Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
BullitkA podaj mi adres na mojego maila masz go na naszym mailu, wysle Tobie, ja mam dopochwowa, tylko Kochana nie zamartwiaj sie, będzie dobrze :* joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisija leniuchuje w lozku:) zaraz wstane rozpale w piecyku bo troche zimniutko pojde z psem po pieczywko i dalej w lozko:):) Bullitka- czekamy na wiesci oczywiscie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Mi jestem kasjerka i fakturzystka w hurtowni wedlin i miesa, w tym tygodniu akurat jestem na kasie takze do 11 zazwyczaj mam luzik a pozniej to juz tylko skupiona licze kasiorke :-) Bullitko czekamy na wiesci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Pierwsze słowa kieruje do Naszej Bullitki. Kochana bądź dobrej mysli troszke poczytalam o tych plamieniach i zdarzaja się ale jesli w badaniu ginekologicznym jest wsystko dobrze i u Maluszkow to będzie dobrze. tak jak gość zwrocił uwage moze to kwestia ułożenia łożyska moze jest nisko ułożone jamialam podobnie na poczatku ale spokojnie potem bylo już dobrze i łozysko się dobrze się ulozyło. może tez hormony Ci szaleja jestes po hiperstymulacji. a moze dla świetego spokoju zbadaj gospodarke hormonalną np poziom progesteronu jesli ma Cie to uspokoić co?będziesz spokojniejsza. luteina ma wiecej leku 50mg konsultacja z lekarzem polakiem jest bardzo dobrym pomysłem :* lekarze nic o żadnym krwiaczku nie mowili? CZASEM PLAMIENIA ZNIKAJA Z DNIA NA DIEŃ TAKŻE BĄDŹ DOBREJ MYSLI. * Joanne dobrze, ze jesteś :) jakie masz ostatnie wartości cisnienia hm? jak tętno? kolatania serca powtarzaj się czy ustapiły? ja ze swojego xlandera jestem bardzo zadowolona 3w1 wszystko jest mocowane na stelau także można wziąć Maleństwo w gondoli nawet jej nie budząc czy w foteliku e spacerku do mieszkania, czy do lekarza.Zwróć uwage na wage wózka dobrze żeby nie byl cięzki. * Mała nadziejo ideala fryzurka dla Ciebie grzyweczka bardzo C***asuje takze ja jestem na tak :) * Becia a ja czekam na jutrzejszy test :) kciuki zaciśniete :) * Daisy bardzo przytkro mi z powodu piekla jakie urzadzal Ci Twój były mąż i bardzo mądrze napisalaś AGNES !myśle, ze mimo wszystko dystans, rzeczowa rozmowa o tym co Nas boli i czego oczekujemy i umiejetnosc pójścia na kompromis i przyznania się do błędu jest podstawa kazdej rozmowy. przede wszystkim szczerość musicie oczyścić atmosfere. * Neska śpoichu kochana a jak Ci ostatnia morfologia wyszła jaką masz hemoglobine? bierzesz jakies witaminki? może hemoglobine masz troszke niższa co jest bardzo czeste w ciąży i dlatego jesteś wciąz senna? * Agaa najserdeczniejsze gratulacje :) mysle, ze smialo około 6 tygodnia juz na pewno coś zobaczysz :) * Mał mi udanego dnia w przedszkolu :) 22 Słoneczka to wyzwanie :) a ja kto jest chorymi dzieciaczkami? czesto się zdarza,że rodzice przyprowadzaj chore dzieci czy raczej nie? * Evelynka podbijam pytanko malej mi gdzie pracujesz? a to Ty evelynka pisalaś o mikroskopie owulacyjnym? jesli tak to czy kiedykolwiek widzialaś te "paprotki"? * Ja dziś z Karolinką byla mu pediatry. przesunela Nam się wizyta ale mamy już ją za soba. co do nózek to dostaliśmy dodatkowe skierowanie ponieważ Karolinka zaczeła chwilami ciężar ciała podpierać na zewnetrznej części stópek więc Dr musi skontrolować ja. Długo walczyliśmy z podklejaniem pępuszka ale jednak Pani Dr mowi, że wygląda to jej na przepukline pepkową i raczej czeka ją operacja w znieczuleniu ogólnym :(:(:( mamy jeszcze przez kolejny mieisąc spróbowac podklejaci na kolejnej kontroli dr zadecyduje co dalej. tylko, że Ona wciąż się uczula na kolejne plasterki. Nad dodatek według Naszej wagi Karolinka przez ostatnie 1,5 miesiąca przytyła zaledwie 200g a według wagi Pani Dr w porownaiu do Naszej to jeszcze schudla 100g ale mysle, że może Nasza waga nie ma co sie sugerowac. Według Pani Dr od ostatniej grudniowej wizyty czyli w ciągu 3 miesiecy przytyla 1,4kg a wiec wychodzi, ze jest dobrze w sumie waży 7,5kg i dziś zaczyna 9 miesiąc. dała skierowanie na krew i mocz i bedziemy kontrolowac wage u Niej w gabinecie zeby nie było takich rozbieżności bo w sumie już nic nie wiadomo czy przesala przybierać czy co?. zobaczymy. narazie uciekam do Karolki.odezwe sie. pozdrawiam. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z psem pogoda kiepska wiec rower odpuszczam. wykapalam sie i dalej sobie w lozku spedze dzien.:) Bullitka - co u ciebie? Betka- i jak okres jest czy trzymac dalej kciuki? Daisy gosciowa- a wy gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie! No, już myślałam, że się za mną nie stęsknicie, haha! A mówiłam Wam, że dzis jade do Wejherowa do szpitala :p Wlasnie wrocilam, masakra a odstawilam mala na 8 do przedszkola i od razu pojechalam.. Ja piernicze dostalam dogodny termin zabiegu na 15.12.2014r. ahahaha, normalnie buahahahahah :D Ale ogarnęłam troche pobiegalam po szpitalu sobie i w poniedzialek mam na 12:30 wizyte w Kartuzac*****akiegos tam pvt doktora i on mnie obada (o boze to juz 7 badanie moje bedzie :D ) i wyznaczy mi termin i zrobi to pvt. Ponoc dwa tyg sie czeka wiec super. Ciekawe ile skasuje no ale to juz chyba bez znaczenia. powiedzial ze ok. 4 tys. Zeby robic gdziekolwiek na nfz musialabym odstawic starania az do stycznia a tego nie zamierzam robic. Musze zaszczepic sie na zoltaczke, najpierw zrobic morfologie i przeciwciala wiec to zalatwie we wtorek/srode za tydzien juz sie z tesciowa umowilam. :) * Jejku jakiś gościu znowu się wtrąca w nasze sprawy. Dziewczyny żeby żadna z Was nie pomyślała, że tu Was nie chcemy. Znamy się już tyle czasu, że chyba nie w głowie Wam uciekanie stąd, bo jakiś pomarańcz wypisuje tu jakieś bzdury :) * Wyslalam tabelke na maila tam niech sie kazda dopisze :))))) Jak bedziemy chcialy kazda cos wiedziec o sobie to zajrzymy w tabelke a nie bedzie trzeba co chwile tu pytac kto co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle nad sposobem nadpisywania tabelki tam zrobilam folder NASZA TABELKA. Niech moze kazda napisze tu dane do uzupelnienia i ja wpisze tam wszystko i bede zawsze aktualizowac i nadsylac zeby nie bylo balaganu ze kazda z nas bedzie co chwile wysylac swoja uzupelniona tabelke? Jak to widzicie? Jak macie inne pomysly dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze bedziemy za kazdym razem wrzucac tabelke z aktualnymi danymi do folderu NASZA TABELKA i nazywac ją jakos np Ja bym nazywala 'Daisy aktualizacja' i wtedy automatycznie ten mail bedzie na gorze jako najswiezszy i bedziemy go wrzucac do tego folderu zeby nie zawalc ogolnej skrzynki? Nie wiem mysle ze mozemy ten sposob wyprobowac a w razie w mozemy robic tabele tu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - wiedzialam ze zrobisz tabelke. juz sie wpisalam. cykl starn sobie wymyslilam bo niewiem. co do twojego zabiegu to czy az tak pilny jest zabieg czy nie mozesz poczekac. Mi byloby szkda kasy troche jesli to sprawa nie jest pilna. takie moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja zakrecona nie pomyslalm ze nie bedziecie widzialy wpisow moich hihihi to wpisz mnie 34 lata 30 cykl staran 13.03 okres nastepny 05.04 testowac 04.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry - jestem i ja :-) . Daisy szlag by to trafił nie mam programu do odtworzenia :-/ Ehhh ja do Wejherowa mam 30 km trzeba było na kawę przyjechać :-D . Wczoraj byliśmy wieczorem na zakupach. Poszło ponad 800pln , a kupiliśmy tylko drzwi, farbę na 1 pokój,cekol i pare d**erelek :-/ Mam nadzieję, że mój m się weźmie w końcu za to i zacznie remontować, bo jeszcze trochę to czasu nie będzie miał na nic :-( A czas niestety albo i stety ucieka :-) . Aaaga jak będę miała natchnienie to zrobię zdjęcie brzucholca i wstawię :-) Już taki mały wieloryb ze mnie :-D . Bullitka kuchnia śliczna lecz ja wolę bardziej żywe kolorki :-) Jakoś nie jestem przekonana do bieli od kiedy mam dziecko :-D Poczekaj jeszcze troszkę i myślę, że przyznasz mi rację :-D . Życzliwa no Karolcia jest drobniutka. Ale uważam , że nie masz co się martwić. Mojego brata synek też w ogóle nie przybierał na wadze. Robili tyle badań, że głowa mała. Wynik taki,że taka jego uroda. Teraz zaczął przybierać (mimo, że zawsze jadł strasznie dużo) . Joanne x-lander wózek super. Gdybym miała wystarczającą ilość pieniędzy brałabym od razu. Póki co ważniejsze jest dla mnie to, żeby maluszki miały śliczny a przede wszystkim czysty pokoik :-) . Chociaż nie powie, że rozglądam się za używanym :-) . Agnes- fakt tylko szczera rozmowa was może "uratować" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wiesz co sprawa moze nie jest taka jakas pilna, no ale ten prawy migdal moze mi w kazdej chwili wywalic tak jak lewy a lewy mam na pol gardla. W nocy mam problemy z oddychaniem bo nie oddycham przez nos (przewlekla choroba sluzowki nosa - te sterydy nic nie pomagaja), mam otwarta buzie i mi sie strasznie wszystko wysusza. Poza tym brzydko pachnie mi z ust. Do tego te biale plamy smierdzace okropnie to wyglada i caly czas czuje jakbym miala kluche w gardle bo 3 migdal mi wadzi tez. A jak bede w ciazy i sie okaze ze znowu mi sie robi stan zapalny albo jakas angina? Chyba nie chce ryzykować, a chce być w ciazy. Mysle ze nie odpuszcze tego zabiegu i juz niedlugo bede mogla spokojnie zjesc jedna galke lodow bez bolu gardla na drugi dzien :) * Wlasnie jak przeczytalam Twoj wpis to mysle a co tam zrobie tabelke hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku a mnie znowu spanie wzięło. Ale chciałam sprawdzić co u Bullitki i piszę jak naćpana. Daisy masakra z tymi terminami. Moja ciocia ma czekać 3 lata na operację zaćmy. Życzliwa miałam hemoglobinę 13. Norma niby od 12 do 16 ale nie znam się na tym kompletnie. Biorę folik i femibion. A Karolinka może jeszcze uniknie operacji. Naprawdę że takie małe dzieciątka już na stół operacyjny dawać. Oby nie. Agnes dobry pomysł z tym leniuchowaniem w łóżku dzisiaj:) Może też skorzystam:) MałaNadzieja a zaokrąglasz tc. Bo ja mam 10 tc i 1 dzień więc 11 ale nie wiem jak wpisać. No i 27 to ja skończę we wrześniu to chyba 26 wpisać? Ale mam dylematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i najważniejsze - GOŚCIU drogi . Wybacz ale większość zaciążonych jest tu od samego początku. A odejdziemy jeśli MY TEGO BĘDZIEMY chciały , a nie kiedy jakiś kapucyn, który nie ma w sobie odwagi by móc wyrazić swoje zdanie jako zalogowany. Także nogi za pas i zmiataj ;-* Z NASZEGO wątku . Muahhh serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- skoro tak to zrob zabieg jak najszybciej. Neska- nooja uwielbiam lezec w lozku:):) to juz chyba kazdy wie. cos glowa mnie boli i gardlo kurcze zebym czasem sie nie rozlozyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ok czekam na Wasze dane uzupelnie tabelke wszystkimi wpisami i wtedy wrzuce na maila. Gościówa jaki program potrzebujesz? Nie masz excela na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska to jest 10tc :-) Zawsze lekarza zaokrąglają ale w dół . Daisy i ja . 23 lata - 22tc - 21-22.07 termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAPUCYN o k***a buahhahaah :D :D :D :D :D Załatwiłaś mnie Gościówa jak królik Bugs Dafiego czy jak mu tam bylo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zwijam nogi za pas i idę wymyć podłogi póki Tośka śpi :-D bo zaraz gości będziemy mieli. Także kochane do potem ! . Bullitka ja trzymam kciuki. Mam nadzieję, że leżysz sobie w szpitalnym wyrku na obserwacji :-* i dają ci luteinkę . Bądź dzielna podwójna mamusiu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy M też z zawodu informatyk :-) Także nie ma problemu . tylko nigdy nie ma czasu się wziąć za naszego kompa, bo nienawidzi tego :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×