Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

No to ja juz sama nie wiem czy jestem w 10 czy w 11:) Mi też się wydaje że się zaokrągla:) Mamuśki skonsultujcie to bo ja pierwszy raz jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jestes 10t i 1 dzien to jestes w trakcie 11 tygodnia ciazy. na 100%. wlasnie zaczal ci sie 11 tc. mi jutro konczy sie 8tc a w pt zaczyna 9tc bo bede 8t i 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja chyba tez nie mam excela. no trudno ja przy kompie nie siedze prawie wcale. to komp mojego meza... nic nie robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak Wy nie macie excela to mozemy przeniesc te tabelke tutaj i juz :) Tylo czy to sie tu nie rozjedzie itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam sobie obiadzik i chyba sie zdrzemne. gardl i glowa mnie boli. Daisy- wpisz mnie do tabelki. pozniej sobie zobacze. teraz z komorki pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) To zrobimy tak dziewczyny reszta wpisujcie się tutaj ja bede uzupelniac. Potem wrzuce tabelke w folder TABELKA i tak juz kazda bedzie musiala sobie pobrac nasza tabelke w momencie kiedy bedziecie chcialy cos zmienic, uzupelnic i wyslac z powrotem ze swojego maila i przerzucic do folderu tabelka z dopiskiem kto aktualizowal i bedzie git :) Bo tutaj to bedzie trzeba jezdzic po stronach szukac gdzie co i jak. A jak patrze czasem po innych tematach to czasem laski nie ogarniaja tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jeszcze ja :) Aaaga24 - 24 lata - 5tc - termin porodu 25 listopad (około)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Ja mam 22tc i 1dzień. Dziwne bo ja zawsze jak obojetnie do jakiego lekarza ide to zaokragla w dol. Ale mi to wszystko jedno. . Daisy ja wiem, ze twój m to nie informatyk ;-D . Worda też nie mam ;-) haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde powinnam już jechac po mala a starsznie mi sie nie chce. Co macie dzis na obiad? Ja mam spaghetti bo mala sobie zazyczyla, wiec dzis stercze w garach popoludniu, ale bardzej zrobie obiadokolacje bo luby ma byc najwczesniej 18.30. * Gościówa z lubym jechalam do tego Weja i on musial wracac potem do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcxyny jestem . Lekarz zbadal i powiedzial ze wszystko jest bardzo dobrze. Dzieci urosly jeden z 1.11 na 1.37 a drugi z 1.04 na 1.34. Powiedzial ze nic niepokojacego nie widzi. A ze krew to mowi moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ciesze sie bardzo. Mam nadzieje ze juz bedziesz spokojniesza. Ale nie tylko na jeden dzien ale ciagle. Gosciowa a mi kazdy lekarz liczy w ten sposob. W irlandii tez tak liczyli. Bo skoro masz 22t i kilka dni to jestes w trakcie 23tc a 22 tc masz skonczone. A ja mialam dzis "slepego sledzia" heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - spokojniejsza to dopiero bede jak juz wogole nie bede krwawic. Ale na szczescie ze dzueci rosna i serduszka mocno bija. A co to za sledzia mialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa lekarz jeszcze powiedzial ze jestem 1 na 5 tys kobiet ze takie blizniaki z jednego zarodka mi sie trafily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - dostałam adres :) o żadne pieniążki się nie martw, koszt znikomy i kartka do Polski więcej Ciebie kosztuje :) * Daisy - mnie mozesz również dopisać, ja w grudniu 30 na karku, czyli niestety musi być 30, co do tc?? hmmm, mi też zawsze w dół dają, czyli dzisiaj mamy 7 tyg i 3 dn. :) termin będę znała dopiero 25 marca przy wizycie, wg OM mam na 3 listopada :) uciekamy dalej, dzisiaj wszystko w biegu, jak co każdy wyjazd mojego M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka to dobrze że masz tak częste kontrole u lekarza. Trochę Cię pomęczą ale przynajmniej będziesz wiedzieć jak maluszki się rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Bullitka to jestescie wyjatkowi :-) tylko sie cieszyc. "slepy sledz" to sledz w smietanie bez sledzia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka widzisz wszystkie mówiłyśmy, że będzie dobrze :) Nie martw się tyle, bo to tylko szkodzi Tobie i Dzieciaczkom. Ale szczęście miałam ogromne, że akurat Tobie trafiły się bliźnięta :D super wiadomość i jakie wyróżnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×