Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Agnes bidulko co Ci jest. :/ Kuruj się koniecznie tam. Eh a jak z mężem dzwonił dziś? Kurcze ile bedziecie ciagnac te batalie milczenia? Kolejny miesiac ucieka. A moze on wcale nie chce dziecka miec z Tobą i dlatego gdy wie ze czas staran nadszedl to wtedy się foch**e itp? Nie chce snuc domyslów, ale juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska a jak tam samopoczucie? Mdłości nie masz? Lepiej po wczorajszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga tak dzisiaj rano robiłam.. Dziewczynki piszcie jak się czujecie? :) Ja przeglądam projekty kuchni, oglądam płytki do łazienki i podłogi :) Juz na tą chwilę mamy w tym roku trzy wesela-z jednego to zapewne zrezygnujemy, bo od początku nie za bardzo chciałam na nie iść.. Jeszcze w maju komunia i w kwietniu roczek chrześniaka-zaczyna się hehehee bo oprócz tego kilka innych imprez.. a tu każdy grosz potrzebny do zainwestowania w naszą małą studnię bez dna zwana domem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga nie mam mdłości na szczęście:) A problemy z wypróżnianiem no cóż mam tak raz na tydzień, że dostaje strasznych bóli brzucha i wtedy muszę lecieć na kibelek. Przy okazji jeszcze wymiotuje z tego bólu. Muszę coś zacząć działać bo jest to męczące i słyszałam że można się nabawić hemoroidów. A tego na pewno nie chciałabym mieć. A co do wesel to właśnie wczoraj dzwoniła kuzynka i jutro będzie z zaproszeniem. Sama nie wiem co robić. Po pierwsze ciąża a po drugie właśnie Betka też chcieliśmy coś na górze porobić w domku żeby w przyszłości jakiś pokój mieć dla maluszka. I też każdy grosz w naszą skarbonkę ładujemy. A wesele niestety kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska może zapytaj lekarza albo farmaceuty co by mogło Ci pomóc, bo faktycznie musisz bronić się przed hemoroidami, a z resztą to duży dyskomfort.. Neska no właśnie znam ten ból bo od kilku lat mamy kilka wesel w sezonie-masakra hehe :) To jedno możemy sobie odpuścić, ale pozostałe dwa raczej nie i obydwa są "wyjazdowe" więc to dodatkowe koszty, no ale cóż :) a z tymi skarbonkami to tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka do kościoła pójdę na pewno ale na wesele zobaczymy:) Z resztą skarbonka jedno a wyprawka drugie:) Kiedyś pisałyście o wózkach to ja mam ten komfort że moi rodzice dają kasę i sama sobie wybiorę:) Więc jeden duży wydatek z głowy:) A w przyszłym tygodniu będę u lekarza to się zapytam co na te zaparcia. Ale znając lekarzy to też powie o naturalnych wspomagaczach. Czyli tak jak pisałyście mleko, jabłka, śliwki itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska z nadia nie mialam zadnych dolegliwosci... Zreszta pracowalam do 9-mca ciazy na kasie w Irl. Betka poziom beta hcg powinien przyrastac o min 66% po 48h. Dlatego ja uwazam ze jezeli dzis nie bylo bladziocha to odczekaj kilka dni z testem bo jutro watpie zeby cokolwiek bylo. No chyba ze beta... Jak bylam w szpitalu to jednego dnia wynik bety mialam 75 a po 12h tylko 85. Za to po tyg 1590. Agnes kochana zdrowka zycze! Kuruje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska można kupić sam błonnik i go jeść :) jak lubisz to sam a jak nie to np z jogurtem czy z mlekiem.. Ja właśnie poluję, jadłam u siostry i dobry jest w smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję zaczekać przynajmniej do soboty, ale nie obiecuję :) Oby tylko żadnych niespodzianek w postaci @ nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pstryknęłam kom fotki tego testu nawet ale chyba nie ma sensu nawet pokazywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jitro moglabys sie wybrac na bete. Bete mozna szybciej niz test sikany przeciez. Neska ja tez bralam slub w 2007r. W sierpniu. Tez mialam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie . Mam duzo odpoczywac i praca sie nie martwic bo do pracy moge wrocic kiedy bede chciala. Jak sama sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka wiesz co na tym pierwszym zdjeciu to bym sie poklocila czy tam nie ma cienia cienia cienia. Ale wiesz ja tez u siebie widzialam niby cien i moglam glowa w sciane na drugi dzien walić :D Cierpliwosci. I pamietaj poranny mocz, najlepiej nie sikac w nocy i nie pic za duzo przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy wiesz ja też coś tam prawdopodobnie "oczyma wyobraźni" zobaczyłam, ale nie chcę się jarać, bo pewności nie mam :) a to był poranny mocz-nawet w nocy mi się siusiu chciało ale specjalnie nie wstałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka cieszę się:) Kiedy teraz wizyta? Betka no kurcze niestety nic nie widać. Miałaś rację. Ale jeszcze nic nie jest stracone:) @ nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to Betka jest nas dwie :D Ja tam zawsze coś widzę haha i Neska też :p :p U mnie za kazdym razem cos tam widziala wiec moze niech i Ona rzuci okiem :p Na tych zdjęciach to wiesz, tylko 2 mocne kreski lub mocniejszy cien bedzie bdb widac a tak to o widzisz, slabiutko. Ja bym na Twoim miejscu nie tracila nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieję tracę tylko momentami-jak mnie brzuch zarwie, ale po wizycie w toalecie ja odzyskuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Daisy tym razem nawet ja nie widzę drugiej kreski:) Betka dziękuję. Mnie wciągnęła w to siostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ból brzucha o niczym nie świadczy. Mnie też bolał jak na @ a @ nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, że pytam, ale miałaś jakąś wydzielinę? U mnie najpierw było mokro a dziś zadziwiająco nic się nie dzieje.. To okropne wiem.. Wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ponoc dziewczyny zauwazają we wczesnej ciązy duze ilosci bialego gestego sluzu. ALe sluz nie moze byc wyznacznikiem ciazy bo kazdy organizm inaczej reaguje na hormony (a stad ten sluz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie sluz zauwazylam w wiekszej ilosci cbyba troche pozniej jak zobaczylam druga kreske. Nk ale ze u mnie druga kreaka byla 22dc to moze wszystko jakos inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×