Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MalaNadzieja no wlasnie ale wiesz co mi sie wydaje od razu jak weszlam na poczte mowie o kurde jest cien. Bo na oddaleniu lepiej to widac niz na powiekszeniu. Moim zdaniem. Na powiekszeniu widze tez na pierwszym zdjeciu w sumie najbardziej. Pytanie Betka kiedy robilas foto bo wiesz potem to wysycha i moze tam byc slad po miejscu gdzie powinna sie pojawic druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi. Daisy pierwsze zdjęcie było robione jako ostatnie czyli po 4-5 minutach. Na moim teście było napisane że wynik max do 6 minut, bo po 10 min jest już nieważny dlatego strzeliłam fotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na drugiej fotce akurat chyba tego nie widać ale jest pozioma kreska czerwona hehe tak u góry okienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test został w domu :) ale zerkałam na niego po czasie i nic się nie działo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę myślicie, że tam coś jest? Ja byłam pewna, że to moja wyobraźnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Ty mozesz i dzis bete sobie zrobic jesli Ci sie oplaca i bedziesz mala wyniki. Jedzenie itp w ogole nie wplywa na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ja miałam prawie sucho tak samo jak przed @. Żadnej różnicy nie widziałam u siebie:) Dlatego jak zrobiłam test to byłam zaskoczona że wyszedł pozytywny bo też spodziewałam się zupełnie innych dolegliwości. Mokro miałam później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba chyba naczczo. Betka nie chce Ci robic nadziei ale niebwiem sama. Pojdziesz na bete bedziesz pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, ale wolałam się upewnić bo chyba mam stresa już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak sobie mysle ze czeka mnie w tym roku nauka nadii jazdy na rowerze na dwoch kolkach. Przeraza mnie to. Jak ja bede za nia biegac teraz. Moze poczekam na siostre z irl. Ona uwielbia uczyc dzieci takich rzeczy. Mnie nauczyla wszystkiego. Przylatuje w czerwcu to bedzie miala zajecie. Daisy ty pewnie juz corcie nauczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja mysmy w zeszlym roku kupili jej na dzien dziecka duzy rower na 2 kolka i 3 razy chyba jezdzila. W tym roku juz musimy ja nauczyc koniecznie. Kupilsmy do tego ten hak do prowadzenia, a rower taki gdzie nie ma mozliwosci zamontowania bocznych kolek, zeby nie pojsc na latwizne. Pewnie umialaby mala jezdzic juz w zeszlym roku, gdy tu gdzies byl kurde chociaz kawalek asfaltu.. :D Wiec w tym roku zaczynamy na dobra sprawe nauke, a rower ma 20 cali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a ja sie rozlozylam. gardlo zawalone glowa peka goraczke mam. kupilam leki zaraz mleko z miodem i maslem zrobie i lezanka. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy chyba 18 cali. Nie jestem pewna. Ale nadia to taki kurd**el ze na wiekszym to kto wie czy by siegala do pedalow. No musimy tez wziac sie za to w tym roku. Mysle ze to dobry moment. Ona 6 lat skonczy w listopadzie na koniec dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ja na pierwszym zdjęciu też widzę cień cienia. Coś tam jest jak się spojrzy pod kątem :) Leć na betę obowiązkowo! Nie musisz być na czczo. Ja za każdym razem robiłam ją po śniadaniu. Jedzenie nie wpływa w ogóle na wynik. Neska piękny obraz :) Ja też robię obrazki haftem krzyżykowym, później może wyślę na maila zdjęcia. A teraz przerzuciłam się na druty i na nich sobie dziergam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie nie lubie czosnku.:-( agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes biedulko kuruj się :( Musisz być zdrowa. A M pisałaś, że chora jesteś? Może wtedy w lepszym nastroju wróci do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mu nie pisalam bo on tez chory pojechal do pracy. pogadam z nim jak wroci. ja zmykam biore leki i spac. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Agnes powiedz mu ze to przez to jego czepialstwo i obrazalstwo az sie rozchorowalas. Ja wiem, ze faceci sa rozni, ale moze zmieknie mu serce? Zaopiekuje się Tobą itp.? Wez zadzwon do niego powiedz mu ze sie strasznie zle czujesz i nie mozesz wyjsc z domu po leki niech CI przywiezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - ja nie widze nic niestety :(. Bety nie trzeba naczczo robic Neska - wow!! Naprawde zrobilas to recxnie?? Daisy - spodnicxka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki :) chociaż nie powiem, że narobiłyście mi nadziei :) :) Agnes kuruj się kochana-duuuuużo zdrówka Ci życzę :* To w tym Roku Nadusia i Wercia mają zadanie do wykonania :) oby tylko jak najmniej boleśnie się nauczyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - on z pracy nie moze sie wyrwac ot tak sobie a poza tym on pracuje 40km od domu. juz nie kombinujcie. pa. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dzoewczyny sory ze pisze na rtm forum i innym temacie ale jak kochalam sie z xhlopakiem 28 lutego i zrobilam test ciazowy jeden po 14 sniach drugi po 16 a ostatbi dzis tylko ze kolo godziny 10 nie z porannego moczu ramte byly z porannego i nic nie polazaly czy moge byc w ciazy ? Prosze odpiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj agnes wypocznij sobie a wieczorem z mezem porozmawiaj . Moze ze stresu tak cie rozebralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×