Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka nie martw się o to czy dzieci się zmieszczą-oczywiście, że tak!! :) i błagam Cię - nie czytaj w necie tych wszystkich rzeczy, bo zwariujesz..... :* uśmiechaj się dużo - cały czas najlepiej i nie denerwuj się - zrób to dla Twoich Skarbów, które nosisz pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jasne ze sie zmieszcza. No cos ty.... Musza ;-) kobiety rodza i trojaczki i jeszcze wiecej dzieciaczkow. Twoje cialo bedzie sie dostosowywac poprpstu do dwojeczki ;-) Gdzies nam sie Joanne zapodziala. Odezwij sie Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz możecie się pośmiać - bo ja normalnie nogi zaciskam, żeby tej @ nie dostać!!!!! :) haha zaczynam świrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro znowu mam usg i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze . Betka - a masz. Juz testy kupione? Malanadzieja - nie wyobrazam sobie jak kobiety 3 dzieci zmiesci w brzuszku. Ale tez tak bywa. A Joanne pewnie ostatnie dni z mezem spedza bo juz niedlugo wyjezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka zrob test. POwtorzysz za dwa dni jesli wyjdzie negatyw. A jesli wyjda 2 kreski to bedziesz sie szybciej cieszyc. Podejdz do tego na luzie, z jajem. Uda sie - z***biscie. Nie uda sie - zaciskasz zeby, ronisz kilka lez, ew kilkanascie i juz planujesz, ze w przyszlym cyklu dluzej bedziesz nogi w gorze trzymac :) Będzie Ci lzej. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka u nas tutaj we wsi obok nas, kobieta urodzila czworaczki. I tez dala rade ;-) a jeszcze miala trojke albo dwojke wczesniej. Wszystko przed Toba ;-) a i napewno bedzie wszystko ok. Juz troche tych usg mialas i bylo wporzasku wiec czemu teraz mialoby byc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeden teścik w domu i jak uda mi się wytrzymać to zrobię go jutro rano a jak nie to jeszcze dzisiaj..... najwyżej jutro dokupię kolejne.... mam jakiś taki inny, którego jeszcze nigdy nie robiłam ale to nie szkodzi ;) oczywiście już mama wie, bo nie umiem trzymać języka za zębami jeśli o Nią chodzi hehe akurat była u mnie w pracy heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja Cię błagam GŁOWA DO GÓRY!!!! Musisz w końcu zacząć się cieszyć tą ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - ojej, 4 . Bo ja sie tyle naczytalam ze jedno dziecko zabiera pokarm drugiemu( moze tak byc ale nie musi) ze pepowina moze sie poplatac i zacisnac. Az mi sie plakac chce jak takie opowiesci czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka moja przyjaciółka jest teraz w jednojajowej ciąży bliźniaczej-może nie pamiętasz ale pisałam Wam o niej :) jest pod ścisłą kontrolą, ale tryska szczęściem :) ciąża może nie jest najłatwiejsza, ale już odlicza dni do porodu :) trzeba po prostu częściej niż normalnie kontrolować taką ciążę i się nie zamartwiać i tym samym sobie nie szkodzić..... Będą mieli dwie córeczki :) cóż za radość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec dlaczego czytasz Bullitka? Po co Ty sie zadreczasz? Zadreczalas sie przed ciaza i teraz dalej sie zadreczasz. Bedzie dobrze. Napewno. Przwciez przy ciazy pojedynczej tez zdarzaja sie rozne sytuacje. Nie ma sensu czytac tego wszystkiego. Napewno takim nastawieniem nie pomagasz ani sobie ani dzieciaczkom. Najgorsze co moze byc to stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK dziewczyny to plan jest taki - wracam z pracy i od razu idę robić ten test..... mam tylko jeden więc rano nie powtórzę, ale jeśli nie dostanę jutro @ to jutro kupię po pracy kolejny :) taka jest umowa..... teraz zacznę się ja stresować zanim zobaczę wynik.. bo dzisiaj to mogę chyba nawet nie z porannego moczu zrobić prawda skoro jutro mam termin @? Czy lepiej do rana zaczekać? sama nie wiem :) heh albo może podjadę do apteki jeszcze i dokupię drugi :) na rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - wlasnie, kup jeszcze 1 lub 2 bo jak wyjdzie 2 kreska to bedziesz chciala powtorzyc a jak bedzie tylko 1 to na jutro rano bedziesz miala :) Malanadzieja - no sama tez jestem na siebie zla po co czytalam . Betka - opowiedz jeszcze raz o tej ciazy przyjaciolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Bullitka - maz powinien zablokowac ci dostep do wszystkich stron o ciazy itp. noo oprocz naszego forun. przestan dziewczyno czytac opowiesci bo zanim urodzisz to do glowy dostaniesz. a watpie zeby stres i niepokoj wieczny mialy dobry wplyw na dzieci. Betka- trzymam kciuki:-):-). Aaaaga- jak beta? ja wrocilam z rozmowy. maja sie odezwac do konca tygodnia jakby sie zdecydowali na mnie. praca hmmm sie zdziwicie w lombardzie. jeszcze deszcz mnie zlapal ale takie mocne oberwanie chmury. echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane o 16 kończe pracę, dojadę do domu ok 17tej bo koreczki są no i pewnie po drodze zaliczę aptekę albo może zanim z Wawy wyjadę to do rossmana podjadę bo tam maja moje ulubione testy :) od razu sobie zakupy zrobię :) Bullitko ciąża mojej przyjaciółki jest ogólnie ok, tylko dziewczynki nierówno rosną, ale ani się nie podjadają ani nic, na początku normalnie co miesiąc badania usg miała, potem co 2tyg a teraz już ma co tydzień-leżała w szpitalu, bo musiała wziąć steryd ale est w porządku :) szykują wyprawkę :) miała pecha bo dopadł ją w ciąży wyrostek i miała operację ale to nie ma nic wspólnego z ciążą no i tez jest w porządku wszystko :) dziewczyneczki cały czas są pod kontrolą i nic złego się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes - to dobrze, jajniki pracuja :) Ty sie staraj moze juz owu idzie! A jak tam śluz? * Betka - mysle ze mozesz robic popoludniu, moze postaraj sie juz nie chodzic do wc teraz i nie pij za duzo przed testem :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka chyba trzeba Cie doprowadzić do porządku:) Nie przejmuj się ciążą tylko się ciesz:) Byłaś u lekarza jest wszystko w porządku to proszę nie marudzić:-D Betka rób rób ja też jestem ciekawa:) Aaaga właśnie jak tam beta byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - rano mialam wrazenie ze cos leci ze mnie jak okres. dobrze ze mam wkladki. kurcze teraz wlasnie najlepszy czas na sex a noewiem czy moj M bedzie mual sile lo pracy. ojjj musze go na sile wziac hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wazne ze bedziesz miala prace. Daleko bedziesz miala do pracy? Juz nie bede czytac nic na necie bo naprawde oszaleje. Betka - trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - jeszcze niewiadomo no ale szansa jest. 20min busem i 3minuty piechotka. takze blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie ma to tamto. Weź go na ustno ręczne obroty najwyzej, a potem zrob co trzeba i nogi do gory :p Ja tak czasem robię, np. jak mi się nie chce seksić godzinę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×