogę swobodnie pisać z Wami, bo w końcu rozumiemy się doskonale :) nawet moja mama stwierdziła, że chyba za mocno trochę wciągnęłam się w to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze z nami bedzie Agnes, przepraszam ze pominelam. Gosciowa juz sie zwstanawialam gdzie sie podzialas, dobrze ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się super także bez obaw- żadna wizyta szpitalna się nie szykuje :-) Dzisiaj 22tc zaczynamy .Jeszcze tydzień i zaczynamy 6 miesiąc :-) . Kochane nie łamcie się ! Na każdą z was przyjdzie pora :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) No co wy dziewczyny 10 kg do zrzucenia jak nic:) Ale zajmę się tym jak urodzę:) Kiedyś miałam właśnie te 10 kg mniej i zawsze wraca myśl do tej starej wagi. Mała mi naprawdę śliczne te Twoje robótki:) A powiedz skąd masz formę na np. taki chustecznik? sama wycinasz i sklejasz? Też mi wczoraj wpisy nie wchodziły i już wczoraj nie pytałam. Betka, Evelynka presja jest zawsze ogromna. Sama to przeżyłam i na pewno nie pomaga jak tak ktoś stoi nad głową i dręczy. Tylko się nie zastanowi że może ktoś nie może zajść w ciąże i może mu być przykro. Gościówa ja jestem 87 rocznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie wciagnelam w to forum, dobrze jest pogadac z kims kto ma takie same problemy i wie co czujemy. Tutaj nawet chwilowe problemy maja dobre zakonczenie :-) no i ta fala ciaz ktora teraz tu przechodzi nastraja pozytywnie i daje nadzieje ze moze 'ja bede nastepna' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest jest, presja to chyba najgorsze co może być :/ u mnie się uspokoiło, bo w pewnej chwili powiedziałam STOP otoczeniu i na szczęście do dzisiejszego dnia mam spokój.. Prawie z nikim na ten temat nie rozmawiam już, bo zwyczajnie nie mam na to siły nawet.. Czasami z moimi rodzicami, ale oni widzą ile mnie to kosztuje i sami kończą temat.. tylko zasugerowali parę razy, że może czas już na jakieś badania i tyle.. Ogólnie udaję, że mnie to już nie rusza, że tak się dzieje.. no ale wiadomo, że tak nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa super, już z górki masz :) Czekamy właśnie aż i na nas przyjdzie pora :) do 30tki chciałam zawsze już dwoje dzieci urodzić, a na tą chwilę nie wiem czy się z jednym wyrobię heh :) jeszcze jest szansa na jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ja też właśnie miałam taką taktykę. Tylko najpierw nie chciałam mieć jeszcze dzieci, a potem chciałam i nie mogłam. Ale wszystkie dogadywania ucinałam że nie czas i za parę lat. Więc zdziwienie było jak powiedziałam że jestem w ciąży. Nawet siostra mi mówiła że zaskoczyłam ją bardzo bo zawsze mówiłam że nie czas a tu tak po prostu jestem w ciąży. Nie miałam zamiaru chodzić do wszystkich i mówić że chcę się starać o dziecko. I dobrze że tak się stało bo trochę to trwało i wyszła bym na głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do obiadu to sama jeszcze nie wiem może pulpety w sosie pomidorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się nie ładuje poczta i nie zobaczę zdjęć. :/ * MalaNadzieja - wstawaj kochana :) JA wciąż przeżywam to Twoje foto, jakie nóżki i rączki malusie widać tam :) * Agnes a Ty gdzie? Tak rano na posterunku zawsze byłaś jako pierwsza :) Jak tam nocka, przespana? Jak się czujesz dziś już lepiej? * Gościówa dobrze, że jesteś :p Tęskno mi było! * Ja też chcę mieć drugie do 30tki. Jeszcze mi trochę czasu zostało na szczęście..a potem zaraz następne bym chciała tak by była róznica 2-3 lata. :D * U mnie też ulewa jak diabli od samego rana :/ Ja już po zakupach, na obiad mam paszteciki z mięsem a do tego barszcz czerwony oczywiście instant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska dobra taktyka, ale ja to bym chyba tak nie wytrzymała hehe u mnie niektórzy wiedza tylko maja świadomość, że się o tym ze mną nie rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy skad ten pomysl ze spie :) nie spie. bylam w przedszkolu i u mamy. chcialam isc zaplacic cos w banku ale u nas w calym miescie pradu nie ma. Neska sliczna dziewczyna z Ciebie, a ztym 10 kg to przesadzasz. Jestesmy w tym samym wieku. Evelynka przypomnij prosze ile czasu sie staracie? Gosciowa ten boczek to ja kupuje taki w biedronce, taki w p;asterkach cieniutkich podluznych... chyba surowy, nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - a czuje sie lepiej, dzieki :) Troche boli mnie brzuch ale już nie aż tak mocno na szczescie jak wczoraj. Przynajmniej póki co. * MalaNadzieja - zapomnialam ze przeciez Nadie prowadzisz do przedszkola :p Jak się czujesz? Który już tc u Ciebie? Oprawiłaś już fotkę maluszka? Myślę, że będzie dziewczynka :) * Bullitka, Joanne jak się czujecie? * Neska no opowiedz coś tam więcej co u Ciebie, jak się czujesz? Wszystko dobrze znosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm dziewczyny co Wy wszystkie takie młode? Najstarsza jest chyba Agnes prawda? Ja jestem '86r. Jest ktoś między mną i Agnes? Eh pomyśleć że ja już mam jedno dziecko. Chwilami czuje się jakbym walczyła o pierwsze. Może przez to, że mała moja już jest taka samodzielna..Tzn Ona jest taka przytulaska, tylko mamusia i mamusia, no ale rozumiecie, za dnia jej nie ma, popoludniami czasami znika u siebie w pokoju, na dobra sprawe razem to przygotowujemy jedzenie, odrabiamy lekcje, cos porobimy, pogadamy. Nie wymaga juz takiej uwagi jak kiedyś :( A ona to już opowiada jak sie calowala z kolega z grupy. Eh! A ja bym chciala bujaczek, grzechotki itp. :( Co prawda jest kochana, bo i za raczke zawsze chodzi, opowiada co u niej, przychodzi nad ranem do lozka, wieczorem lezy sie przytula. W sumie duzo razem robimy hehe tak po namysle uważam :D Chyba marudze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy u mnie dzis dokladnie. 7t i 5 dc. Czuje sie jako tako, gdyby nie to ze ciagle jestem zakatarzona i glowa mnie boli codziennie. Chyba zatoki. A ja w sumie nie wiem czy dziewczynka, mam jakies przeczucia ze chlopiec. Ale prawde mowiac jest mi to naprawde wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja myslalam o Tobie rano i o Nadii. Jak jej sie spodobal kroliczek? Nic sie nie pochwalilas takim waznym wydarzeniem, nowy lokator to duzo emocji pewnie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie marudzisz :) ja za momencik skończę 29 latek-w kwietniu :) także czuję, że czas mi ucieka.. Agnes a Ty jesteś rocznik 84? MałaNadziejo współczuję kataru.. sama tez go mam :/ taki zatokowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) * Evelynka - nie ma problemu, tylko wymyśl co byś na tym chusteczniku chciała :) Masz racje, nic innego jak pozytywne nastawienie, bo jak się człowiek nie raz załamie, to szkoda gadać. A skoro, to forum takie szczęśliwe, to w końcu każdej się uda :) Ja chciałam się kiedyś za taką biżuterię zabrać, ale w końcu tylko na pomyśle się skończyło. Za dużo rzeczy bym chciała robić,a skąd na to wszystko czas? Teraz jeszcze się uparłam, ze będę grała na gitarze i dostałam od Mojego piękny instrument na Boże Narodzenie. Nawet jakoś mi to idzie, ale ostatnio nie mam weny do ćwiczeń * Betka - to czekamy do czwartku na Twój teścik, a może dasz się namówić na jutro :P ja też bym się chciała wyrobić z 2 do trzydziestki, a docelowo 3 mi się marzy :) * Gościówa super, ze jesteś, już się zastanawiałam, co się z Tobą dzieje, tak na cały dzień zniknęłaś. Dobrze, ze wszystko w porządku. O! To już zaraz 6 miesiąc?! Jak ten czas leci :) * Neska - takie gotowe pudełka można kupić min. w empiku, albo w specjalnych sklepach do rękodzieła, albo oczywiście zamówić przez internet. Zresztą teraz przez internet kupi się wszystko :) * Mała Nadzieja widzę, ze od rana coś się dzieje, a ja spod prysznica dopiero wyszłam i powoli do pracy się zbieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chyba starsza ode mnie jest też Bullitka? nie wiem czy 81 to rok urodzenia? Bullitko jak się czujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×