Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ja obejrze zdjecia karolinki jak odpale kompa. Teraz leze i dlatego z tel pisze. Truskawki podobno uczulaja wiec nie powinno sie jesc ich za wiele w ciazy ale ja z nadia jadlam i nic sie nie dzialo. Ja bym zjadla ogorka malosolnego.... W tym roku czeka mnie duuuuzo pracy przy ogorkach chili bo teraz zjedlismy wszystkie juz przed zima ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no mysle ze troche tak. Wkoncu bedziesz miala 2 dzidzie a my po jednej ;-) Ale zobacz ile razy jest tak ze jedna kobieta ma brzuch ledwo widoczny a druga wieeeelki. Ale no mimo wszystko przy blizniakach musisz miec wiekszy brzuch. Pamietaj aby sie regularnie i intensywnie smarowac kochana. Jestes szzczuplutka a skora bedzie sie bardzo rozciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że nic mi nie będzie po truskawkach bo chyba nie przeżyje:) Ogórki też robię ale i kiszone i konserwowe. Parę dni pracy jest ale potem tylko się sięga po słoiczki:) Jeszcze nam nie zabrakło:) Bullitka wydaje mi się że tak ale na pewno nie wiem bo nikt w moim otoczeniu nie miał bliźniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ale czujesz ze masz owu czy co? Ja poznalam po takim naprawde bardzo plodnym sluzie. Zaraz po @ sie pojawil i bylo go naprawde bardzo duzo. Neska nic Ci nie nedzie po truskawkach napewno. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulltka- a brzuch to napewno bedziesz miala wiekszy ale jak jestes chyda to moze az tak mocno duzego nie bedziesz miala, zalezy przeciez jak duze dzieciaczki beda:). Mala nadzieja- wczoraj mnie brzuh pobolewa i tak sie po cichu zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy wiedziałam, że będziesz tęskniła za mną :-D W końcu nikt nie dorówna mi we wredocie :-D . Małanadzieja, fajnie. Twoja Nadusia już taka mądralka mała :-) Moja to niezbyt wie o co chodzi . Ehhh widzisz , a ja durna wczoraj byłam w biedronce i nie pomyślałam, żeby tam ten boczek kupić ! :-/ . Życzliwa- Karolcia śliczna :-) Taka mała chudzinka he he . No ja jestem młodą mamom, żoną i absolutnie niczego z M nie żałujemy. Jak to sam wczoraj powiedział - mimo tak młodego wieku, 2 dziecko w drodze, kasy tyle że jest tylko na przeżycie jesteśmy szczęśliwi i się kochamy . Aż mnie zatkało , bo zbytnio wylewny to on nie jest :-D . Bullitka słońce ja patrzyłam i mam tylko 14(?) tabletek duphastonu. Czyli nie cała paczka . Też jest ważne do 2014 roku . Jeśli chcesz to też mogę ci wysłać tylko nie wiem , kiedy znowu będę w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma jeszcze rossmana wiec musze zapytac o ten krem perfecta mama w normalnej drogerii. Jak nie bedzie to maz musi mi kupic w rossmanie w tczewie. Jakos mam prEkonanie do tego serum. Mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie hehe. Zaraz spadam do banku i pojde odrazu po Naduske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz nadrobie wpisy biorę sie za lekturke :)wrzuciłam Wam tez kubeczki na których jest Karolka plus zdjecia ktore były uzyte do fotomontazu tak moze bardziej z ciekawosci jak ktoras z dziewczyn chce moze zobaczyc jak takie zdjecie wygladało przed i po fotomontazu :)dziekuje za mile slowa Karolcia az sie zwstydziła :)zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam na maila aktualne zdjecia kuchni :) Kurde tych firanek mi brakuje. Ale widzialam ostatnio rolety fajne kuchenne - czwerwone takie identyczne w kolorze mebli :) Ładnie by slonko przez nie latem swiecilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ja zyczliwa :) dziękuje za mile słowa :) miałąm wrzucić kilka filmikow ale mysle,ze zdjecia tez maja swój urok :) * Bullitko bedziesz miec byc moze wiekszy brzuszzek to zalezy od ilosci wód płodowych,wagi dzieci (jedno dziecko moze ważyć 4kg a jedno maleństwo 2,5kg take nie ma reguły) zalezy to również od ulozenia dziecka w brzuszku :) nie martw sie bedzie dobrze smaruj sie oliwką żeby skora byla nawilżona. moja karolcia wazyla 3100 i mam takiego tygryska na brzuszku, że wstyd :P jesli chodzi o rozstepy to jak maja byc to beda czy to dwa maluszki czy jeden czy smarujesz sie oliwka za 20zł czy za 100zl nie ma znaczenia ale o skore warto zadbac :) ale po pierwszym trymestrze rozumiem, zę lekarze beda bardzziej zaangazowani i juz nie bediesz miec probelemu z lekami ktore maja pomoc Malenstwom? jutro USG :) * Becia twarda zz Ciebie sztuka :) nie złamies sie z tescikiem? :P hihi kciuki zaciśniete * Evelynka nie przejmuj się "gadaniem" innych! nie psuj sobie nerwow niepotrzebnie. musisz znaleźc dystans. u mnie w rodzinie tez jest para ktorą rodzina co chwile wypytuje a kiedy dziecko? po prostu mam wraznie, że nie zdają sobie sprawy, że dzieci nie przynosi bocian, nie zdaja sobie sprawy tez, że niektorzy potrzebuja wiecej czasu albo maja inne plany. * Gościówa ciesze się, ze u Was wszystko dobrze brakwało Nam Ciebie :* mniam uwielbiam żurek :) sama robisz zakwas? my dzisiaj na obiadek mamy pstragi w ziolach :) * Nesko świetnie wyglądasz chyba moje zdjecia pominelas ja to mam troszke do zrzucenia kg a nie Ty :p miło Cie zobaczyc :) tez jestem rocznik 87 :) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy a więc trójeczke planujesz? super :) My tez :) masz swietny kontakt z coreczka naprawde do pozazdroszczenia mam nadzieje, że i ja z Karolcią będe mieć zawsze rownie dobry :) Moj narzeczony tez jest z czerwca :) a Wilno jest piękne moi rodzice tam byli :) i wrocili zachwyceni. kuchnia świetna my tez chcemy w podobnym stylu :) * Mala nadziejo a jak sobie radzisz z katarkiem? jak tam wizyta w pracy i rozmowa z szefem? :) ten przepis na paroweczki tez podkradne i zrobie w sobote :) Nadusia słodka jest.może jak się urodzi braciszek albo siostrzyczka to zrob Jej prezent tak jakby od siostrzyczki/braciszka np bluzka z napisem "najlepsza siostra pod słońcem" * Mała mi gra na gitarze to świetna sprawa ja kiedyś sie uparłam, ze bede na czyms grac ale zabrakło mi czasu jak Ty na to wszystko znajdujesz czas? :) a ja ktam Twoje Maluszzk iw przedszkolu? jakie imie jest na czasie teraz w Twojej grupie? :) moja na przełomie wresnia bedzie isc do złobka jak je jmoge pomóc?bo to bedzie pewnie dla Niej stres taka długa rozłąka. * Agnes przede wszystkim zachowaj spokój i działajcie i działajcie i działajcie i działajcie i działajcie ....:* * a do mnie dziś z poślizgiem 3 dni przyszła @ a w porowaniu ze styczniem miala poslizg 7 dni. odezwe się ide z moja Karolcia na mleczko:) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy naprawdę fajnie urządzona kuchnia:) Jest bardzo gustowna:) A o czerwonych frontach już się wypowiadałam że najlepsze są czerwone:) I kotek się jeszcze załapał na zdjęciu:) Mój też w oknie lubi siedzieć:) Życzliwa nie pominęłam Twoich zdjęć. Tylko ty urodziłaś dziecko więc to zupełnie inna sprawa:) Moja siostra też dużo przytyła. Ale zrzucić jest naprawdę ciężko. Tu dziewczyny urodziły dzieci i żadnych zbędnych kilogramów:) Aż wydaje mi się to niemożliwe:) A zdjęcia obejrzałam jeszcze raz. Mam nadzieję że nie zauroczymy Ci Karolinki:) Jest cudowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa nie do konca zgodze sie z Toba na temat powstawania rozstepow bez wzgledu na smarowanie. Mam przyklad sama na sobie ze tam gdzie smarowalam sie serum nie mam ani jednego rozstepa pomimo ze jestem podatna bo na biodrach mam od czasu dojrzewania. A tam gdzie ominelam smarowanie, tj uda od strony wew mam pelno rozstepow wiec jed ak jakos to dziala. Rozmowa z szefem przebiwgla w sumie spokojnie. Co on wiele mogl. Chce tylko zebym ciagnela L4. Zaraz odpale kompa i poogladam fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska- ja mam do zrzucenia po pierwszej ciąży jeszcze dobre 8 kg. Mam nadzieję, że tym razem nie przytyję 28 :-/ . Daisy a mnie najbardziej roz*******la ten kot w oknie i 4 miski :-D hahaha. Nie no kuchnia przepiękna ale coś na te okna jeszcze musisz wymyśleć . Kurcze ja jestem pełna podziwu tych frontów ! Bardzo się brudzą? Bo nie widać ani jednej smugi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec po obejrzeniu zdjec stwierdza: Zyczliwa coreczka oczywiscie przeslodka. sliczna jest :) Daisy kuchnia swietna. bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukajcie sobie na fb "nieperfekcyjna mama" albo "moda na brzuszek" :-) Tam są wybierane "brzuszki miesiąca" Napatrzeć się nie idzie jakie to kobiety mają pomysły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, Małanadzieja,Życzliwa czy bolał was pępek? Możecie się śmiać ale mnie strasznie boli... A może to nie ból tylko strasznie wkurzające uczucie :-/ Mam tak od kilku dni. Wcześniej mnie bolał chwilkę a teraz od kilku dni nie ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty, siedzi w środku ale kształt ma nieciekawy :-/ Myślę, że w ogóle nie wyjdzie. Zawsze miałam go głęboko a teraz taki dziwny. :-/ .Kurcze coraz to dziwniejsze rzeczy zauważam na sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie bolal. W ogole mi nie wyszedl nawet :) Dzieki dziewczyny za mile slowa haha Gosciowa no usmialam sie do lez :p Fronty sie w ogole nie brudza a jak juz cos skapnie to nie widac. Od stycznia czyscilam tylko 3 x. No te okna to masakra haha ale przynajmniej mam wglad na okolice :p Widzialam naprawde fajne rolety w sklepie gdzies. Niepotrzebnie montowalam takie dziadowskie karnisze na zabki. Chyba ze je zdejme to wtedy ew. jakas panelowa krotka firanka bedzie pasowac. No i te stoleczki. Lubemu zadne hokery sie nie widza bo maja wielkie okragle podstawy. Wciaz szukamy :p Ja tam sie juz przyzwyczailam do tych starych hehe na poczatku troche nisko mi bylo bo blat jest wyzej niz byl tamten stolik. Znowu neta nie mam naprawiaja na bloku tu we wsi nadajnik bo luby mowi ze od wiatru sie kawalek odczepil od elewacji :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa, Karolinka jest bosssssska!! :) 19 lipca 2013 koleżanka urodziła synka i to w swoje urodziny :) też jest cudowny - wyjątkowa data :) Daisy fajna kuchnia - podoba mi się :) i kocurro :) MałaNadziejo słodka Nadusia :) Dziewczyny a mnie coraz bardziej korci ten test!!!!! Tak jakoś się dziwnie czuję ajć... ;) boję się, że będę jutro ryczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - sliczna ta twoja Nadia. :) Zyczliwa - mi bardziej chodzi o to czy te dzieci sie zmieszcza u mnie w brzyszku. Tyle sie naczytalam teraz ze naprawde teraz bede sie stresowac. Karolinka wszystko zjadla? Cudne zdjecia :) Daisy - ja tez wysle zdjecia mojej kuchni. Mimo ze tez mala to zmiescila sie wyspa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×